Corki widza duchy

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Corki widza duchy

Postautor: odnowa2 » 17 sty 2021, 16:34

fruwla pisze:
odnowa2 pisze:Dla poprawy humoru, oto co moja kreatywna strona.

Jezus Chrystus:
Nauczę was modlitwy:

Światło,
które tkwisz we mnie,
rozpal się
i ogarnij mnie zrozumieniem.
Światło,
oświeć mój smutek,
światło świeć
na radość tkwiącą we mnie,
przykrytą przez ciemność.
Światło,
rozświeć mój wzrok,
bym widział
światłość w innych.
Światło,
spal
ciemność panującą na Ziemi.



Hej Odnowa, bardzo spodobal mi sie ten przekaz ! Troche poprzesuwalam zeby te magiczne slowa nie zaginely w tlumie slow powszednich.
No i mamy prawdziwa perelke ;)


To nie żadne przekazy. Można rzec że cała twórczość którą tu zamieszczałem jest zmyślona :)
To kreatywność tkwiąca we mnie, która wymaga doskonalenia. Skupiam się na czymś, czy to wizualnie czy mentalnie i piszę co mi przychodzi do głowy.
Całość jest bardzo chaotyczna, ale mimo tego potrafi mnie zaskoczyć. Może dzieje się tak dlatego bo staram się pisać lewą ręką, co rzekomo ma połączenie właśnie z tą kreatywną, prawą półkulą mózgową.
Jezus Chrystus w każdym razie nie przyszedłby do mnie ot tak, "na zawołanie". Ma dużo na głowie.
Co do modlitwy - również mnie zaskoczyła, szczególnie początek - "Światło,
które tkwisz we mnie" Można z tego faktycznie ułożyć sobie jakąś ciekawą modlitwę :)
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Corki widza duchy

Postautor: fruwla » 17 sty 2021, 22:38

odnowa2 pisze:
To nie żadne przekazy. Można rzec że cała twórczość którą tu zamieszczałem jest zmyślona :)
To kreatywność tkwiąca we mnie, która wymaga doskonalenia.

Ok, rozumiem. W takim razie, mozna powiedziec, ze tworzysz swoje teksty, podobnie jak Pablo Picasso malowal swoje obrazy ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Corki widza duchy

Postautor: tadyszka » 21 sty 2021, 12:29

odnowa2 pisze:
Światło, które tkwisz we mnie, rozpal się i ogarnij mnie zrozumieniem.
Światło, oświeć mój smutek, światło świeć na radość tkwiącą we mnie, przykrytą przez ciemność.
Światło, rozświeć mój wzrok, bym widział światłość w innych.
Światło, spal ciemność panującą na Ziemi.




tez bardzo podoba mi sie ta modlitwa
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Corki widza duchy

Postautor: JimTaylor » 01 lis 2021, 10:15

Bardzo ciekawe dowiadczenia. Widocznie masz w sobie pewna wrazliwosc na ten inny swiat i Twoje dzieci tez. W Irlandii pewnie duzo duchow krazy i dlatego mozna je dostrzec...


————————————————————————————————

samoa
JimTaylor
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2021, 09:45

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości