dzien dobry

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: dzien dobry

Postautor: Pablo diaz » 03 lut 2022, 07:41

Xenia to co ci się od lat przydarza bierze się z tego ,że wewnętrznie tworzysz złe emocje , są to programy ,które tkwią w tobie .Wysyłasz przez twoje pole energetyczne inaczej mówiąc przez strukturę ciała subtelnego niskie wibracje ,a to jest mocno wyczuwalne przez ludzi ,którzy właśnie ciebie tak odbierają i czują do ciebie niechęć inni nie będą chcieli nawiązać z Tobą kontaktu itd.
Podobnie jest z pomaganiem o którym piszesz dopóki będziesz tkwić w tym procesie ,bardzo często będziesz wykorzystywana .
Moi opiekunowie i na pewno Twoi chronią cię tylko Ty przez swoje programy nie odbierasz tego , w moim przypadku zawsze mnie ostrzegają przed ludźmi i złymi duchami ,nakreślają mi charakter ,osobowość danej istoty ,abym mógł wybrać .
Dlatego najpierw musisz nauczyć się kochać siebie taką jaka jesteś ,poczuć wewnętrzną miłość do siebie ,nie być surowym wobec siebie,pobłażać sobie błędy , patrzeć na siebie serdecznie ,dopiero w następnej kolejności pokochać innych.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: dzien dobry

Postautor: agnieszkag » 03 lut 2022, 10:08

Drogi Pablo
Pozdrawiam i zycze dobrego dnia.
Wlasnie duzo ostatnio czytam o podnoszeniu wibracji.
Mozesz zdradzic jaki jest na to najlepszy sposob?
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: dzien dobry

Postautor: fruwla » 03 lut 2022, 16:14

Pablo diaz pisze:Xenia to co ci się od lat przydarza bierze się z tego ,że wewnętrznie tworzysz złe emocje , są to programy ,które tkwią w tobie .Wysyłasz przez twoje pole energetyczne inaczej mówiąc przez strukturę ciała subtelnego niskie wibracje ,a to jest mocno wyczuwalne przez ludzi ,którzy właśnie ciebie tak odbierają i czują do ciebie niechęć inni nie będą chcieli nawiązać z Tobą kontaktu itd.

Pablo diaz, niezupelnie sie z Toba zgadzam. Wezmy przyklad Jezusa. On byl czysta miloscia, wielu pragnelo Jego bliskosci i energii czy tez w slowach, czy w czynach.
I mimo tego, ze Jezus byl czysta energia prwdy i dobra, byli tacy, ktorzy go nienawidzili, chcieli umniejszyc i zniszczyc.
A dlaczego ? Bo mieli w tym swoj interes. Bo sie bali Jego wladzy i byli zawistni o Jego moc.

Ale prawda jest, ze osoby majace zle zamiary i pielegnujace w sobie niskie energie emanuja nimi i mimo doskonalej gry aktorskiej
sa przez niektorych ludzi wlasnie na podstawie pola energetycznego, a nie zachowania -odbierani.
Pozdrawiam :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: dzien dobry

Postautor: Pablo diaz » 03 lut 2022, 19:34

agnieszkag pisze:Drogi Pablo
Pozdrawiam i zycze dobrego dnia.
Wlasnie duzo ostatnio czytam o podnoszeniu wibracji.
Mozesz zdradzic jaki jest na to najlepszy sposob?


Już dawno powinnaś nad tym pracować. U ciebie Agnieszko jest to proces bardziej złożony.
Dbanie o wibracje podobnie jak dusza jest ekspansywna to dla każdego poziomu na której znajduje się istotą należy wyszukać odpowiedniej płaszczyzny wibracyjnej .
Musisz szukać jest wiele podstawowych metod nie będę ich opisywał ponieważ w internecie jest sporo na ten temat.
Mogłbym podnieść Ci wibracje ,ale to będzie chwilowe ,po krótkim czasie wrócisz do poprzedniego stanu ,dlatego zadbaj sama o siebie.

Nie dobrym rozwiązaniem jest zbyt głębokie zanurzanie się w duchowości,trzeba brać intensywnie udział w zwykłych przyziemskich zajęciach ,pracą ,relacje z innymi ludźmi ,hobby itd :)
Ostatnio zmieniony 03 lut 2022, 19:59 przez Pablo diaz, łącznie zmieniany 1 raz
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: dzien dobry

Postautor: Pablo diaz » 03 lut 2022, 19:49

fruwla pisze:
Pablo diaz pisze:Xenia to co ci się od lat przydarza bierze się z tego ,że wewnętrznie tworzysz złe emocje , są to programy ,które tkwią w tobie .Wysyłasz przez twoje pole energetyczne inaczej mówiąc przez strukturę ciała subtelnego niskie wibracje ,a to jest mocno wyczuwalne przez ludzi ,którzy właśnie ciebie tak odbierają i czują do ciebie niechęć inni nie będą chcieli nawiązać z Tobą kontaktu itd.

Pablo diaz, niezupelnie sie z Toba zgadzam. Wezmy przyklad Jezusa. On byl czysta miloscia, wielu pragnelo Jego bliskosci i energii czy tez w slowach, czy w czynach.
I mimo tego, ze Jezus byl czysta energia prwdy i dobra, byli tacy, ktorzy go nienawidzili, chcieli umniejszyc i zniszczyc.
A dlaczego ? Bo mieli w tym swoj interes. Bo sie bali Jego wladzy i byli zawistni o Jego moc.

Ale prawda jest, ze osoby majace zle zamiary i pielegnujace w sobie niskie energie emanuja nimi i mimo doskonalej gry aktorskiej
sa przez niektorych ludzi wlasnie na podstawie pola energetycznego, a nie zachowania -odbierani.
Pozdrawiam :)


Zamiary powstają na plaszczyżnie mentalnej one nie zawsze mogą być wyłapane , ja odniosłem się do emocji ,emocje nie tylko się uzewnętrzniają wibracyjne i są odbierane przez drugiego człowieka ,jak również są ,,podkręcane,, przez siły ciemności ,dla tego też ludzie bardzo emocjonalni bardzo często są wampiryzowani ,żle śpią,po przebudzeniu mają zły humor ponieważ ich duch przebywał w umbralu.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy w jak dużym stopniu jesteśmy w interakcji z niewidzialnym światem, ludzie ,którzy zajmują się duchowością ,a szczególnie media.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: dzien dobry

Postautor: Nikita » 03 lut 2022, 19:58

Jak podniesc wibracje?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: dzien dobry

Postautor: Pablo diaz » 03 lut 2022, 20:13

Nikita pisze:Jak podniesc wibracje?


Doświadczając Żródła , łączyć się z Nim poprzez medytację i głęboką wdzięczność wyrażana poprzez modlitwę ,mniej myśleć, rozmyślać o sprawach przyziemnych , a bardziej czuć -rozwijać uczucia .
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: dzien dobry

Postautor: Pablo diaz » 03 lut 2022, 21:20

Pewien cierpiący duch, którego poproszono ,aby wypowiedział się na temat kultywowania wewnętrznych uczuć opisał to w ten sposób :

W wielu doświadczeniach życiowych doświadczyłem cierpienia z powodu ludzkiej niesprawiedliwości . Zostałem aresztowany za przestępstwo, którego nie popełniłem. Byłem zamknięty prawie przez całe życie, a pod koniec kary byłem pełen nienawiści, urazy i bólu wobec tego ,co mnie spotkało .Będąc w ciele myślałem, że okazja do życia była bezużyteczna. Jako duch ,który uczy się, pozostawałem pod wpływem tych uczuć. Wracałem do życia i wielokrotnie powtarzałem tą samą lekcję . Mój ból ,nienawiść niechęć do życia w obliczu bezsilności i niesprawiedliwości wzrastał ,każde wcielenie z tą samą myślą i bólem.
Pytacie jak długo to trwało?
Może wieki. Po wielu powtarzanych egzystencjach zrozumiałem, że to moje własne uczucia trzymały mnie w więzieniu i nie mogłem się od nich uwolnić. Nie trzymam bólu i urazy do nikogo ,nawet do tych którzy byli wobec mnie niesprawiedliwi.
Nie powtórzę mojego doświadczenia ponownie
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: dzien dobry

Postautor: Nikita » 04 lut 2022, 14:18

Wewnetrzna przemiana moze nas uwolnic od powtarzania tych samych bledow i tych samych nawykow myslowych. Ale wiesz co Pablo, wczoraj przyszla do mnie pewna mysl, ze na poczatku bardzo wazne jest aby zaakceptowac to co jest. Akceptacja to pierwszy krok, ktory musimy uczynic na drodze postepu...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: dzien dobry

Postautor: Pablo diaz » 04 lut 2022, 17:24

Tak , dlatego napisałem wam , że w pierwszej kolejności trzeba miłować siebie.
Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego.
Jezus
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości