Witam z Gdańska

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 24 lip 2017, 20:01

fruwla pisze:
Ryszard pisze:Jestem za stary by wierzyć w bajki, wchodząc na to forum (spirytystyczne) liczyłem na pomoc, nie na to coś ktoś słyszał czy widział.
Liczyłem na nawiązanie kontaktu z duszą mamy, jeżeli istnieje coś takiego jak dusza.

przykro mi...ale jesli lekarze, specjalisci w swoim fachu , majacy przed soba tego jednego, jedynego pacjenta do zdiagnozowania,
popelniaja bledy,
wtedy mozna zrozumiec, jak bardzo trudno jest osobom medialnym wylonic TEN jeden osobisty przekaz, wsrod wielu innych, ktore pojawiaja sie podczas otwarcia zaslony.

Pewien madry czlowiek, powiedzial kiedys,
ze : " nadzieja zawiesc nie moze ", a ja przylaczam sie do tych slow i dlatego zycze Ci Ryszard, abys znalazl medium, ktore da Ci to czego szukasz.
pozdrawiam


Dziękuję to miłe co piszesz.
Własnie po to dołączyłem do tego forum by znaleźć kogoś kto nawiąże kontakt z moją Mamą albo nauczy mnie jak to zrobić samemu.
"Nadzieja matką głupich", "kto nie ma nadziei ten głupi".
"Przykro mi" mówili lekarze gdy Mama zmarła :(
Bardzo chciałbym uwierzyć , ze jest Coś po życiu, że jest jakieś Tam.
Apostołowie widzieli, rozmawiali , dotykali a nie uwierzyli póki Duch Święty nie "wkroczył" do akcji.
Cóż dopiero ja nic nie znaczący człowiek
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: fruwla » 24 lip 2017, 20:22

Ryszard pisze:Własnie po to dołączyłem do tego forum by znaleźć kogoś kto nawiąże kontakt z moją Mamą albo nauczy mnie jak to zrobić samemu.

A moze, jesli jeszcze poczekasz - mama Twoja sama, nawiaze z Toba kontakt.
Z doswiadczenia wiem, ze wlasnie takie kontakty sa najpiekniejsze , najbardziej osobiste i najbardziej prawdziwe.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 25 lip 2017, 18:59

fruwla pisze:
Ryszard pisze:Własnie po to dołączyłem do tego forum by znaleźć kogoś kto nawiąże kontakt z moją Mamą albo nauczy mnie jak to zrobić samemu.

A moze, jesli jeszcze poczekasz - mama Twoja sama, nawiaze z Toba kontakt.
Z doswiadczenia wiem, ze wlasnie takie kontakty sa najpiekniejsze , najbardziej osobiste i najbardziej prawdziwe.


Byłoby wspaniale,tym bardziej , ze na spirytystów nie ma co liczyć.
Dzieki
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Pawełek » 25 lip 2017, 19:35

Ryszard pisze:Byłoby wspaniale,tym bardziej , ze na spirytystów nie ma co liczyć.

W przyszłym roku chcemy uruchomić usługę "Skontaktuj się ze zmarłym" - za jakiś czas przedstawię cennik ;)

A tak serio, mówiłem już że na zawołanie nic nie ma Ryszardzie. To nie tak działa. Nie wiem czego od nas oczekiwałeś - latających talerzy, demonów łażących po ścianach, zjawach odbijających się w lustrze. Nie zwalaj proszę na nas tego, że nie dostajesz tego czego chcesz. Poza tym widziałem, że Soldato coś Ci przekazywał.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam z Gdańska

Postautor: OneNight » 26 lip 2017, 12:47

Medium nie kontaktuje się z duchami dla publiki. Wiele osób ukrywa się ze swoimi zdolnościami, żeby nie zostać wyśmianymi przez takie osoby jak Ty, Ryszardzie. Nie zdajesz sobie sprawy ile razy już ich wyśmiewałeś twierdząc, że nie szukasz "zabawy w wywoływanie duchów". Uraziłeś też wiele osób twierdząc, że śmierć małżonka jest mało ważna, bo wg. Ciebie można mieć ich dziesięciu. Nie dziw się że nikt z takimi zdolnościami nie chce Ci teraz pomagać.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 26 lip 2017, 19:29

Pawełek pisze:
Ryszard pisze:Byłoby wspaniale,tym bardziej , ze na spirytystów nie ma co liczyć.


Poza tym widziałem, że Soldato coś Ci przekazywał.


Coś przekazał - ech :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 27 lip 2017, 19:26

Ryszard pisze:
Pawełek pisze:
Ryszard pisze:Byłoby wspaniale,tym bardziej , ze na spirytystów nie ma co liczyć.


Poza tym widziałem, że Soldato coś Ci przekazywał.


Coś przekazał - ech :(


Komuś coś przekazać?
Ktoś chce przeczytać, że jakiś jego bliski macha rękoma, że jest mu wspaniale, albo Was poprowadzi do "światła" a może chcecie przeczytać co napisał jakiś duszek moją ręką ?
Tak to i ja potrafię, nie będę polecał książek, nie bedę nabijał komuś kasy - wstydzicie się, jak można kpić z takich rzeczy - wrrrrrrrrrr
Czytałem co mi polecaliście, "przeleciałem" całe forum - brednie i tyle
Tak wkręcić dziadka , wstydźcie się Panie i Panowie !!!
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: cthulhu87 » 27 lip 2017, 19:39

Ryszard pisze:Komuś coś przekazać?
Ktoś chce przeczytać, że jakiś jego bliski macha rękoma, że jest mu wspaniale, albo Was poprowadzi do "światła" a może chcecie przeczytać co napisał jakiś duszek moją ręką ?
Tak to i ja potrafię, nie będę polecał książek, nie bedę nabijał komuś kasy - wstydzicie się, jak można kpić z takich rzeczy - wrrrrrrrrrr
Czytałem co mi polecaliście, "przeleciałem" całe forum - brednie i tyle
Tak wkręcić dziadka , wstydźcie się Panie i Panowie !!!


Do "przekazów" trzeba podchodzić krytycznie, a już na pewno do takich jak wyżej. Moim zdaniem 90% z nich płynie z podświadomości i czasami tylko przez ten gąszcz przechodzą konkretne informacje, które pozwalają zweryfikować przekaz. Zgadzam się, że komunikat tego typu niewiele wnosi, aczkolwiek niekoniecznie wynika z chęci wprowadzenia Cię w błąd; ktoś po prostu pisze, co odczuwa, czy jak mu się wydaje, prawdopodobnie mając dobre intencje.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Witam z Gdańska

Postautor: agnieszkag » 27 lip 2017, 20:00

Ryszard.
Zatrzymaj sie dobry czlowieku.
Mialam sie nie wtracac, bo rozumiem, ze cierpisz.
Mam wrazenie, ze posuwadz sie za daleko.
Ludzie tu staraja sie pomoc.
A Ty tylko roszczenia i szyderstwo....
Badz wdzieczny za to co otrzymujesz.
Pozdrawiam.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 28 lip 2017, 09:26

cthulhu87 pisze:
Ryszard pisze:Komuś coś przekazać?
Ktoś chce przeczytać, że jakiś jego bliski macha rękoma, że jest mu wspaniale, albo Was poprowadzi do "światła" a może chcecie przeczytać co napisał jakiś duszek moją ręką ?
Tak to i ja potrafię, nie będę polecał książek, nie bedę nabijał komuś kasy - wstydzicie się, jak można kpić z takich rzeczy - wrrrrrrrrrr
Czytałem co mi polecaliście, "przeleciałem" całe forum - brednie i tyle
Tak wkręcić dziadka , wstydźcie się Panie i Panowie !!!


Do "przekazów" trzeba podchodzić krytycznie, a już na pewno do takich jak wyżej. Moim zdaniem 90% z nich płynie z podświadomości i czasami tylko przez ten gąszcz przechodzą konkretne informacje, które pozwalają zweryfikować przekaz. Zgadzam się, że komunikat tego typu niewiele wnosi, aczkolwiek niekoniecznie wynika z chęci wprowadzenia Cię w błąd; ktoś po prostu pisze, co odczuwa, czy jak mu się wydaje, prawdopodobnie mając dobre intencje.


Dzięki, nareszcie sensowna odpowiedź, która jednak potwierdza moje obawy, iż "tutejszy" spirytyzm to zabawa oraz analizowanie wizji innych.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości