Witam z Gdańska

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam z Gdańska

Postautor: OneNight » 19 lip 2017, 10:29

Też byłbyś zgryźliwy, gdyby ciągle Twoi bliscy odchodzili. Skoro twierdzisz, że nie warto w ogóle próbować się z nią skontaktować, ale chcesz żeby ktoś Ci matkę zmaterializował, żeby mogła Cię dotknąć, to przyszedłeś pod zły adres.

Forum spirytystyczne nie jest od wywoływania duchów i tylko garstka osób się tym zajmuje - z mniejszymi bądź większymi efektami. Ale Ty oczekujesz niemożliwego. Duch nie może trzaskać drzwiami i podnosić stolików, chyba że w tym miejscu znajduje się medium od efektów fizycznych. Co do materializacji - wątpie czy to możliwe.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Pawełek » 19 lip 2017, 11:12

OneNight pisze:Co do materializacji - wątpie czy to możliwe.

Zdarzały się takie przypadki.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam z Gdańska

Postautor: OneNight » 19 lip 2017, 11:26

Kto wie, czy nie były iluzjonistyczną sztuczką albo fikcją literacką.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Pawełek » 19 lip 2017, 12:10

OneNight pisze:Kto wie, czy nie były iluzjonistyczną sztuczką albo fikcją literacką.

W książce pt. "Spirytyzm" autora Paula Gibiera jest przykład ducha, który się materializował i starali się to analizować pod kątem naukowym. Chyba nawet sam autor był świadkiem tych manifestacji. Pod koniec były przedstawione hipotezy mające na celu wyjaśnienie tych zjawisk.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 20 lip 2017, 21:55

Pawełek pisze:
OneNight pisze:Kto wie, czy nie były iluzjonistyczną sztuczką albo fikcją literacką.

W książce pt. "Spirytyzm" autora Paula Gibiera jest przykład ducha, który się materializował i starali się to analizować pod kątem naukowym. Chyba nawet sam autor był świadkiem tych manifestacji. Pod koniec były przedstawione hipotezy mające na celu wyjaśnienie tych zjawisk.


Tak szczerze, tego właśnie oczekuję, kontaktu !!!
Nauka się nie "zatrzymała" czego nie wiemy teraz, dowiemy się "jutro"
Chciałbym wiedzieć "dzisiaj"
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: OneNight » 20 lip 2017, 22:03

A ja chciałbym gwiazdkę z nieba. Sam mogłeś wywnioskować, że takie przypadki są tak rzadkie, że nawet nie wiemy czy w ogóle istnieją. Ty nie chcesz kontaktu, tylko przedstawienia.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 20 lip 2017, 22:53

OneNight pisze:A ja chciałbym gwiazdkę z nieba. Sam mogłeś wywnioskować, że takie przypadki są tak rzadkie, że nawet nie wiemy czy w ogóle istnieją. Ty nie chcesz kontaktu, tylko przedstawienia.


Pamiętam jak mnie przywitałeś na forum, bądź łaskaw nie odpowiadać na moje posty, jesteś bardzo złym człowiekiem, nie wiem jak Ciebie zablokować.
Pewnie nie można, a szkoda :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: OneNight » 21 lip 2017, 10:15

Dostałeś masę odpowiedzi i zapewne były osoby gotowe skontaktować się z Twoją matką - ale ty uznałeś, że to tylko "zabawa" i zacząłeś w innych tematach narzekać, że NIKT ci nie chce pomóc, że zawiodłeś się na użytkownikach tego forum. Ciągle tylko narzekasz i narzekasz, a pomoc każdego użytkownika odrzucasz. Na początku przywitania nie napisałem nic takiego, co by cię mogło urazić, ale jak zacząłeś narzekać na wszystko i wszystkich i wybrzydzać pomocą spirytystów, to uznałem cię osobę, która żąda aby inni wokół niej skakali i dokonali niemożliwego - chcesz przedstawienia niczym z horroru "mama". I płaczesz, że nikt nie jest w stanie tego dokonać.

Zdążyłeś tu już obrazić też sporo ludzi, a stwierdzeniem, że śmierć małżonka jest niczym, bo można mieć ich wielu - tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że nie warto Ci pomagać. Oczekujesz współczucia, a sam go nie posiadasz. Oczekujesz szacunku, a sam go nie dajesz.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Witam z Gdańska

Postautor: soldado » 22 lip 2017, 22:18

Ryszard pisze:
Pawełek pisze:
OneNight pisze:Kto wie, czy nie były iluzjonistyczną sztuczką albo fikcją literacką.

W książce pt. "Spirytyzm" autora Paula Gibiera jest przykład ducha, który się materializował i starali się to analizować pod kątem naukowym. Chyba nawet sam autor był świadkiem tych manifestacji. Pod koniec były przedstawione hipotezy mające na celu wyjaśnienie tych zjawisk.


Tak szczerze, tego właśnie oczekuję, kontaktu !!!
Nauka się nie "zatrzymała" czego nie wiemy teraz, dowiemy się "jutro"
Chciałbym wiedzieć "dzisiaj"


Przynajmniej u mnie tak to działa, że musisz mi odpowiedzieć na ten, albo jakikolwiek mój post.
Chodzi o połączenie mentalne między Tobą a mną, którą wykorzysta duch.
Jeżeli Twoja Mama będzie chciała coś Ci przekazać, to zrobi to wykorzystując do tego mnie.
Zapraszam Ją do kontaktu.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3195
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Konrado73 » 22 lip 2017, 22:48

Tak szczerze, tego właśnie oczekuję, kontaktu !!!
Nauka się nie "zatrzymała" czego nie wiemy teraz, dowiemy się "jutro"
Chciałbym wiedzieć "dzisiaj
"

.
Przynajmniej u mnie tak to działa, że musisz mi odpowiedzieć na ten, albo jakikolwiek mój post.
Chodzi o połączenie mentalne między Tobą a mną, którą wykorzysta duch.
Jeżeli Twoja Mama będzie chciała coś Ci przekazać, to zrobi to wykorzystując do tego mnie.
Zapraszam Ją do kontaktu

Ryszard .Choć dawno tu nie pisałem. Spróbuj. To nic nie kosztuje.
Soldado pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2017, 09:46 przez Konrado73, łącznie zmieniany 2 razy
Konrado73
 
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2015, 16:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości