zjawiska elektryczne

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: zjawiska elektryczne

Postautor: OneNight » 19 mar 2016, 17:12

Dwie elektrody mają być przyłożone w jednym punkcie Twojego palca. Ciebie raczej nie kopnie, bo to miernik ma zabrać od Ciebie prąd i go zmierzyć.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: zjawiska elektryczne

Postautor: cthulhu87 » 20 mar 2016, 20:34

Uważacie, że byt ducha ma coś wspólnego z polem elektromagnetycznym (taka jest jego natura czy struktura), czy jedynie, że duch może na to pole oddziaływać, podobnie jak wpływa na przedmioty materialne przy zjawisku typu poltergeist?
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: zjawiska elektryczne

Postautor: Pawełek » 20 mar 2016, 20:36

cthulhu87 pisze:Uważacie, że byt ducha ma coś wspólnego z polem elektromagnetycznym (taka jest jego natura czy struktura)

Masz na myśli, że jest w pewnym sensie "polem elektromagnetycznym"?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: zjawiska elektryczne

Postautor: cthulhu87 » 20 mar 2016, 20:41

Pawełek pisze:
cthulhu87 pisze:Uważacie, że byt ducha ma coś wspólnego z polem elektromagnetycznym (taka jest jego natura czy struktura)

Masz na myśli, że jest w pewnym sensie "polem elektromagnetycznym"?


Albo czymś, czego natura jest taka, że na nie oddziałuje, w związku z czym możliwa jest jego detekcja przez przyrządy.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: zjawiska elektryczne

Postautor: Pawełek » 20 mar 2016, 20:42

cthulhu87 pisze:
Pawełek pisze:
cthulhu87 pisze:Uważacie, że byt ducha ma coś wspólnego z polem elektromagnetycznym (taka jest jego natura czy struktura)

Masz na myśli, że jest w pewnym sensie "polem elektromagnetycznym"?


Albo czymś, czego natura jest taka, że na nie oddziałuje, w związku z czym możliwa jest jego detekcja przez przyrządy.

Jeśli tak by było - to dawno by był dowód na istnienie duchów lub jeszcze nie stworzyliśmy takiego przyrządu (w co wątpię szczerze mówiąc). Bardziej przemawia do mnie to, że potrafią na te pole oddziaływać w pewnym stopniu.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: zjawiska elektryczne

Postautor: OneNight » 20 mar 2016, 22:01

Założyłem, że problem autorki to zjawisko elektryzowania się albo coś w tym rodzaju. Pola elektromagnetycznego się wykryć miernikiem nie da, chyba że poprzez indukcje elektromag.

Nie mam możliwości zrobić żadnych badań typu przewodność skóry, detekcja pola el., obejrzeć sprzętu też nie mogę. Opieramy się na domysłach.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 15 gości