Przywitanie

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Przywitanie

Postautor: Ćma » 25 lut 2017, 17:13

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna. :)

Na forum jestem świeżynką. Wokół tematu forum krążyłam od dłuższego czasu, ale rejestracja nastąpiła dopiero kilka dni temu (czytaj: dopiero kilka dni temu znalazłam czas, żeby w spokoju usiąść przed laptopem z kubkiem zielonej herbaty i przejrzeć forum). W każdym razie - udało się, jestem tutaj z Wami.

Moja piękna przygoda ze spirytyzmem dopiero się rozpoczyna, a swój początek ma w lekturze dzieł Kardeca. Czytałam "Księgę Duchów", a także niewielką objętościowo książeczkę "Jak kontaktować się z tamtym światem. Poradnik spirytystyczny". Czytałam z ciekawości, chcąc poznać punkt widzenia Spirytystów. W mig okazało się, że przedstawiane przez Kardeca podejście filozoficzne i poglądy są bardzo spójne z moimi, które rozwijałam w sobie i pielęgnowałam przez lata. Wskutek czego pragnę nazywać się Spirytystką, chociaż przede mną jeszcze długa droga. Aktualnie poszukuję Spirytystów warszawskich, chcąc nawiązać z nimi kontakt/współpracę, chcąc się od nich uczyć.

Prywatnie: mieszkanka Warszawy, studentka grafiki, osoba pracująca. :)

Pozdrawiam Was ciepło,
Ćma
Awatar użytkownika
Ćma
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywitanie

Postautor: Pawełek » 25 lut 2017, 18:01

Witaj na naszym forum!

Mam nadzieję, że miło będzie Ci się spędzało u nas czas i jednocześnie będziesz mogła zagłębiać swoją wiedzę dotyczącą spirytyzmu tak jak my wszyscy, którzy są nim zainteresowani.

Zachęcam Cię również do przeczytania "Ewangelii według spirytyzmu" - jest ona rozwinięciem nauk moralnych przekazanych w Księdze Duchów, a także zawiera nawiązania do Biblii.

Pozdrawiam,
Paweł.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przywitanie

Postautor: OneNight » 25 lut 2017, 21:04

A ja zachęcam do przeczytania Księgi Mediów - ja od niej zaczynałem.

Witaj na forum ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Przywitanie

Postautor: Krzysztoff » 25 lut 2017, 22:45

Witaj serdecznie
też tak miałem, przeczytałem księgę duchów i okazało się że to się zgadza z moimi wewnętrznymi przekonaniami

grupa Warszawska istnieje , koledzy się odezwą
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przywitanie

Postautor: Ćma » 27 lut 2017, 18:47

Dziękuję Wam serdecznie za tak ciepłe powitanie.

Już pozwoliłam sobie napisać do Konrada w sprawie warszawskich wykładów na temat spirytyzmu. Teraz tylko czekam na informację o kolejnym terminie. ;)
Awatar użytkownika
Ćma
 
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2017, 19:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywitanie

Postautor: Xsenia » 28 lut 2017, 13:05

Witaj serdecznie :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przywitanie

Postautor: soldado » 28 lut 2017, 21:58

Witaj na najlepszym o tej tematyce forum pod Słońcem :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości