Witajcie!

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witaj Karolino!

Postautor: Janek R54 » 16 maja 2016, 07:39

Twoje wątpliwości są uzasadnione. Kto nie ma wątpliwości może szybko zbłądzić. Osobiście też miałem wątpliwości i rozterki co do naszego bytu tu na Ziemi, ale po przestudiowaniu " Księgi mediów","Niebo i piekło", "Ewangelia według spirytyzmu" oczywiście " Księgi duchów" wątpliwości ustąpiły. Najbardziej pomocne na samym początku były wywiady z Chico Xavierem i film fabularny biograficzny o Chico Xavierze.
Myślę, że po takiej dawce literatury osiągniesz wewnętrzny spokój i zrozumiesz sens naszego bytu tu na Ziemi. Powodzenia!
Janek R54
 
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2016, 12:14

Re: Witajcie!

Postautor: Casandra » 17 maja 2016, 18:27

Witaj Karolino:-)

Gdy czytałam Twój post aż się uśmiechnęłam. Och jak dobrze znam i rozumiem Twój stan ducha. Kilka osób na tym forum uświadomiło mi, że to "przebudzenie", w którym zaczynamy szukać Boga na własną rękę, nie jest przypadkowe. Po prostu przyszedł czas na Ciebie. Zachęcam Cię serdecznie do zapoznania się z tytułami opisanymi wyżej. Z każdą książką, którą przeczytasz, z każdym filmem, który obejrzysz będziesz czuła większy spokój i zrozumienie. Odnajdziesz w nich cząstkę siebie. Odnajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. A także zaczniesz stawiać więcej pytań:-)

Wiele osób na tym forum chętnie będzie służyć Ci radą i pomocą. Trafiłaś do nas nieprzypadkowo.

Pozdrawiam serdecznie.
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości