Cześć wszystkim!

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Cześć wszystkim!

Postautor: duch » 21 sty 2018, 21:08

Od około 6 miesięcy interesuje się i praktykuje OOBE, LD i podróże mentalne. Ćwiczę codziennie a efekty są zadowalające. Zacząłem też interesować się kontaktami ze zmarłymi. Jeśli ktoś potrzebuje kontaktu z ukochaną zmarłą osobą proszę skontaktować się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem duch.spirit@gmail.com
W wiadomości proszę tylko napisać imię i nazwisko osoby zmarłej oraz imię osoby proszącej o kontakt. Usługa jest całkowicie darmowa, a w zamian za to oczekuje dobrego nastawienia, szczerości w analizowaniu moich wizji i emocjonalnego zaangażowania. Pozdrawiam
duch
 
Posty: 19
Rejestracja: 20 sty 2018, 02:12

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: Darel » 21 sty 2018, 21:45

Witaj na forum :) Wszystkiego dobrego życzę i mam nadzieję, że będziesz u nas częstym gościem i podzielisz się z nami Twoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Pozdrawiam!
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: duch » 22 sty 2018, 01:39

Dziękuję i również życzę wszystkiego dobrego. Mam nadzieje, że będę mógł pomóc innym, a jednocześnie zdobywać doświadczenie w tak ciekawym temacie jak spirytyzm.
:kardec: :chico:
duch
 
Posty: 19
Rejestracja: 20 sty 2018, 02:12

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: Anka » 22 sty 2018, 03:00

Witaj na forum :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: Krzysztoff » 22 sty 2018, 08:22

Witaj!
Świetnie, że chcesz pomóc bezinteresownie
Na zgłosi się wiele osób zainteresowanych kontaktem

Jaką metodą się kontaktujesz?
Pozdrawiam
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: duch » 22 sty 2018, 18:51

Używam podroży mentalnych, ponieważ najłatwiej jest mi to kontrolować, ale chciałbym w przyszłości mieć " na zawołanie" OBE i w ten sposób badać niefizyczne światy. Podroży mentalnych można używać prawie wszędzie, ale wizje chociaż są bardzo wyraźne i trafne to trwają bardzo krotko. Interpretacje zawsze pozostawiam osobie, która prosi o kontakt, bo ja sam lubię wiedzieć tylko imię i nazwisko zmarłego. Za to OBE też ma swoje plusy, no i nie ma co ukrywać że wrażenia są tu duuużo lepsze ;) samo doświadczenie nie idzie opisać słowami.
Jaką metodę używacie?
duch
 
Posty: 19
Rejestracja: 20 sty 2018, 02:12

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: danut » 23 sty 2018, 23:06

Gdy ktoś pisze o metodach kontaktów z zaświatami do których nic nie potrzebuje tylko imię i nazwisko to od razu zapala mi się lampka alarmowa. Nie
ma czegoś takiego jak książka telefoniczna do zmarłych i takie dane na pewno nie zaprowadzą Cie do danej osoby -tego jestem pewna i uważam że szkoda zachodu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: duch » 24 sty 2018, 00:42

Dziękuję za wyrażenie swojej opinii :) pozdrawiam
duch
 
Posty: 19
Rejestracja: 20 sty 2018, 02:12

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: Ryszard » 24 sty 2018, 01:22

danut pisze:Gdy ktoś pisze o metodach kontaktów z zaświatami do których nic nie potrzebuje tylko imię i nazwisko to od razu zapala mi się lampka alarmowa. Nie
ma czegoś takiego jak książka telefoniczna do zmarłych i takie dane na pewno nie zaprowadzą Cie do danej osoby -tego jestem pewna i uważam ze szkoda zachodu.


I jak Ciebie nie lubić Danusiu, bardzo szkoda, że nie możemy normalnie porozmawiać, cenie ludzi z otwartą głową !
Może kiedyś to forum zaistnieje choćby na Paltalk-u, może pójdą z duchem czasu, pisać , wklejać ... nie masz to jak rozmowa.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Cześć wszystkim!

Postautor: Krzysztoff » 24 sty 2018, 22:56

danut pisze:Gdy ktoś pisze o metodach kontaktów z zaświatami do których nic nie potrzebuje tylko imię i nazwisko to od razu zapala mi się lampka alarmowa.


Niepotrzebnie Ci się zapala lampka alarmowa
Badania przeprowadzone w Windbridge Institute nad mediami wskazują że wystarczy imię , nazwisko nie jest potrzebne

http://www.portal.spirytyzm.pl/badania- ... indbridge/

Metoda nawiązywania kontaktu , stosowana w tym badaniu polegała na tym , że osoby bliskie zmarłemu - prosiły Ducha o komunikację w określonym dniu i godzinie

Medium , które nie miało żadnej styczności z tymi bliskimi, dysponowało jedynie imieniem - i to wystarczało
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości