Hej, witam... Konsternacja.

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Hej, witam... Konsternacja.

Postautor: Fides » 08 wrz 2019, 12:32

Hej :)
Nawet nie wiem od czego zacząć... Całe życie myślałam, że coś jest ze mną nie tak... Aż w końcu wyszłam za mąż, po licznych perypetiach mojego życia :P I to mój mąż mnie nakierowal na ten tor i kazał napisać... Jestem przerażona, boję się... Nie wiem czy mam jakies zdolności, dar... Czy wmawiam sobie. Nikomu nigdy nic na ten temat nie mówiłam, bałam wysmiania... Niezrozumienia. Przeczytałam link, który ktos tu zamieścił, jak rozpoznać medium... I nie wiem czy nim jestem, czy mam jakiś dar, ale wiele rzeczy się zgadza. Dzieją się też niewyjaśnione zjawiska, czuję różne rzeczy, miewam sny, które później może nie w 100%, ale do pewnego momentu stają się rzeczywistością... Nie wiem jak to opisać bo w głowie mam mega chaos

Na trop, że mogę mieć taki talent naprowadzil mnie mój mąż, wzięliśmy ślub miesiąc temu. Mamy małego synka. I przeprowadziliśmy się do mieszkania po jego dziadkach. Od początku czułam się tam nieswojo, jakiś dziwny irracjonalny lek, ostatnio którejś nocy pies też zaczął warczec na pusty pokój i bal się tam wejść... Jeden pokój w tym mieszkaniu jakby nie wiem... Jak to określić odpycha mnie, nie mogę tam wchodzić.. Nie umiem wyjaśnić tego uczucia.
Od małego czułam i widziałam więcej jakby to powiedzieć. Jestem bardzo wrażliwa, empatyczna... Kilka lat pracowałam w domu dziecka, gdzie przez to wszystko co w okol mnie się dzieje nazywano mnie czarnym kotem.

Dwa czy trzy razy widziałam ducha, kilka razy słyszalam, czulam dotyk i często czuję obecność. Nie wiem nawet jak to nazwać. Wyczuwam emocje i stany innych, czasem po prostu wiem że coś się stanie.... W wieku jakoś około 19-20 lat, to byl straszny okres. Aż budzilam się w nocy cała spocona, nie mogłam oddychać i czułam dziwny, niewyjaśniony strach i lęk. Który właśnie od jakiegoś czasu znowu mi towarzyszy. Ciągły niepokój, jakby coś za chwilę miało się stać.

Jak mogę poznać czy coś jest ze mną nie tak, czy mam ten dar? Boję się... Nie wiem co mogę zrobić. Proszę pokierujecie mnie na właściwy tor? Pewnie przez ten chaos mysli wielu rzeczy jeszcze nie napisałam....

Pozdrawiam i witam sie z Wami
Ola


Pees Zapomniałam dodać.... Ze często czuję, że coś mnie chroni... Ze coś jest... Nie wiem jak to opisać. Były takie przypadki, że cudem nic się nie stało...kiedyś porwali i pobili mojego tatę, bardzo... Tak, że ledwo go odratowano. Ci ludzie podrzucili go skatowanego pod drzwi naszego domu, na 4 piętrze... Środek nocy. Obudziłam się bo coś kazalo mi otworzyć drzwi. Dzięki temu przeżył. Byłam wtedy w podstawówce. Jest wiele takich rzeczy od samego dzieciństwa, czego nie umiem wyjaśnić... Boję się tego wszystkiego.
Fides
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:06

Re: Hej, witam... Konsternacja.

Postautor: Fides » 08 wrz 2019, 13:24

I nie wiem czy to jest ważne... Czy zła energia, kłótnie mogą przyciągnąć zle duchy?

I jeszcze co mi do głowy przyszło, że czasem mam awers do niektórych rzeczy... Tu u nas był obóz jeniecki, tata znalazł koło domu pod ziemią, jak chowal psa stare, srebrne łyżeczki... I nie wiem czemu mam jakieś takie wenwtrzne uczucie, opor.. No nie mogę ich dotykać, ani używać. Nie wiem. Jest to bardzo silne i po prostu nie mogę... To ma jakoś związek z tym wszystkim?
Fides
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:06

Re: Hej, witam... Konsternacja.

Postautor: bernadeta1963 » 08 wrz 2019, 17:03

Witaj na forum :)
odpowiem ci naPW.
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Hej, witam... Konsternacja.

Postautor: Fides » 08 wrz 2019, 17:30

bernadeta1963 pisze:Witaj na forum :)
odpowiem ci naPW.


Dziekuje :)
Fides
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:06

Re: Hej, witam... Konsternacja.

Postautor: OneNight » 08 wrz 2019, 21:27

Witaj :D

Jeśli chciałabyś się tego pozbyć, to zapraszam na priv. Aktualnie niestety mamy drobne kłopoty z zespołem, ale mogę Ci powiedzieć jak to zrobić :D

Na ewentualną interwencje musiałabyś poczekać niestety :/
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Hej, witam... Konsternacja.

Postautor: Fides » 08 wrz 2019, 21:42

OneNight pisze:Witaj :D

Jeśli chciałabyś się tego pozbyć, to zapraszam na priv. Aktualnie niestety mamy drobne kłopoty z zespołem, ale mogę Ci powiedzieć jak to zrobić :D

Na ewentualną interwencje musiałabyś poczekać niestety :/



Mam czas... :P odpisałam na priv... Chociaz nie chce mi się wracać tam do tego mieszkania, bo obecnie jestem u rodzicow :p
Fides
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2019, 12:06

Re: Hej, witam... Konsternacja.

Postautor: OneNight » 13 wrz 2019, 21:52

Nie ma się czego bać. To nic groźnego.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Hej, witam... Konsternacja.

Postautor: Xsenia » 16 paź 2019, 21:36

Witaj na forum :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości