Wiara czyni cuda

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Konrado73 » 20 sie 2017, 23:04

[/quote]Mama śni mi się codziennie, udziela takich samych rad jakich udzielałaby gdyby nadal żyła.
Opisze Tobie jeden z wielu: Wchodzę do pokoju, widzę jak Mama się rozpakowuje, ma jakieś prezenty, ciesze się , wydzwaniam do wszystkich "MAMA WRÓCIŁA" . prześniła się tobie odpowiadają, nieeeeeeeeee krzyczę, wróciła żywa!!!
Chodź Mamo pokaże Tobie jak dokończyłem to co mieliśmy zrobić razem.
Wchodzimy a tam jakby minęły wieki, wszystko zgniłe , zardzewiałe :( jednak jest maluśki ślad tego co zrobiłem.
Sen mara , w sny nie wierzę, wiem jak i co myślała moja Mama, sen to wytwór mojego umysłu.
Niestety tylko :(
Trzymaj się tego, to nasi bliscy, jeżeli gdzieś są skontaktowaliby się z nami bez pośredników !!!
Pozdrawiam[/quote]
Tak naprawdę pozostaje nam tylko nadzieja i wiara .Ja osobiście w w sny wierzę, bo zbyt dużo miałem doświadczeń aby to bagatelizować. A jeśli to tylko wytwór naszej pracy mózgu, No cóż to w pewnym sensie też dobrze. Przynajmniej koszmar i cierpienie się skończy . Choć osobiście mam nadzieję, że Tak nie jest bo jeśli życie jest jakaś formą energii to nawet według fizyków energia nigdy nie ginie tylko zmienia swój stan....Pozdrawiam
Konrado73
 
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2015, 16:19

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Nikita » 21 sie 2017, 10:33

Ryszard Twoj sen ma sens...Twoja Mama odeszla na dluzszy czas ale Ty musisz dalej zyc i Prowadzic swoja prace i zadania...i gdy sie spotkacie to bedziesz mial satysfakcje, ze osiagnales cos, zrobiles postep. Twoja Mama sugeruje abys pogodzil sie z sytuacja , nie winil siebie za nic i abys dalej zyl i sie rozwijal..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Ryszard » 21 sie 2017, 10:41

Trudno to wszystko ogarnąć :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Nikita » 21 sie 2017, 10:45

Zycie latwe nie jest i kazdy z nas ma Jakis swoj krzyz do niesienia...ale nie wolno sie poddawac...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Ryszard » 21 sie 2017, 11:01

Nikita pisze:Zycie latwe nie jest i kazdy z nas ma Jakis swoj krzyz do niesienia...ale nie wolno sie poddawac...


Moje życie dobiega kresu, nie mam żadnych perspektyw.
Dziękuję za próby pocieszania.
Pozdrawiam Nikito
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: cthulhu87 » 21 sie 2017, 11:30

Ryszard pisze:
Nikita pisze:Zycie latwe nie jest i kazdy z nas ma Jakis swoj krzyz do niesienia...ale nie wolno sie poddawac...


Moje życie dobiega kresu, nie mam żadnych perspektyw.
Dziękuję za próby pocieszania.
Pozdrawiam Nikito


Perspektyw nie ma tylko ten, kto nie istnieje.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Ryszard » 21 sie 2017, 11:34

cthulhu87 pisze:


Perspektyw nie ma tylko ten, kto nie istnieje.


Można to i tak wyrazić
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Ryszard » 17 wrz 2017, 21:08

czarnyMag pisze:Do tych co śni im się zmarła z którą za życia mieli silną więź emocjonalną - spróbujcie najpierw zapanować nad swym umysłem tak byście zatrybili że śniąca się wam już w tej chwili nie żyje a następnie powiedzcie do niej "idę z tobą tam z skąd przyszłaś".
Zobaczycie jak wam przedstawi to, że jest to niemożliwe. Zazwyczaj mówi iż ona zaczeka a ja mam się ubrać jak na wycieczkę do lasu a gdy to zrobię okazuje się że nie zaczekała :) Raz mi matka odpowiedziała "no to chodź" tylko wtedy babka stanęła przede mną i powiedziała "nie"! (było wtedy widać, że mam do czynienia z dwoma różnymi duchami).


Nie wierzę w duchy i dusze, obeserwując forum, czytając wszystko co polecają spirytysci, odrzuciło mnie daleko ...

Pierwszej nocy śniła mi się Mama , mówiłem zabierz mnie, w odpowiedzi usłyszałem " nie spiesz się, nie czeka ciebie tutaj nic dobrego"
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Ryszard » 17 wrz 2017, 21:10

Wiara czyni cuda, uspokaja sumienia, wszystko tłumaczy, nie potrzeba myśleć, wystarczy wierzyć w Pismo i ...
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Wiara czyni cuda

Postautor: Xsenia » 17 wrz 2017, 21:39

Zależy jeszcze w co wierzyć Ryszardzie :) Nie ma obowiązku wierzyć w Boga chrześcijan, Jahwe żydów, czy Mahometa islamistów.

Każdy człowiek w coś wierzy, a w co ty wierzysz?

Napisałeś, że nie wierzysz w dusze i w duchy. OK. A w Boga? W siebie? W przyjaciół? W wiatr?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości