Szukam medium

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Szukam medium

Postautor: Gosia038 » 02 cze 2016, 10:46

Mój kochany Tatuś zmarł prawie 2 tyg temu. Szukam kogoś kto się z nim skontaktuje, chciałabym tylko wiedziec czy jest mu dobrze?
Gosia038
 
Posty: 14
Rejestracja: 02 cze 2016, 10:42

Re: Szukam medium

Postautor: Edi » 02 cze 2016, 11:06

Witaj Gosi na Forum.
Możesz sama porozmawiać z ojcem.
Nasze myśli mają prawdziwą moc, pamiętaj o tym.
Mysl ciepło o ojcu i módl sie za niogo.
Na pewno bedzie przy Tobie I odczytasz odpowiedź.
Zwracaj również uwagę na swoje sny.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Szukam medium

Postautor: Gosia038 » 02 cze 2016, 11:17

Bardzo za nim tęsknię. Do mamy przyszedł wczoraj, mama zasinała i była jeszcze swiadoma, słyszała telewizor, nagle poczuła ze ktos sie nad nia nachyla i wiedziała ze to Jej mąż, bo był w garniturze w którym go pochowalismy, niestety nie zobaczyła jego twarzy bo sie wystraszyła i otworzyła oczy. Czy to mozliwe, czy teskota sprawia, ze podswidomosc płata Jej figle?
Gosia038
 
Posty: 14
Rejestracja: 02 cze 2016, 10:42

Re: Szukam medium

Postautor: OneNight » 02 cze 2016, 16:37

Gosia038 pisze:Bardzo za nim tęsknię. Do mamy przyszedł wczoraj, mama zasinała i była jeszcze swiadoma, słyszała telewizor, nagle poczuła ze ktos sie nad nia nachyla i wiedziała ze to Jej mąż, bo był w garniturze w którym go pochowalismy, niestety nie zobaczyła jego twarzy bo sie wystraszyła i otworzyła oczy. Czy to mozliwe, czy teskota sprawia, ze podswidomosc płata Jej figle?


Nie da się tego stwierdzić - dużo jest podobnych przypadków.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Szukam medium

Postautor: Gosia038 » 28 cze 2016, 21:29

Czy ktoś może wytłumaczyć mi mój sen?
Dzis nad ranem śnił mi się mój Tato, który zmarł ponad miesiąc temu. Mianowicie sniło mi się, że spałam na materacu w przedpokoju naszego dawnego mieszkania, nagle z pokoju wyszła moja mama z kartką w duża kratę, niektóre kratki pomalowane były na niebiesko i powiedziała: widzisz tutaj jest i tutaj i tutaj. Za Nia wyszedł ktoś, z poziomu podłogi zobaczyłam dzinsy i dół swetra, poznałam, ze to mój tatuś i pomyślałam jak to mozliwe skoro On nie zyje. Zawołałam TATO, wtedy on jakby zapadł się w podłogę do mojego poziomu i widac było tylko Jego głowe i kawałek torsu, reszta była jakby w podłodze. Chwyciłam jego dłon i poczułam Jego uścisk, pytalam czy mu dobrze, czy jest szczesliwy, nie odpowiedział nic ani jednego słowa, usmiechał się tylko a twarz miał młoda bez zmarszczek, zdrową cerę, wyglądał bardzo dobrze. Wtedy ja rozpałakałam się i powiedziałam, ze bardzo mi jest źle bez niego i bardzo tęsknię, wtedy on zakrył twarz dłoNmi jakby w gescie rozpaczy, zmartwienia i zapadł sie w podłogę.
Pomoże mi ktos zinterpretowac moj sen?
Gosia038
 
Posty: 14
Rejestracja: 02 cze 2016, 10:42

Re: Szukam medium

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 21:35

Pierwsza połowa snu jest dla mnie zbyt chaotycznie napisana. Co do tego gestu - być może Twój tata pokazał Ci, że Twoje cierpienie jest jego cierpieniem. Nikt nie chce, aby z jego powodu ktoś cierpiał.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Szukam medium

Postautor: Gosia038 » 28 cze 2016, 21:42

Poczatek snu:
*leze na meteracu w przedpokoju dawnego mieszkania
* z pokoju do przedpokoju wchodzi moja mama (zyjąca) i pokazuje mi jakąs kartke formatu A4 w duża kratkę, niektóre kratki pomalowane na niebiesko, wskazuje na nie i mówi, zobacz tutaj jest tutaj i tutaj....
* za Nią wychodzi mój tato (niezyjący) z poziomu lezenia na podłodze poznaje go po dzinsach i dole swetra, wołam tato!!!! mysląc jak to mozliwe skoro on nie zyje
* wtedy on zapada sie w podłoge do mojego pziomu, widac tylko głowe i tors, reszty ciała nie widac
* resztę snu chyba zrozumiałes
Gosia038
 
Posty: 14
Rejestracja: 02 cze 2016, 10:42

Re: Szukam medium

Postautor: OneNight » 28 cze 2016, 21:54

O ile kartki były puste, to można założyć, że symbolizują one znaki, które dawał Ci Twój tata, a których nie dostrzegasz lub nie przywiązujesz uwagi - Twoja mama próbuje Ci je właśnie ukazać, więc powinnaś słuchać co ma do powiedzenia. Twój tata zapadł się, bo być może chciał patrzeć Ci w oczy, a nie patrzeć na Ciebie z góry. Jego gest, jak już wcześniej wspomniałem, symbolizuje smutek, że ktoś cierpi z jego powodu, a on nie może z tym nic zrobić - pamiętaj, że chociaż milczy, to jest przy Tobie.

To moja interpretacja, ale to Ty znasz go i siebie najlepiej, a nie ja. Nie traktuj tego jako pewnik.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Szukam medium

Postautor: cthulhu87 » 28 cze 2016, 21:54

Gosia038 pisze:usmiechał się tylko a twarz miał młoda bez zmarszczek, zdrową cerę, wyglądał bardzo dobrze.


W bardzo wielu relacjach o kontakcie ze zmarłym we śnie pojawia się się tego rodzaju opis - osoba wygląda młodziej, rześko, bez znamion choroby, w znajomych, zwykłych ubraniach. Parę lat temu szperałem po różnych forach dyskusyjnych i udało mi się znaleźć dużo podobnych relacji, wydaje mi się, że nie jest to zbieg okoliczności, ale wskazówka, że faktycznie doszło do kontaktu. Jeśli dobrze pamiętam, o tym, że osoby zmarłe wydają się młodsze pisał również ks. Francois Brune w książce o transkomunikacji - sam wiązałbym to z elastycznością ciała duchowego, które zmarły może odpowiednio modyfikować, aby dostosować swój wygląd do odbiorcy, przykładowo aby wywołać u niego pozytywne uczucia, a nie np. strach. Wydaje mi się, że inne elementy snu mogą odzwierciedlać też pewne problemy związane z szokiem pośmiertnym u zmarłego - miesiąc to jednak jeszcze dość krótki okres i potrzeba czasu, by odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Szukam medium

Postautor: Gosia038 » 28 cze 2016, 22:01

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Czego moga tyczyc się te znaki Kartka w dużą kratkę i niektóre kratki pomalowane na niebiesko?
Gosia038
 
Posty: 14
Rejestracja: 02 cze 2016, 10:42

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości