Witam Wszystkich !!!!! :)

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: elizabetha44 » 09 lut 2020, 18:41

Cześć. Miałam do czynienia z waszym forum już wcześniej, jakieś klka lat temu, jednak zarzuciałam zgłębianie wiedzy "tajemnej" i całkowicie o nim zapomniałam. Wczoraj przetrzepując internet w poszukiwaniu jakiegoś sposobu na odesłanie pewnego gościa w zaświaty znowu tu trafiłam. Może ktoś z was mógłby mi pomóc w tym względzie? Nie chodzi mi o porady typu "zwizualizuj światło i każ mu iść w jego kierunku", ale o konkretne działanie. Kilka lat temu spotkałam na czacie dziewczynę, która była w stanie mi pomóc, czułam wyraźnie, że tego ducha wyciąga z pokoju tak jakby wiew powietrza. Trzymał się jednak za moje nogi a ja nie pozwoliłam mu wtedy odejść, chciałam żeby został i bardzo tego żałuję. Chcę żeby odszedł i to jak najszybciej. Pomóżcie.
elizabetha44
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2020, 03:30

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: danut » 09 lut 2020, 19:31

elizabetha44 pisze:Cześć. Miałam do czynienia z waszym forum już wcześniej, jakieś klka lat temu, jednak zarzuciałam zgłębianie wiedzy "tajemnej" i całkowicie o nim zapomniałam. Wczoraj przetrzepując internet w poszukiwaniu jakiegoś sposobu na odesłanie pewnego gościa w zaświaty znowu tu trafiłam. Może ktoś z was mógłby mi pomóc w tym względzie? Nie chodzi mi o porady typu "zwizualizuj światło i każ mu iść w jego kierunku", ale o konkretne działanie. Kilka lat temu spotkałam na czacie dziewczynę, która była w stanie mi pomóc, czułam wyraźnie, że tego ducha wyciąga z pokoju tak jakby wiew powietrza. Trzymał się jednak za moje nogi a ja nie pozwoliłam mu wtedy odejść, chciałam żeby został i bardzo tego żałuję. Chcę żeby odszedł i to jak najszybciej. Pomóżcie.


Cześć! Nie chodzi Ci o porady w stylu "idź do światła" - to dla mnie jest słuszna uwaga. Jednak ja nie preferuję także traktowania zjawiska w ten sposób jakoby duch siedział w kącie w Twoim pokoju i tylko szkodził Ci z ukrycia, no to trzeba wziąć miotełkę najlepiej ze święconą wodą i go stamtąd przegonić :) Dlatego mam zadanie dla Ciebie i to do pracy samodzielnej 1. Dobrze, solidnie i prawdziwie rozpoznaj tego "ducha" - kim/ czym to jest, skąd się wzięło, od kogo jest przesłane. To jest praca z własną świadomością, a polega na wyodrębnieniu "sznura informacyjnego" wplątanego w Twoje pojmowanie. Jeśli to zrobisz to zwyczajne odrzucenie przez Ciebie niby ducha :) stanie się pestką. 2. Na Twoim miejscu to wykończyłabym go jego własną bronią nie okazując najmniejszego strachu i nie dając mu pola do popisu przez okazanie, ze w cokolwiek i jakiekolwiek jego moce uwierzę.
Ps. Pytanie i podpowiedź - Czy przywołałaś tego stwora zgłębiając kiedyś "wiedzę" tajemną, w nawiasie, bo mam na myśli czyjąś wyobraźnie całkiem mijającą się z faktami i z wiedzą, ale Ty w to uwierzyłaś?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: elizabetha44 » 09 lut 2020, 19:50

Dziękuję Ci za szybką odpowiedź. Kim on jest wiem, bo go widziałam (czy duchy mogą przybierać postać innej osoby?) - może dzięki odpowiedzi na to pytanie uda mi się rozwikłać część zagadki. Proszę o rzetelną odpowiedź, czy jest możliwe aby duch modelował swój wygląd zależnie od potrzeb i wyglądał jak ktoś kogo znamy, chociaż nim nie jest?
elizabetha44
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2020, 03:30

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: elizabetha44 » 09 lut 2020, 19:53

Nie przywołałam go z ciekawości, nigdy nie zajmowałam się na tyle magią, żeby bawić się w takie rzeczy. To był ktoś bliski, kto młodo umarł, a mnie go brakowało.
elizabetha44
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2020, 03:30

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: danut » 09 lut 2020, 19:58

Nie, nie są zmiennokształtni. Rzecz rozgrywa się o działanie na naszą świadomość i o zmienianie nam widzenia. Silne działanie manipulacyjne potrafi sprawić, że widzisz ludzi i rzeczy nierealne i np. widzisz osobę inną od tej która to jest. Ja tu wyraźnie czuję, że nie masz do czynienia z nikim kto już tu nie żyje ani z żadnym zjawiskiem nadprzyrodzonym. To są działania stąd ludzi żyjących na ludzi i zabawy myślokształtami. Dlatego strasznie takiemu komuś dałabym popalić, skoro on tak robić może to ja oddać mu też :).
No widzisz skoro wygląda tak samo jak ten człowiek za życia a zwracałaś się do kogoś o kontakt z nim, to nikt inny tylko ta osoba do której się zwróciłaś o pomoc stworzyła Ci jego obraz i Ci go podsyła. Nie jest to ten zmarły - 100 procent.
Ps. Zmarły może przybierać postać innej osoby też na tej samej zasadzie, kiedy ktoś/coś oddziałuje na Twoją świadomość tak, że masz go nie rozpoznać, to jest z kolei zabranianie dostępu, utrudnianie kontaktu. Temat rzeka.. ale spokojnie, powoli.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2020, 20:24 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: elizabetha44 » 09 lut 2020, 20:23

Nikt mi nie powiedział kim on jest, bo nikogo o to nie pytałam. Widziałam go raz i był to (dla mnie) ten zmarły człowiek. Nawet jeśli to nie duch, nadal nie daje mi to odpowiedzi jak się go pozbyc, bo czy to jest myślokształt, czy coś innego, to tutaj jest i trudno to nazwać zjawiskiem normalnym :) Albo to ja jestem nienormalna.
elizabetha44
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2020, 03:30

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: danut » 09 lut 2020, 20:25

W między czasie dopisałam Ps. Ważne jest jakim sposobem go przywoływałaś, z czego skorzystałaś i co się odezwało. Sposoby - tabliczki - jeśli tak to wstrząsnęłaś wszystkim co do Ciebie jest słane, mętlik informacyjny i chaos się odzywa, teraz na nowo trzeba by było go poskładać, oddzielić i każdej strunie falowej nadać swoje miejsce.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Witam Wszystkich !!!!! :)

Postautor: elizabetha44 » 09 lut 2020, 20:33

Bo jeśli to rzeczywiści myślokształt, to wiem kto go na mnie nasłał. Tylko co dalej?
elizabetha44
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2020, 03:30

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: danut » 09 lut 2020, 20:40

Uznać za nienormalne jego wskazówki i zapewnienia. Zlekceważyć. Drugie jeśli tam gdzieś przejawił się zmarły to brać pod uwagę tylko ten ułamek z wizji. Reszta jest atakiem złych myśli, pokrętnych, podstępnych i cudzych, ale takich, które do siebie przygarnęłaś. Jeśli zdasz sobie z tego sprawę to je odrzucisz i już nie będą mieć na Ciebie oddziaływania.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam Wszystkich !!! :)

Postautor: elizabetha44 » 09 lut 2020, 20:42

Nie użyłam tabliczki Ouija, narysowałam na kartce zwykłą tablicę, tradycyjną. Było popołudnie, byłam sama w domu. Skupiłam się i wzywałam tego zmarłego człowieka. Po kilku minutach poczułam, że coś głaszcze mnie po palcach ustawionych na szklance, oczywiscie szklanka sie ruszyla ale nie balam sie bo wiedzialam, kto to jest. Nie wiem czy odeslalam go z powrotem ale jesli tak, zrobilam to w bardzo powierzchowny sposob, jakbym sama nie wierzyla ze odejdzie albo jakbym tego nie chciala. Wieczorem jak kladlam sie spac pomyslalam, że moze sobie poszedl. Poczulam ze ktos wskakuje na lozko, kladzie sie za mna i po chwili dziugnal mnie palcem w plecy w taki sposob, jakby musial skupic cala swoja energie zeby to zrobic. Tyle.
elizabetha44
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2020, 03:30

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości