Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witam

Postautor: Casilla » 21 paź 2016, 00:13

Jestem z zawodu pedagogiem, grafologiem, numerologiem. Dawno temu chorowałam na depresję, z której udało mi się wyjść właściwie samodzielnie, bez pomocy leków. Od kilku lat moją drogą jest pomaganie innym w problemach życiowych. Stosuje autorskie metody, terapie sztuką, muzyką, pracuję z energią i z różnego rodzaju kartami .
Ostatnio "przychodą " do mnie dusze dzieci które jeszcze się nie narodziły. Przekazują mi różne informacje (odebieram je telepatycznie, za pomocą wahadła i kart). To są bardzo niesamowite wizyty i były chwile kiedy zastanawiałam się czy sobie tego nie wymyśliłam.
Ponieważ jestem osobą która nie analizuje tylko robi i poddaje się temu co niesie życie, postanowiłam poszukać sposobów na ulepszenie komunikacji z takimi duszami, jeśli oczywiście będą chciały mnie jeszcze odwiedzać. Przyznam się że to dość stresujące kiedy ktoś niewidzialny prosi o pomoc, a ja mam do dyspozycji talię tarota lub wahadło i własne myśli.
Popatrze sobie i poczytam jeśli można Wasze posty, może będę mogła się czegoś nauczyć. A jeśli ja będę mogła komuś w czymś pomóc to też chętnie :) pozdrawiam wszystkich :D
Casilla
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2016, 23:49

Re: Witam

Postautor: Mirek » 21 paź 2016, 05:19

Witaj :)
Jak możemy Ci pomóc?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam

Postautor: Casilla » 21 paź 2016, 12:31

Ja sama nie dążę do tych kontaktów, ale otwieram się na to co mnie spotyka.
Interesują mnie metody komunikowania się z takimi duszami, które przychodzą po pomoc. chciałabym zrozumieć czego ode mnie chcą. w jakiej formie mogę się z nimi skontaktować i skomunikować,
przyznam ze nie mam pojęcia o tej dziedzinie. do tej pory nie odczuwałam potrzeby aby zgłębiać ten temat więc jestem zupełnie zielona.
w jaki sposób dowiedzieć się czego dusza ode mnie chce?
interesuje mnie też BHP takich kontaktów.
może polecicie mi jakieś wiarygodne źródla : książki, artykuły , stronki
Casilla
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2016, 23:49

Re: Witam

Postautor: cthulhu87 » 21 paź 2016, 15:09

Witaj,

Najpełniej spirytystyczne metody kontaktowania się z duchami omawia książka pt. Księga mediów. Jest też sporo na ten temat artykułów na portalu spirytystycznym. ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Witam

Postautor: Casilla » 21 paź 2016, 20:26

dziękuje z pewności się zapoznam :)
Casilla
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2016, 23:49

Re: Witam

Postautor: danut » 21 paź 2016, 20:31

"Ostatnio "przychodzą " do mnie dusze dzieci które jeszcze się nie narodziły. Przekazują mi różne informacje (odbieram je telepatycznie, za pomocą wahadła i kart). To są bardzo niesamowite wizyty i były chwile kiedy zastanawiałam się czy sobie tego nie wymyśliłam."

A czy możesz opisać te wizyty informacje, mogą być bardzo interesujące. Witam i serdecznie pozdrawiam :) .
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: neuron » 21 paź 2016, 20:47

no... hej

Casilla pisze:Interesują mnie metody komunikowania się z takimi duszami, które przychodzą po pomoc. chciałabym zrozumieć czego ode mnie chcą. w jakiej formie mogę się z nimi skontaktować i skomunikować


też bym chciał się tego dowiedzieć .......
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Witam

Postautor: Pablo diaz » 22 paź 2016, 08:06

Witaj

Filozofia spirytystyczna tłumaczy,że duchy dzieci nie są dziećmi,a dorosłymi.Kiedy dziecko lub młoda osoba pozostawia ciało ,powierzane zostaje Duchom Wyższym ,które orientują je ,aby zrozumiało sytuację ,że nie jest już dzieckiem.
Ciało(stan fizyczny)w którym się znajdowało na Ziemi było tylko przejściowe.Kiedy duch posiada już wiedzę duchową,
sam w naturalny sposób powraca do ducha ,który czuje się już jako dorosły.Stan dziecinny odpowiada tylko zmieniającym się ewolucyjnym potrzebom materialnego ciała.
Manifestacje duchów dzieci zmarłych są oczywiste, przedstawianie się np.rodzicom ma na celu tylko identyfikację.
Podczas pracy mediumicznej jedenj z grup spirytystycznej ośmioletnie dziecko na obawy rodziców zareagowało w ten sposób:

,,Nie jestem już dzieckiem.Śmierć sprawia ,że szybko stajemy się dorosli.Stałem się dorosły w ciągu kilku dni.Ale jestem
tym samym duchem jakim mnie znaliście kiedy byłem dzieckiem.Spełniłem swoją misję,a teraz muszę kontynuować swój rozwój.Zawsze będę z wami,ponieważ was kocham.Nie myślcie o mnie jako umarły lub jako dziecko ,bo nie jestem żadnym z tych dwu rzeczy,,


Kodyfikator spirytyzmu Allan Kardec w swoich studiach nad materializacją badał duchy dzieci,które jak się okazwało
były duchami dorosłych między innymi dziewczynki o imieniu Rachel,córki Federico Fignera...
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Witam

Postautor: danut » 22 paź 2016, 08:32

Duch w strefie bezczasowej, gdzie wszystko i przeszłość i przyszłość jest teraźniejszością jest dorosłym, człowiekiem z młodym ciałem nie narażonym na zniekształcenia wypadkowe i chorobowe. Widziałam siebie jako tego radosnego ducha( w chmurce do nieba, ktoś inny może to zobrazować, że w kuli światła) w wieku bliżej 30-tki, a wskazówką do tego był element ubrania jakie wtedy tu nosiłam. Wygląd ten nie jest identyczny do wyglądu naszego tu ciała, jest podobny, ale przez oddziaływanie takiego środowiska jak nasze czasem ulega tu zniekształceniom. Duch/ dusza chcąca rozpocząć realizacje życia w strefie czasowej podlega procesowi, który znamy - poczęcie - narodzenie się - rozwój - starzenie się - śmierć, ale te procesy są właściwe tylko do takich rzeczywistości. Ciekawa jestem, czy autorka tematu potwierdzi to, jak wielkim zamachem na naturalny schemat rozwoju życia, szkolenie się dusz, podejmowane przez nie działania ma aborcja, czyli brutalne uniemożliwienie duszy tego zamiaru. To uderzenie w głębszą rzeczywistość naszego pochodzenia i w samo jej serce.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: annahdz » 22 paź 2016, 12:37

. Duch/ dusza chcąca rozpocząć realizacje życia w strefie czasowej podlega procesowi, który znamy - poczęcie - narodzenie się - rozwój - starzenie się - śmierć, ale te procesy są właściwe tylko do takich rzeczywistości.

Danut te słowa są niesamowite i kiedyś kompletnie bym ich nie rozumiała. Niemniej właśnie sam fakt podjęcia decyzji by przyjść tu i realizować swoją misje w naszej rzeczywistości jest wielka tajemnica lecz jak bardzo składająca sie w jakas logiczna całość. Sama jestem mama rocznej córeczki. W ciąże zaszłam po 10 latach diagnoz, leczenia i wyroku ze zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy bez szans na potomka. Medycznie cud :) czasowo wielka radosc która teraz w ciężkich chwilach dla rodziny jest ukojeniem. Albo jeszcze nienarodzone dziecko mojego zmarłego brata... misja, rozwój tej duszyczki jest dla mnie ogromna tajemnica ale tez zbliża do pełniejszego zrozumienia i świadomości naszego istnienia tutaj.
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości