Cześć, jestem tu nowy :)

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Cześć, jestem tu nowy :)

Postautor: furiasty » 17 sty 2020, 07:04

Cześć!
Mam na imię Kuba, mam 28 lat i pochodzę z Wielkopolski. Spirytyzmem zacząłem się interesować jakieś 2 lata temu, kiedy zacząłem aktywnie uczestniczyć w wyprawach i badaniach, jako "łowca duchów". Tak wiem, teraz też mnie to śmieszy, ale wcześniej uważałem to za całkiem trafne określenie. Po kilku takich wypadach, z dość mało rozgarniętymi ludźmi, miało miejsce kilka dziwnych zbiegów okoliczności- a to napisała do mnie dziewczyna będąca medium (swoją drogą bardzo utalentowana), a to podczas przeglądania portalu z książkami wyskoczyła mi reklama "Księgi Duchów" Allana Kardeca... Postanowiłem więc poddać się temu i poszedłem tą ścieżką. Do zjawisk paranormalnych i duchów ciągnęło mnie od dziecka- zawsze zdawałem sobie sprawę z ich istnienia, było to dla mnie tak oczywiste, jak fakt, że popcorn jest z kukurydzy. Niestety kościół rzymsko-katolicki, a później kościół baptystów bardzo mocno wypaczyły moją wiedzę i przekonania, co do spirytyzmu. Na szczęście zacząłem słuchać swojej intuicji i obserwować, jak na pewne czynniki reaguje moja dusza, jakie wysyła mi sygnały. Na chwilę obecną czuję się spełniony i szczęśliwy, czuję, że odnalazłem swoją ścieżkę, a wiedza jaką uzyskałem dzięki książkom Kardeca sprawiła, że wiem, jakie jest moje życiowe powołanie, w jakim kierunku chcę podążać i jakie cele chcę osiągnąć. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do kontaktu- tu bądź na adres e-mail: kuba.mylb@gmail.com
furiasty
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2020, 06:26

Re: Cześć, jestem tu nowy :)

Postautor: allithea » 17 sty 2020, 14:28

cześć, Kuba!
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 27
Rejestracja: 17 sty 2020, 13:55

Re: Cześć, jestem tu nowy :)

Postautor: Darel » 18 sty 2020, 18:28

Cześć Kuba :) Miło, że jesteś :)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Cześć, jestem tu nowy :)

Postautor: Xsenia » 21 sty 2020, 22:54

Witaj serdecznie na forum :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości