Powitanie

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Powitanie

Postautor: Zuna » 25 lis 2016, 19:44

Pozdrawiam wszystkich! Jestem nowa na tym forum, ale ideą i tematyką spirytyzmu zajmuję się od dawna, podobnie jak parapsychologią i uzdrawianiem. Zauważyłam, że są tu osoby z Katowic i okolic... Czy została założona już jakaś grupa w mieście? Chętnie przyłączyłabym się... jeśli nie, mogę pomóc w jej stworzeniu. Można byłoby rozmawiać, wspólnie podnosić świadomość duchową, pomagać osobom w potrzebie.
Zuna
 
Posty: 22
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:05
Lokalizacja: Sląsk

Re: Powitanie

Postautor: Nikita » 25 lis 2016, 21:08

Witaj Zuna...nie jestesm z Katowic ale na forum chetnie pogadam...Pozdrawiam!
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Powitanie

Postautor: neuron » 25 lis 2016, 21:34

elo

Ja , też ....nie jestem z , Katowic :)

czuj się wolna :)
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Powitanie

Postautor: cthulhu87 » 26 lis 2016, 00:49

Dzień dobry :)

Myślę, że to jest najbliższa do Katowic grupa:

http://www.portal.spirytyzm.pl/krakowsk ... tystyczna/

:)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Powitanie

Postautor: Zuna » 26 lis 2016, 15:42

Dziękuję Wam za informacje... Moje przeżycia z duchami zaczęły się we wczesnym dzieciństwie. Atmosfera domu , w którym mieszkałam była nimi przesiąknięta. Nie wszystkie odczucia były przyjemne, dominował lęk, niepokój, smutek, nostalgia. Po latach zrozumiałam, że takimi emocjami emanują dusze zagubione, po traumatycznych przejściach i potrzebujące pomocy...
Zuna
 
Posty: 22
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:05
Lokalizacja: Sląsk

Re: Powitanie

Postautor: cthulhu87 » 27 lis 2016, 19:23

Zuna pisze:Dziękuję Wam za informacje... Moje przeżycia z duchami zaczęły się we wczesnym dzieciństwie. Atmosfera domu , w którym mieszkałam była nimi przesiąknięta. Nie wszystkie odczucia były przyjemne, dominował lęk, niepokój, smutek, nostalgia. Po latach zrozumiałam, że takimi emocjami emanują dusze zagubione, po traumatycznych przejściach i potrzebujące pomocy...


Jako dziecko widziałaś duchy?
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Powitanie

Postautor: Xsenia » 27 lis 2016, 23:26

Witaj serdecznie :)
Ja jestem z Sosnowca, więc rzut beretem. :) Ja jeżdżę od czasu do czasu na spotkania grupy krakowskiej. Ale tutaj możesz zawsze napisać. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Powitanie

Postautor: Zuna » 29 lis 2016, 19:46

Daj znac Xeniu, jak bedzie jakies spotkanie w Krakowie i jesli zechcesz kiedys w Katowicach sie spotkac!
... tak... moje kontakty zaczely sie juz w dziecinstwie. Poniewaz bylam sensytywna, w krotkim czasie zyskalam towarzysza w postaci symbionta. Trwalo to jakis czas. Skutkiem byla czesciowa zmiana charakteru, zmiana zainteresowan i pare innych. Teraz potrafie sie uwalniac, kiedys bylam bezbronna. Obecność duchów blakajacych się można rozpoznać za pomoca pewnych odczuć: tęsknota, nostalgia. Nieraz na starych cmentarzach wołają, proszą o zainteresowanie. Lepiej wówczas szybko odejść chyba, że potrafimy pomóc...
Zuna
 
Posty: 22
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:05
Lokalizacja: Sląsk

Re: Powitanie

Postautor: neuron » 29 lis 2016, 19:55

Zuna pisze:Teraz potrafie sie uwalniac


zdradzisz mi jak to robisz? w jaki sposób się uwalniasz i od czego ?

jeśli to nie problem

dzięki

symbiont ??

czym lub kim jest symbiont w tym przypadku ?
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Powitanie

Postautor: Zuna » 29 lis 2016, 21:06

Uwalnianie swojej aury od obecności duchów i obcych wpływów nie jest prostą sprawą. Zagubiony duch (dusza), który znalazł źródło energii czyli pożywienia często nie chce tak łatwo odejść od osoby do której się przyczepił, tym bardziej że może nawet nie wiedzieć że opuścił swoje ciało fizyczne i jest tzw. duchem. Tą kwestię porusza amerykański film 'Szósty zmysł", który można znaleźć na internecie.
Żeby uwolnić się od obecności ducha i jego wpływów trzeba dowiedzieć się czy taka sytuacja ma miejsce faktycznie. Ostatnio zdaża się to często. Zajmuję się tym zawodowo, więc potrafię to ustalać... Na tą chwilę mogłabym Ci doradzić neuron to, co pomaga generalnie w uwalnianiu się od obcych wpływów, wibracji, różnych obcych energii... Jest to modlitwa, medytacja, wizualizacja, afirmacja. Otaczaj się często kulą światła, wizualizuj że stoisz pod wodospadem którego czysta woda oczyszcza Cię . Całe Twoje biopole ( sumę ciał subtelnych). Najbardziej jednak pomaga wysoki poziom miłości w swojej istocie. Wysoka wibracja czyli pozytywne, czyste uczucia.
Zuna
 
Posty: 22
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:05
Lokalizacja: Sląsk

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości