Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: danut » 06 cze 2018, 21:06

ES3 - no tak jest :D - Gdy Ty próbujesz takich rozmów, to Twoja podświadomość podpowiada, nie trzeba próbować, trzeba ich tylko słuchać, te informacje przychodzą z poza Ciebie, znajdziesz je.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: ES3 » 06 cze 2018, 21:23

No właśnie jak tak próbuje się wsłuchać to cisza... A że długo ta cisza trwa to co by nie czuć się samotnym to zaraz własna podświadomość odpowiada... Co w sumie też złe nie jest bo wtedy idzie się skupić bardziej na pozytywnych rzeczach, choć i coś poza sobą miło by było usłyszeć...
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: Witam

Postautor: danut » 06 cze 2018, 21:30

To zostają jeszcze sny i ich interpretacja. I siostra, która wie, ale przez jakiś Wasz konflikt nie chce Ci powiedzieć. Pozostaje zagłębianie się w sprawy dotyczące pochodzenia naszej rzeczywistości oraz to co na ten temat mówią ludzie, którzy czynnie zmieniali różne rzeczywistości, odgadnęli jak przez nie nasza się tworzy i zobaczyli co istnieje tam dalej. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: ES3 » 07 cze 2018, 20:03

Tak czytałam o wcieleniach i ciekawe jakie sama miałam.... Poprzednie musiało dosyć dobrze narozrabiac, że się ciegi zbiera
Wystartowalam z czytaniem Księgi Duchów, przyznam, że strony się chlonie...
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: Witam

Postautor: ES3 » 07 cze 2018, 21:11

Jestem dopiero na początku, więc podobnych odczuć jeszcze nie odebrałam, w razie wątpliwości pewnie będę pisała... Fakt, że bardzo ciekawie się zaczyna. Na jednej pewnie też nie poprzestane, żeby zobaczyć jak to się wszystko ma u innych.
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: Witam

Postautor: soldado » 08 cze 2018, 23:07

ES3 pisze:Jestem dopiero na początku, więc podobnych odczuć jeszcze nie odebrałam, w razie wątpliwości pewnie będę pisała... Fakt, że bardzo ciekawie się zaczyna. Na jednej pewnie też nie poprzestane, żeby zobaczyć jak to się wszystko ma u innych.


Tak jak napisała danut, ,,Wędrówka Dusz" tak na początek, a potem jako uzupełnienie ,,Księga Duchów'' oraz ,,Księga Mediów''.
A potem jeszcze kilka pozycji, ale powoli... :)
Ten Twój facet to Młoda Dusza, dlatego powinnaś Go wesprzeć modlitwą. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: ES3 » 09 cze 2018, 13:04

Ok. W takim razie chętnie się w te zaopatrze...
A zastanawiam się jeszcze nad jednym, ksiądz podczas ostatniej mszy mówił że po śmierci wszyscy się spotkamy... Natomiast tutaj gdzieś przeczytałam że niekoniecznie, jeśli dusze różnią się poziomami... (chyba, że źle zrozumiałam).
Soldado, jeśli faktycznie aż taki wpływ miały na niego rzeczy materialne, łącząc z tym jak to ukrocil, to się domyślam, że łatwo nie będzie... Całe dnie staram się przesyłać mu wszystko co dobre, wieczorem modlitwy (syn śpi, więc najlepszy czas na skupienie)... Mam nadzieję, że w końcu to zaowocuje, choć tak jak pisałam, zdaje sobie sprawę, że trochę to może potrwać...
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: Witam

Postautor: ronald73 » 10 cze 2018, 09:15

ES3 pisze:ksiądz podczas ostatniej mszy mówił że po śmierci wszyscy się spotkamy... Natomiast tutaj gdzieś przeczytałam że niekoniecznie, jeśli dusze różnią się poziomami... (chyba, że źle zrozumiałam)


Kiedyś to na pewno tak. Kiedyś w wieczności. A wiecznosc dość długo trwa :) Może szybko, może pózno. Jeśli chodzi o poziomy to chyba chodzi o poziomy niebo lub piekło (siedem poziomów niebo i siedem poziomów piekła). Po drugiej stronie trumny obudzimy się na tamtym miejscu na którym jestesmy nastawiony w naszej dusze. W kazdy w nas jest ta 'iskra Boska', ona nas pcha w strony Boga, ale my musimy na to pracować. Każdy inaczej na to musi pracować, dlatego że nie ma dwóch identycznych dusz.

Jeszcze są poziomy kosmiczny (my ludzie na planeta ziemi żyjemy na trzecim poziomu kosmiczny (z siedmiu), tu jest ten poziom gdy człowiek ma się obudzić w dusze.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Witam

Postautor: ES3 » 10 cze 2018, 10:52

Ok. A jak "rodzi" się dusza? Taka całkowicie "nowa"?
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: Witam

Postautor: danut » 10 cze 2018, 12:03

Kiedyś na pewno się spotkacie, jak napisał Ronald. Jędro duszy jest odwieczne, ono tylko cały czas się kształtuje i doskonali, przynajmniej powinno się doskonalić, a nie kierować się w stronę ( ok. nazwijmy to tak - poziomów Piekła :) ) Czyli to będzie złe określenie "nowa dusza" "stara dusza", bo zauważ nawet na przykładzie tej naszej rzeczywistości - nikt nie jest takim samym od narodzenia do śmierci, choć jest tym samym człowiekiem. Nauka, praca, kształtowanie i na tym polegają zmiany, a nie na wymianie Iskry Boga. :) Ta jest odwieczna i stała i prawdziwa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości