Powitanie

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Powitanie

Postautor: neuron » 05 gru 2016, 10:19

Pablo diaz pisze:Mediumizm służy jako narzędzie odkupienia win ,ponieważ osoby z tym darem to duchy ,które w poprzenim życiu
dokonały katastrofalnych błędów.


możesz mi to jakos lepiej wyjasnic ? skąd takie rewelacje ??
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Powitanie

Postautor: Zuna » 05 gru 2016, 10:39

Witajcie drodzy... czytając Wasze wpisy muszę coś sprostować.. Ja nie pobieram opłat za przekazy czy rady związane z mediumizmem. Pobieram za zabiegi bioenergoterapii i masaże. Mam na to certyfikaty. Zawsze miałam predyspozycje do uzdrawiania, potem szkoliłam się w tym temacie.
Bardzo ważne jest utrzymywanie swej duszy i ciał subtelnych w czystości duchowo-energetycznej, podtrzymywanie wysokich wibracji, bo to umożliwia komunikację z Wyższym Ja i Istotami Światła jakkolwiek je nazwiecie Wyższe Duchy, Anioły czy jeszcze inaczej...
Zuna
 
Posty: 22
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:05
Lokalizacja: Sląsk

Re: Powitanie

Postautor: Zuna » 05 gru 2016, 10:51

Dodam więc , że jeśli ktoś potrzebuje jakiejkolwiek rady, pomocy, przekazu... chętnie pomogę całkowicie bezpłatnie.
Zuna
 
Posty: 22
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:05
Lokalizacja: Sląsk

Re: Powitanie

Postautor: danut » 05 gru 2016, 10:55

Pablo i Bernadeto również dziękuję za te wpisy, ale pozwólcie, że i ja odpowiem neuronowi.
neuron pisze:
Pablo diaz pisze:Mediumizm służy jako narzędzie odkupienia win ,ponieważ osoby z tym darem to duchy ,które w poprzednim życiu
dokonały katastrofalnych błędów.


możesz mi to jakos lepiej wyjasnic ? skąd takie rewelacje ??

Media to nie są żadne osoby wybrane, bo nic nie dzieje się bez przyczyny.
Jeśli nie ma mocnego impulsu, wzburzenia wielu rzeczywistości, dotknięcia źródła z jakiegoś powodu, to nie ma się połączeń, wszystko jest stabilne i przebiega bez zakłóceń. Media muszą to uspokoić, naprawić, zrozumieć, a nie pobudzać jak wzburzone fale. Błąd - wirus - zakłócenie w danym źródle wywołane jest czasami przez nie same, czasami powstaje jako skutek oddziaływania na nie innych ludzi o nieczystych intencjach i nieważne jest tu to, w której z rzeczywistości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powitanie

Postautor: Natasza » 05 gru 2016, 11:18

uważam , że należy wyróżnić i odróżnić dane zjawisko
ja rozumiem , że ci którzy mocno zakotwiczyli się i trzymają swoich religii interpretują zgodnie ze swoją wiarą

i teraz tak:

wyróżniamy zjawiska jakie mogą zaistnieć incydentalnie - tu dosłownie każdy może stać się ich uczestnikiem bez względu na wiek, płeć , rasę i gusta religijne
takim świadkiem zdarzenia możemy stać się np.po śmierci kogoś dla siebie wyjątkowego
dlatego rodzice otrzymują znaki od dzieci, a dzieci od rodziców czy dziadków, ukochany od ukochanej itd itp

możemy odwiedzić tzw. nawiedzone miejsca i starać się wyłowić takie sami
możemy jadąc autem napotkać zjawisko na drodze, gdzie doszło kiedyś do śmiertelnego zdarzenia

tu nie ma mowy o opowieści dziwnej treści, po prostu te zjawiska są i wchodzą czasami w interakcję widzianą i odczuwaną przez przypadkowego bądź nie , świadka

następnie- są osoby , i nie ma tu nic nadprzyrodzonego i nie szukałabym dziury w całym , że to kara czy nagroda, które mają uaktywnioną część mózgu - niestety z reguły wykorzystujemy tylko część naszych możliwości, ale jest jeszcze widzenie -percepcja , to daje nam większe niż mają inni możliwości
i tu niektórzy idą w różnych kierunkach, jeden pojedzie jako medium gratisowo , ale takich to może będzie kilku , a inny zrobi na tym kasę ( patrz media USA- i mamy gotowe programy ups)

mózgi trzeba szkolić i otwierać , a wtedy zniknie czary mary i zwiększy się pojmowanie

dziękuję za uwagę - miłego dnia
N.
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Powitanie

Postautor: danut » 05 gru 2016, 12:11

"mózgi trzeba szkolić i otwierać , a wtedy zniknie czary mary i zwiększy się pojmowanie" - Jak można wyszkolić się na medium? Samo to zalatuje mi fałszem, bo szkolimy się wtedy, gdy przyjmujemy jakąś sprawdzoną wiedzę od innych, w takim razie w tym przypadku musielibyśmy być uczeni już przez kogoś z poza naszego świata, bo wszystko na to wskazuje, że to on się z nami łączy, a my nie mamy o tym pojęcia jakim sposobem.
Rozwój świadomości może uchronić nas przed strachem a to przed nieudolną interpretacją docierających informacji do mózgu, z którymi nie jesteśmy oswojeni i których nie potrafi rozum zidentyfikować, przetworzyć ich we właściwy obraz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powitanie

Postautor: neuron » 05 gru 2016, 12:33

a co to za zalezność o której przeczytalem wczoraj w pismie spirytyzm .....chodzi o to ze niby "im medium silniejsze czy tam potężniejsze jak bylo tam napisane to manifestacja jest wieksza tzn ze wtedy duch moze sie ukazac czy nabrac specyficznych wlasciwosci i dzieki temu jest w stanie nas dotknac itp itd " nie moge teraz tego wyszukac , ale ciekawi mnie to , co to za zależność ?

o co kaman ??
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Powitanie

Postautor: Natasza » 05 gru 2016, 12:36

Danuta -szkolić na medium? no raczej się nie da jeśli mózg nie ma uruchomionych części odpowiedzialnych za ,, widzenie,, niewidzialnego dla większości

mówiąc o pracy nad własnym mózgiem i jego otwarciu wyrażam pogląd : narząd nieużywany zanika
tak w skrócie

lenistwo niczego nie usprawiedliwia, dziś nie pali się na stosach tych , którzy wychodzą po wiedzę
i nikt nie spłonie za otwartą na świat postawę, chyba, że w oczach podpalaczy, którzy na siłę próbują hamować postęp
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Powitanie

Postautor: neuron » 05 gru 2016, 12:48

o mam , znalazłem ...

Aby duch mógł zamanifestować się, pojawić w formie zjawy lub przesunąć jakiś przedmiot, zawsze konieczne jest medium – człowiek ze specjalnymi zdolnościami. Wówczas ciało duchowe jest w stanie przyjmować rozmaite kształty i „gęstość”, czyli może np. stać się widzialne dla oka (wówczas duch odbija światło), lub może zrobić się twarde i duch jest w stanie kogoś dotknąć. W dwuwiekowej historii spirytyzmu znanych jest bardzo dużo przypadków materializacji duchów, podczas których istoty z zaświatów pozostawiły po sobie parafinowe odlewy zmaterializowanych kończyn (jak na zdjęciu). Także relacje naocznych świadków podają, że zmaterializowany duch niejednokrotnie posiadał strukturę tak gęstą, jak prawdziwe, żywe ciało – układ kostny, skóra, oddech… Stan zmaterializowania ducha podczas seansu zależy od zdolności medium – czym potężniejsze, tym zjawy są pełniejsze i bardziej wyraziste.


co to za zależność ? o co chodzi ?? bardzo mnie to interesuje , ktoś wie o co chodzi ?? pls


Natasza pisze:narząd nieużywany zanika


stąpasz po cienkim lodzie :) hehehehe
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Powitanie

Postautor: danut » 05 gru 2016, 12:52

neuron pisze:a co to za zalezność o której przeczytalem wczoraj w pismie spirytyzm .....chodzi o to ze niby "im medium silniejsze czy tam potężniejsze jak bylo tam napisane to manifestacja jest wieksza tzn ze wtedy duch moze sie ukazac czy nabrac specyficznych wlasciwosci i dzieki temu jest w stanie nas dotknac itp itd " nie moge teraz tego wyszukac , ale ciekawi mnie to , co to za zależność ?

o co kaman ??

Ja wchodziłam w interakcje z tamtym światem w tak żywy realistyczny sposób, widziałam, prowadziłam tam normalne rozmowy, zostałam podniesiona przez ducha - co inni zobaczyli jako moje uniesienie się w powietrzu, trzymaliśmy się za ręce, itp. Z rzeczywistości alternatywnych przenosiłam przedmioty. Dlatego napisałam gdzieś, że to dzieje się przy połączeniu ze swoim źródłem - wtedy kumuluje się i nabiera mocy, przy podłączaniu do cudzych wątpię by było to możliwe.
Zawsze towarzyszy temu przeskok w czasie, zmiany w widzeniu otoczenia i ma miejsce prawdziwy kontakt z inną rzeczywistością, tak realny, że nie jesteś w stanie tego odkryć, bo nie ma różnicy w fizyczności z naszą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości