witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: witam

Postautor: tadyszka » 15 sty 2020, 08:52

czy informacje otrzymywane od nich maja tylko negatywny wydzwiek ? czy mozesz dzieki temu cos komus pomoc?
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: witam

Postautor: Xsenia » 15 sty 2020, 14:34

Nie wiem, co ma pies, czy przyjaciel do mojego pytania, ale jeśli potrzebujesz moje imię to jest to Barbara. :)

Dokładam sie też do pytania Tadyszki: czy zdarzyło się, że informacjami od nich komuś pomogłeś?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: witam

Postautor: barot73 » 16 sty 2020, 23:30

Nie wiem może właśnie chodziło o to że prosiłas ,,w moim imieniu ,, a imienia nie podałaś?
Nie wiem , ja tylko przekazuję . Ja nie pomogłem nikomu, jak już to oni!
I tak, wielu osobom np cioci co miała raka , ale nie na zasadzie że z nia rozmawiałem (z cocią ) czy coś , po prostu dowiedziałem się od żony że jej ciocia , dobra , kochana,( zaznaczam że ja jej wtedy nie widziałem na oczy nigdy ) ma raka , widziałem że zona jest smutna , i spytałem tego kto ze mną akurat był czy dałoby sie coś zrobić? pomóc? i powiedział że zrobi to ale w nagrodę dla mnie , za to że im ufam i wierzę , nie dla cioci za to że była dobra czy kochana bo to tak naprawdę nic nie znaczy , bo skąd wiem czy jest dobra?
Z zewnątrz może to i tak wygląda , że jest kochana, dobra ect, ale czy jest to się okaże dla niej w dniu ostatecznym!
Wielu ludzi którzy jak żyli było niby dobrych , ale po ich życiu okazywało sie że nie do końca a czasem wręcz to, że byli bardzo żli , maski poubierane mieli , historia zna duuużo takich ludzi !!
No i po jakimś tam czasie , okazało się po badaniach że cioci rak poszedł w siną dal !! Podziękowałem i życie toczyło się dalej.
Ludzie błędnie postrzegają to że jak ktoś ma kontakt z kimś stamtąd , to zaraz będą cuda niewidy!! to tak nie działa!
Mam wam napisać teraz słowa stamtad: ,,Turban na głowie można mieć zawsze . Latem , zimą ,wiosną, jesienią , a Boga w sercu nie ! Bo turban można kupić ,dostać , uszyć, ukraść, pożyczyć, itd itp , a Boga nie!! Żeby mieć Boga w sercu , trzaba zdobyć jego poważanie .
I o to chodzi w słowach ,,szukajcie a znajdziecie ,, Poważanie! A jak już znajdziecie ,,poważanie u Boga,, to On was już nie opuści nigdy!!
Będziecie to czuć , będziecie Go czuć! I wtedy zrozumiecie słowa ,,i choćbym kroczył ciemną doliną zła się nie ulękne... Tylko nie dajcie
się zwieść , bo wiele pułapek czycha w życiu każdego ,,
To by było na tyle dziś , idę spać . Spytałem to wszystko? Coś jeszcze mam napisać? powiedział:,, OK wszystko ,, i jeszcze to że macie się nie zaproblemiać :] bo to wam w poszukiwaniach nie pomoże , i że macie się wyluzować i cieszyć każdym dniem swojego życia ,, No to na razie :)
barot73
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2020, 23:58

Re: witam

Postautor: barot73 » 16 sty 2020, 23:46

Jeszcze ze mną rozmawiał , 3 min po napisaniu do was , powiedział :
,, Barbara , Barbara co ma małą wiarę,, czemu? zapytałem ,,Bo wiele niespokojnych dusz , ludzi którzy odeszli i cały czas poszukują Poważania , koło niej,, Cały czas , po śmierci jeszcze szukają? spytałem ,,Niektórzy już wieki całe! Ale szukają , szukają aż może znajdą ,, Może Barbara im w tym pomoże? spytałem
,,Może? odparł . Nic nie dzieje się ot tak , bez przyczyny, pomyślałem bo tak mnie zawsze uczyli . I wiecie co powiedział? ,,idz już spać bo o 4 20 wstajesz,, haha , i tak już 20 lat :)
Bóg jest Wielki! Dobranoc :)))
barot73
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2020, 23:58

Re: witam

Postautor: Pablo diaz » 19 sty 2020, 05:34

barot73 pisze:witam , mam 46 lat od 20 lat przebywa ze mna wyslannik od boga , rozmawia ze mna poprzez telepatie , poprzez pismo automatyczne , pisanie palcem , jezykiem ect , jest moim przyjacielem , duzo mnie nauczyl , Bog jest wielki , tak prosil mnie wlasnie teraz zebym napisal , co jeszcze ?? jakies pytania , bo nie wiemy co dalej pisac ??


Witaj Barot

Dziękuję z a Twój post to bardzo interesujące o czym piszesz ,tu na forum jest kilka osób ,które mają rozwinięty mediumizm,podobnie jak Ty :) ;pismo automatyczne,uzdrawianie itd,musimy jednak wiedzieć,że kontakty z drugą stroną niosą ze sobą wiele zagrożeń ,między innymi opętanie ,i jest to dość powszechne u nie doświadczonych mediów (bycie dobrym medium to rzadkość) ,szczególnie trzeba uważać ma fascynację ,a w skrajnych przypadkach zawładnięcie -tu musielibyśmy skorzystać z centrum spirytystycznego.
Kontakty z drugą stroną bez wiedzy nie rzadko kończą się izolacją -od rodziny bliskich,przyjaciół , powodem jest fascynacja ,takie osoby (media)stają się pośmiewiskiem ,nie potrafią odnaleźć się w społeczeństwie,uważają się za wybrańców Boga , a niektóre z mediów kończą nawet w psychiatryku.

Polecam dzieła Allana Kardeca :

Księga duchów
Ewangelia według spirytyzmu
a szczególnie
Księga mediów

Pozdrawiam i witaj na forum :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: witam

Postautor: odnowa » 20 sty 2020, 20:48

Witaj :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: witam

Postautor: gaba75 » 20 sty 2020, 22:16

Witaj
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości