Witam z Gdańska

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam z Gdańska

Postautor: odnowa » 12 lip 2017, 19:25

A może spróbowałbyś medytacji? Znalazłem coś takiego:
Medytacja prowadzona wspierająca oczyszczenie emocjonalne człowieka, pomagająca uwolnić nagromadzony smutek, uczucie tęsknoty, bólu wewnętrznego, zalecana szczególnie w przypadku depresji, bądź podczas trudnych sytuacji życiowych np. po bolesnym zakończeniu związku, śmierci bliskiej osoby, czy zranieniu emocjonalnym. Jest narzędziem wspierającym uwalnianie traum, niewyrażonych uczuć, powracających bolesnych wspomnień z przeszłości. Stwarza bezpieczną przestrzeń dla wyrażenia i przejawienia się zranionej części serca i ukojenia go delikatnym, ciepłym spokojem.

https://www.youtube.com/watch?v=BziNlVfgfyk
Ja osobiście tkwiłem w głębokiej depresji od 2011 do 2014r. i właśnie pewnego dnia podczas medytacyjnego słuchania wykładu Sharon Salzberg cały nagromadzony ból "pękł", a ja poczułem niewysłowioną radość. Warto spróbować.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 12 lip 2017, 21:00

Spróbuję, dzięki .
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 15 lip 2017, 23:03

Trudno wierzyć, że duch kręci stolikiem, trzaska drzwiami a nie umie dotknąć, pogłaskać czy tym podobne :(
Przeglądam forum, kolejno od deski do deski, jak na razie nie znajduję "wsparcia" ani pomocy :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Pawełek » 15 lip 2017, 23:55

Ryszard pisze:Przeglądam forum, kolejno od deski do deski, jak na razie nie znajduję "wsparcia" ani pomocy :(

Czego dokładnie szukasz, bądź oczekujesz od nas?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam z Gdańska

Postautor: agnieszkag » 16 lip 2017, 07:17

Ryszardzie

Duch potrafi poglaskac, dane jest mi to odczuwac.
Spojrz, wszyscy Ci tutaj pomagaja jak moga.
Tlumacza, wspieraja, doradzaja literature.
Jakiej Ty pomocy oczekujesz ?dlaczego reagujesz jak maly chlopiec?
Wiem, ze bardzo cierpisz i naprawde Ci wspolczuje.Moze sprecyzuj czego oczekujesz.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 16 lip 2017, 11:01

Szukam jednego, wiary w istnienie duszy, oraz jeżeli Ona jest, to sposobu kontaktu.
Czytam polecane przez Was książki, dzięki i za to, jednak to za mało by uwierzyć :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: OneNight » 16 lip 2017, 19:33

Dla mnie też książka to za mało. Pisałem Ci wcześniej, że jak chcesz uwierzyć, musisz doświadczyć.

Wnioskuję, że naoglądałeś się horrorów. Oczekujesz, że narysujemy pentagram, odprawimy rytuały i jak to w filmach bywa - zobaczysz swoją mamę, która poklepię Cię po ramionach? Księga Mediów - szukaj rozdziału podpisanego "rodzaje mediów", czy coś takiego.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Pawełek » 16 lip 2017, 19:55

OneNight pisze:Pisałem Ci wcześniej, że jak chcesz uwierzyć, musisz doświadczyć.

Ja bym tutaj chciał jednak zwrócić uwagę na pewien fakt. Właśnie to, że niczego nie doświadczyliśmy świadczy o tym, że wierzymy. Jeśli natomiast już zaczynamy doświadczać różnych sytuacji z duchami, to już to nie jest wiara, ale już wiedza bądź pewność. Chcę po prostu powiedzieć, że do wiary nie potrzebujemy dowodów, które tą wiarę potwierdzają, bo wtedy już to wiara nie jest. Ot taki szczegół :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 16 lip 2017, 20:16

Pawełek pisze:
OneNight pisze:Pisałem Ci wcześniej, że jak chcesz uwierzyć, musisz doświadczyć.

Ja bym tutaj chciał jednak zwrócić uwagę na pewien fakt. Właśnie to, że niczego nie doświadczyliśmy świadczy o tym, że wierzymy. Jeśli natomiast już zaczynamy doświadczać różnych sytuacji z duchami, to już to nie jest wiara, ale już wiedza bądź pewność. Chcę po prostu powiedzieć, że do wiary nie potrzebujemy dowodów, które tą wiarę potwierdzają, bo wtedy już to wiara nie jest. Ot taki szczegół :)


OK zgadza się, chcę dowodu !!!
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Witam z Gdańska

Postautor: Ryszard » 16 lip 2017, 20:29

agnieszkag pisze:Ryszardzie

Duch potrafi poglaskac, dane jest mi to odczuwac.
Spojrz, wszyscy Ci tutaj pomagaja jak moga.
Tlumacza, wspieraja, doradzaja literature.
Jakiej Ty pomocy oczekujesz ?dlaczego reagujesz jak maly chlopiec?
Wiem, ze bardzo cierpisz i naprawde Ci wspolczuje.Moze sprecyzuj czego oczekujesz.


Czuję się jak mały chłopiec Agnieszko - dokładnie tak !
Agnieszko zmarła moja Mama, nie żona których można mieć pełno.
To nie szczeniacka miłość jak Romea do Julii czy Julii do Romea.
Czytam Agnieszko, nie tylko polecane przez Was książki, wszedłem na forum spirytystyczne , czyż nie ?
Pytanie czego oczekuję uważam za retoryczne.
Jednak po raz kolejny odpowiem - kontaktu, dowodu, nie tego co ktoś doświadczył, widział czy słyszał !
Chcę zobaczyć, usłyszeć, poczuć !!!!!!!!!!!!!!
Liczyłem na taką pomoc a nie kpiny
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości