Witam z Gdańska

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 14 wrz 2017, 16:22

Chwytam sie wszystkiego, dopowiadaj jak najwięcej !
Co do Pana Marka Szwedowskiego to http://marekszwedowski.pl/
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 16:31

Za niedługo odbędzie się kolejny wywiad z współautorką mojej książki
http://nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9B ... -szddarwrz

polecam obejrzeć, ale tego ze mną niekoniecznie :D kobieta ta ma ogromną wiedzę naukową na te tematy ja zaś praktyczną z obrazowaniem własnych doświadczeń i zrozumieniem ich. Szwedowski - dzięki za przedstawienie tej postaci, ja tez wiele razy byłam na granicy śmierci i żyję z zagrożeniem.."Pisz jak najwięcej" :D a uwierzysz ze mam zaawansowaną zaćmę i mimo to tu piszę? Może po operacji będzie to dla mnie mniejszy wysiłek, bo do powiedzenia mam istotnie bardzo dużo. Uważam ze sam spotykasz, lub uda ci się spotkać zmarłą mamę tylko jeszcze o tym nie wiesz, nie potrzeba nazywać się medium, bo kontakt ten trwa czy ktoś go dostrzega czy nie i ma wpływ na nasze życia. Trzeba jednak za taki brać zdarzenie niepochopnie,ponieważ obieg informacji na naszym poziomie jest zakłóceniem dla przedostania się tu tych sygnałów dalszych, trzeba dobrze poznać możliwości psychologiczne i działanie świadomości doczesnej, innymi słowy potrzeba przy tym dokładnie odgarnąć ziarno od plew. Uświadomienie sobie pewnych rzeczy, wiedza, uwaga wyeliminuje modę na szukanie pośredników i nazywanie równych nam wybranymi. Poznanie stanie się wyzwoleniem spod okowów manipulacyjnych ludzi działających tylko dla własnych korzyści i chodzi mi o to niedostrzegane ale silnie oddziałujące na nas /manipulacyjne i pozazmysłowe.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 14 wrz 2017, 19:01

danut pisze:Za niedługo odbędzie się kolejny wywiad z współautorką mojej książki
http://nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9B ... -szddarwrz

polecam obejrzeć, ale tego ze mną niekoniecznie :D kobieta ta ma ogromną wiedzę naukową na te tematy ja zaś praktyczną z obrazowaniem własnych doświadczeń i zrozumieniem ich. Szwedowski - dzięki za przedstawienie tej postaci, ja tez wiele razy byłam na granicy śmierci i żyję z zagrożeniem.."Pisz jak najwięcej" :D a uwierzysz ze mam zaawansowaną zaćmę i mimo to tu piszę? Może po operacji będzie to dla mnie mniejszy wysiłek, bo do powiedzenia mam istotnie bardzo dużo. Uważam ze sam spotykasz, lub uda ci się spotkać zmarłą mamę tylko jeszcze o tym nie wiesz, nie potrzeba nazywać się medium, bo kontakt ten trwa czy ktoś go dostrzega czy nie i ma wpływ na nasze życia. Trzeba jednak za taki brać zdarzenie niepochopnie,ponieważ obieg informacji na naszym poziomie jest zakłóceniem dla przedostania się tu tych sygnałów dalszych, trzeba dobrze poznać możliwości psychologiczne i działanie świadomości doczesnej, innymi słowy potrzeba przy tym dokładnie odgarnąć ziarno od plew. Uświadomienie sobie pewnych rzeczy, wiedza, uwaga wyeliminuje modę na szukanie pośredników i nazywanie równych nam wybranymi. Poznanie stanie się wyzwoleniem spod okowów manipulacyjnych ludzi działających tylko dla własnych korzyści i chodzi mi o to niedostrzegane ale silnie oddziałujące na nas /manipulacyjne i pozazmysłowe.






Już wchodzę w nieznany świat, dziekuję.
Także uważam, ze moja Mama nie korzystałaby z pośredników do kontaktu ze mną ... co do Pana Szwedowskiego , szkoda gadać, pomaga tylko dla kasy :(
Brakuje mi wiary ale szukam wszedzie.

Pani Adamska to Ty Danusiu ??
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: agnieszkag » 14 wrz 2017, 19:20

Ryszardzie

Marek Szwedowski nie pomaga tylko dla kasy, to nieprawda.
Mialam kontakt z tym czlowiekiem i uwazam, ze ma niesamowite zdolnosci.
Troche niefajnie tak wszystkich osadzac, nie uwazasz?
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Witam z Gdańska

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 19:23

Ryszardzie - nie, ja też Danusia ale ta druga :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam z Gdańska

Postautor: agnieszkag » 14 wrz 2017, 19:31

Autopromocja...
Sorry, taka mi sie konkluzja nasunela...
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Witam z Gdańska

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 19:37

agnieszkag pisze:Autopromocja...
Sorry, taka mi sie konkluzja nasunela...

Mylisz się - to informacja, powiadomienie. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 14 wrz 2017, 21:22

agnieszkag pisze:Ryszardzie

Marek Szwedowski nie pomaga tylko dla kasy, to nieprawda.
Mialam kontakt z tym czlowiekiem i uwazam, ze ma niesamowite zdolnosci.
Troche niefajnie tak wszystkich osadzac, nie uwazasz?


Widziałem cennik
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 14 wrz 2017, 21:23

danut pisze:Ryszardzie - nie, ja też Danusia ale ta druga :)


Rozumiem i dziękuje, chwytam się wszystkiego co daje nadzieję
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: fruwla » 15 wrz 2017, 13:45

danut pisze:
agnieszkag pisze:Autopromocja...
Sorry, taka mi sie konkluzja nasunela...

Mylisz się - to informacja, powiadomienie. :)

Skorzystalam z powiadomienia/informacji Danut i obejrzalam Rzeczywistosc nieoczywista, spedzajac z autorka ponad godzine.
I musze przynac, ze jestem bardzo pozytywnie ZASKOCZONA osobowoscia Danut. :)
Zobaczylam sympatyczna, usmiechnieta - powiedzialabym nawet lagodna i ciepla kobiete z tajemnicza glebia w oczach.
Dotychczas znalam jedynie ta piszaca tu, na forum,
i musze przyznac , ze bylam przekonana, ze za tym nikiem stoi zupelnie inna,taka raczej, drapiezna osoba..... :shock:
I teraz pytanie , ktora Danut jest ta "prawdziwa", ano obydwie - bo sie nakladaja na siebie i w ten sposob tworza calosc. Jak ten hologram z wywiadu.
Ciekawe , jacy ludzie wypowiadaja sie tu pod innymi znanymi nikami ........ ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości