Cieszę się, że Was poznaję

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: danut » 05 wrz 2018, 23:40

niejestemtajemnica pisze:Co Znajomej się przydarzyło?
U mnie to były dwa scenariusze:
1) (częstszy) budziłem się, otwierałem oczy, byłem w pełni świadom, gotów wstać, ale nie mogłem się poruszyć; dziś wiem, że to tylko paraliż senny, który zaraz ustąpi;
2) (jazda bez trzymanki xD) kiedyś rano dzwonił budzik, a ja byłem po nocy pełnej wrażeń (impreza) i autentycznie widziałem siebie, wstającego i wyłączającego budzik; co ważne, w mojej głowie on przestał dzwonić - podobny scenariusz przytrafiły mi się jeszcze może z dwa razy. ;)

Jeśli wyłączyłeś ten budzik to wykorzystałeś to tego załamanie czasu, potrafiłeś nałożyć jeden koralik( dla nas rzeczywiste zdarzenie) na drugi, czas uważany jest za czwarty wymiar przestrzeni - już przez niektórych naukowców i istnieje jakaś moc i nasz w tym udział, co potrafi tego dokonać. Doszło do synchronizacji tych zdarzeń i przeskoku momentu z jednego na drugi. Dla obserwatora jedno i drugie ciało było ciałem z krwi i kości - Twoim ciałem, bo takim być musiało :) . Skup się na tym widoku i spróbuj przypomnieć sobie - jak ten drugi Ty był ubrany, jaki inny element go odróżniał od tego Ciebie w łóżku? Jeśli zaś to był przeskok informacji o często powtarzanej czynności tylko w mózgu i nastąpiło jego odtworzenie tam powtórne ( wizualizacja), bo bardzo chciałeś dokonać tego a nie mogłeś wstać, to zasnąłeś mocno i już nie mogłeś tego budzika usłyszeć. Są zjawiska takie i takie, niektórzy nie potrafią wcale ich odróżniać, a te uzyskiwane dzięki modnym technikom najczęściej są fikcją i sztuczkami umysłu, a ten płata figle nie jeden raz. :) Medycyna zna nawet powody - takich odczuć wychodzenia z ciała, często i pijacy po alkoholu takich wrażeń doświadczają, trans ( wielokrotne powtarzanie tych samych czynności), huśtawka, kręcenie w kółko i choroby neurologiczne.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: danut » 05 wrz 2018, 23:53

A i jeszcze jest w tym taki trik, że taki plik informacji można i komuś wysłać z tak silną sugestią by to zobaczył- na tym bazuje czarna magia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: niejestemtajemnica » 05 wrz 2018, 23:56

Na wszelki wypadek opiszę dokładniej.
Pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło już wiele lat temu (w moim przypadku "wiele" oznacza lat "naście" - nie jestem pewien, ale do 15 lat temu). To nie były jeszcze czasy budzików w telefonach, więc korzystałem z tradycyjnego zegarka "na szafkę nocną", takiego plastikowego, widzieliśmy takich mnóstwo. :)
Zapewne dzwonił ok. godz. 7 (przed szkołą - tak sądzę; zawsze wstawaliśmy w domu po 7, bo do szkoły/pracy mieliśmy dość blisko). Otworzyłem oczy; mój mózg obudził się, tego jestem pewien. I widziałem siebie, jak wstaję i naciskam przycisk u góry budzika (kiedyś były takie "dzyndzle" wsuwane-wysuwane do aktywacji/dezaktywacji budzika). Co ważne, widziałem się z perspektywy osoby trzeciej, co wtedy nawet nie wzbudziło mojego zaskoczenia i co świadczy o tym, jak bardzo chciało mi się wtedy wstać... ;) Tak czy inaczej, widziałem, jak wstaję, wyłączam i kładę się z powrotem, a dzwonka budzika nie słyszałem. Obudziła mnie Mama po ok. pół godziny, przy okazji wyłączając dzwoniący tak długo budzik.
niejestemtajemnica
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 wrz 2018, 15:09

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: danut » 06 wrz 2018, 00:23

To jest super :D Siła umysłu i ducha- widzenie siebie z góry- jako ta czuwająca dusza - emiter, czyli dokładnie ten trzeci Ty, to coś co odchodzi po śmierci a ma wgląd w cały zbiór sytuacji, czyli tych koralików i planów zdarzeń mających być zrealizowanymi przez nas w rzeczywistości niezależnie od czasu, on decyduje kiedy wkleić w obraz( bo to tu jest obraz i podobieństwo, w nim żyjemy i nim jesteśmy) taką klatkę, czy inną, myślę że i zdarzenia w czasie może przekładać zmieniając im miejsca. Tu próbował, ale ostatecznie nie zamienił, bo wygrało to jak bardzo chciałeś spać- Twoja silna wola. Nasza rzeczywistość jest tylko częścią o wiele większego Układu i nic w niej nie działa bez współpracy z nim. A wiesz, że silna sugestia - muszę wstać o tej i o tej godzinie - też działa? Sprawdzone, potwierdzone - coś budzi Cię bezbłędnie właśnie wtedy o tej godzinie i bez budzika.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: niejestemtajemnica » 06 wrz 2018, 11:19

Są też tacy, którzy dopatrują się w tym wyłącznie złudzenia. ;)
A ja chcę to poznawać, dlatego tu jestem.
Dziękuję za odzew, ciepłe przywitanie i cenne rady.
niejestemtajemnica
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 wrz 2018, 15:09

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: danut » 06 wrz 2018, 17:10

niejestemtajemnica pisze:Są też tacy, którzy dopatrują się w tym wyłącznie złudzenia. ;)
A ja chcę to poznawać, dlatego tu jestem.
Dziękuję za odzew, ciepłe przywitanie i cenne rady.


Bo jest tak. Ja jestem po cudownym wyjściu z dużego wylewu krwi do mózgu, to doznania takie jak zwielokrotnione, podwójne widzenie są mi poznane. Efekty po huśtaniu na huśtawce identyczne jak w technikach OOBE, tzn. pół nocy po wieczornym przesiadywaniu w ogrodzie na huśtawce nie mogę zasnąć, bo wychodzę, unoszę się ponad swoim ciałem i zawsze, gdy otwieram oczy to ustaje, gdy chcę zasnąć i je zamykam dzieje się na nowo i żeby nie było"że jestem taka święta" - kołowanie w głowie po alkoholu też poznałam i jeszcze coś - długie przesiadywanie przy muzyce, szczególnie jeśli chodzi o perkusje - znowu gdy wreszcie położysz się spać dzieje się to samo co przy huśtawce( a to doświadczenia na długo przed wylewem i wtedy mózg mój był sprawny w całości), tylko tym razem umysł oszukuje inny zmysł- zmysł słuchu, no nie możesz zasnąć, wciąż słyszysz nadal tę muzykę, te bębny :D Zatem monotonne powtarzanie czynności wprowadza w trans i ich efektem są opóźnienia analizy sygnałów przez mózg, coś tak jakby zacięła się stara płyta gramofonowa i wciąż odtwarzała to samo. Co za tym idzie - większość nazywających się magami lub szamanami to oszuści, uczą nas szkodliwych technik i myślą, że tak osiąga się jakieś nadzwyczajne stany prowadzące nas do Boga, lub innych rzeczywistości. A wiem to, bo jak pisałam byłam w innych rzeczywistościach naprawdę i do tego nic z powyższych odczuć się nie przyczyniło. A zapadaniu w sen hipnotyczny towarzyszy coś podobnego do paraliżu sennego to - uczucie potwornej ciężkości swojego ciała( też piszę z własnych doświadczeń) bez możliwości poruszenia się, ciemność i takie coś wydobywa z naszej głębszej pamięci i nieświadomości obrazy, symbole i odpowiada na sugestię. Tu trzeba uważać by nie przesłać takiej sugestii, która jest podszyta wymysłem, dziwacznym czyimś poglądem, fałszem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: niejestemtajemnica » 06 wrz 2018, 19:23

I jak tu nie zwariować? :lol:
Zapytam Was wprost, jako ludzi obeznanych z tematyką.
W CO WIERZYĆ? JAK ŻYĆ? XD
8-)
niejestemtajemnica
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 wrz 2018, 15:09

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: danut » 06 wrz 2018, 19:34

niejestemtajemnica pisze:I jak tu nie zwariować? :lol:
Zapytam Was wprost, jako ludzi obeznanych z tematyką.
W CO WIERZYĆ? JAK ŻYĆ? XD
8-)

:lol: Sam wiesz, że nic nie jest takie proste na jakie wygląda. Religie i wierzenia dotąd starają się upraszczać sprawę, a chcący resztą władać to wykorzystują, by sobie podporządkować. I o ile łatwiejsze by było życie bez kłamstwa, podstępu, falsyfikatów, bo nie każde cacko to złoto tylko dlatego, że świecące. Rzeczywistość to bardzo skomplikowany twór, a prawda jest tak oblepiona błotem, że nie raz tego życia nam nie starczy by ją z niego oczyścić i by okazała się w całej swojej okazałości naszym oczom.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: ronald73 » 06 wrz 2018, 20:01

niejestemtajemnica pisze:W CO WIERZYĆ?


Może spróbuj wierzyć w miłość :)

niejestemtajemnica pisze: JAK ŻYĆ? XD


Szukaj w sercu to co jest dobry :)

Czy odpowiedz musi być bardziej skomplikowany? :)
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Cieszę się, że Was poznaję

Postautor: danut » 06 wrz 2018, 20:12

ronald73 pisze:
niejestemtajemnica pisze:W CO WIERZYĆ?


Może spróbuj wierzyć w miłość :)

niejestemtajemnica pisze: JAK ŻYĆ? XD


Szukaj w sercu to co jest dobry :)

Czy odpowiedz musi być bardziej skomplikowany? :)


Tak :D Bo uzupełniona o ten punkt trzeci do dwóch Twoich - mądrość, a ta jest najtrudniejsza do osiągnięcia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości