Dyskusje różne, aktualne wydarzenia

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Dyskusje różne, aktualne wydarzenia

Postautor: Konrado73 » 24 gru 2016, 20:03

neuron pisze:coś nam pod górke do tego marsa

http://www.esa.int/pol/ESA_in_your_coun ... _na_Marsie

ale to nie pierwszy raz , wiekszosc tych misji zakonczyla sie całkowita katastrofa , poszukajcie info o misjach na fobosa np jakie jaja działy siez wysylanymi sądami

czemu oni w koncu nie napisza prawdy , obcy pogonili nas z ksiezyca i nie chcą nas na marsie , tu nie trzeba filozofa ......

40 lat temu komputer byl prosty jak cep i wielki jak cztery szafy ......i czlowiek wyladawał na ksiezycu .......

takie bzdury pisza ze juz dzieci sie z tego smieją

Widzisz Neuronie , sądy w kosmos to wysyła nasz rząd , widać to codziennie w tv , chyba że chodziło Ci o sondy .
Wybacz ale zdobyłem się na odrobinę sarkazmu , w tym tragicznym dla mnie czasie .
Konrado73
 
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2015, 16:19

Re: dzien dobry

Postautor: czarnyMag » 28 gru 2016, 01:47

agnieszkag pisze:Mnie zastanawia co ci ekstremisci maja w glowach?
W co oni wierza?
Ze w imie jakiego Boga posylaja na smierc cudze I swoje dzieci?
Ze w imie jakiego Boga moga krzywdzic I zabijac niewinnych ludzi?
A po zamachu w Nicei myslalam o scenie z filmu Nasz Dom. ..ze tyle dusz przyszlo na Druga Strone. ..


Oni mają w głowie program sztucznie im tam wtłoczony na drodze eksperymentu. I jak dany kraj widzi zysk w wywołaniu rozruchów które mają na celu wywołanie konfliktu zbrojnego w danym miejscu i czasie to zwykły kelner nagle wysadza się w windzie pełnej ludzi lub porywa dany środek transportu i wjeżdża nim w setki ludzi!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości