Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: soldado » 28 lut 2018, 19:47

ronald73 pisze:To znaczy, napiszę to tak, od czasu rejestracji troche czytałem tu na forum, a według mnie na wielu tematach i pytaniach można znalesc jakies mądre słowa (lub odpowiedz) w jego książkach.


Zawsze w takich tematach możesz zacytować jego słowa. :)
Osobiście nie znam jego książek.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: ronald73 » 02 mar 2018, 10:19

Tylko że często jest to kilkanascie stroń tekstu do przetłumaczenia żeby dać w miary dobry obraz tematu :| I jeszcze to tego słowa których do dzis nie umiem trafnie przetłumaczyć :|
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Witam

Postautor: Nikita » 04 mar 2018, 09:08

Witaj Ronald....czesto bywam w Holandii i lubie ten kraj...ludzie na luzie i duzo rowerow...pieknych holenderskich... :)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam

Postautor: danut » 04 mar 2018, 19:08

Ronald, wydaje mi się, że zyskałeś jakieś konkretne wiadomości dzięki tej książce. Skoro nie dasz cytatów, to może poproszę o jakieś Twoje osobiste wnioski, które z niej wyciągnąłeś i czego się dowiedziałeś.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: ronald73 » 04 mar 2018, 21:08

danut pisze:to może poproszę o jakieś Twoje osobiste wnioski, które z niej wyciągnąłeś i czego się dowiedziałeś


Oj, w każdej książce są wielu odpowiedzi na różne tematy na których zawsze szukałem odpowiedz, na przykład

- jest reinkarnacja, my mamy wielu tysięcy żyć już za sobą, wszystkie doswiaczenie są w naszym podswiadomosc z tego dzis stworze się nas charakter, tzn my żyjemy dzis prawie całkiem w własnej przezłosci. Kazda sekunda naszych życ jest zapisana
- zasady Boga działają bezbłędnie dla każdego, obojętny kto, nawet nie było wyjątku dla Christusa.
- karma jednak jest. Bóg jest w tym również sprawiedliwy, On da nam mnóstwo żyć żeby naprawić nasze błędy
- ludzie pytają dlaczego Bóg pozwoli że są wojny, to jest dlatego że Bóg dał człowiekowi nam własną wolę. Bóg nam nic nie daje, bo On już dał nam wszystko co nam potrzebny: Jego własne życia
- ze założeniu człowiek jest zły, dopiero przez własną błędy stanie sie lepszy. Niektórzy ludzi nadal nie odkładali to co jest zły,można to zauważyc w własnym otoczeniu. Nie idz za ludzi który np pragną władze (dzisiejszy polityka!!!!), idz własną droge
- wiem teraz jak wygląda w piekłe i w niebie, również gdzie oni są i jak oni powstały. Bóg tego nie chcial, ale człowiek sam budował piekło. Każdy z nas kiedys był w piekle i kazdy z nas kiedys będzie zył obok Bogu.
- wszystkie choroby psychiczny są wiązany ze światem astralnym, homoseksualizmu również
- i to wielu, wielu więcej tematów

Najważnieszy jest żeby szukać w własnym sercu to co jest dobra
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Witam

Postautor: danut » 04 mar 2018, 21:15

Ja też podejmuję te tematy :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości