Witam wszystkich spirytystów :)

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: Lucius2137 » 27 cze 2020, 18:36

Cześć, mam 23 lata i mieszkam we Wrocławiu. Zjawiskami paranormalnymi interesuję się już dawno. Zawsze lubiłem czytać książki i oglądać filmy o duchach, zjawiskach niewyjaśnionych. Filozofią spirytystyczną zainteresowałem się całkiem niedawno, bo około półtora roku temu. Najpierw przeglądałem fora, blogi o spirytyźmie. Potem sięgnąłem po Księgę Duchów i muszę przyznać, że książka ta odpowiedziała na moje pytania egzystencjalne, ponieważ miałem za sobą okres kiedy to zastanawiałem się nad wiarą, sensem życia i śmierci. Teorię spirytystyczną przyjąłem do siebie intuicyjnie, jako coś naturalnego. Muszę przyznać, że z Kościołem po bierzmowaniu mi nie po drodze, miałem w sobie pewien dysonas jak pogodzić wiarę w Boga z tym, że nie chodzę do kościoła. Dzięki spirytyzmowi rozbudziłem w sobie duchowość. Zacząłem medytować, staram się mniejszą wagę przykładać do rzeczy materialnych i poświęcać dużo czasu bliskim mi osobom. Jeśli chodzi o moją wiarę w Duchy to dużą rolę odegrały tu opowieści bliskich mi osób (o psie co bał się przejść uliczką obok zakładów pogrzebowych czy o stłuczonym kubku z kawą, gdy dziadek umarł). Jeśli chodzi o moje doświadczenia to odkąd interesuję się spirytyzmem to często widzę godzinę 21:37 na zegarze. Tydzień temu zmarła także moja prababcia. Nie byłem z nią jakoś mocno związany, ale w przeddzień jej śmierci miałem sen, w którym dostałem informację o tym że prababcia nie żyje i że za parę dni będzie pogrzeb. Bardzo się przejąłem tym snem i na drugi dzień okazało się, że prababcia rzeczywiście zmarła. Chciałbym rozwijać swoją duchowość i mam nadzieję, że forum o spirytyźmie okaże się pomocne. Jestem jeszcze początkującym spirytystą, więc póki co głównie będę przeglądał wątki na forum, jednak z chęcią wezmę też udział w dyskusji.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
Lucius2137
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2020, 12:35

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: bernadeta1963 » 27 cze 2020, 21:40

Witaj :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: Siewiczpl » 01 lip 2020, 21:28

No cześć! Bardzo fajne powitanie, na start dużo informacji!! :)
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: Xsenia » 06 lip 2020, 21:09

Witaj serdecznie :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: Mamoma » 07 sie 2020, 04:23

Witaj. Coprawda spirytysta nie jestem, aczkolwiek doświadczam rzeczy niezrozumiałych, stąd hellooo
Mamoma
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2020, 04:07

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: Mamoma » 07 sie 2020, 04:25

Zapytanie o spotkania z fachowcami we Wrocławiu.
Mamoma
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2020, 04:07

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: OneNight » 27 gru 2020, 12:16

Katolicyzm to chyba jakaś choroba...
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: tadyszka » 30 gru 2020, 09:37

kazdy obraca sie z tym co z nim rezonuje. bo swiat jest tylko lustrem naszego wnetrza.. I sa jeszcze dusze ktore potrzebuja religii..

Trzeba to uszanowac. i zyc swoim ...
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: fruwla » 30 gru 2020, 11:08

tadyszka pisze:kazdy obraca sie z tym co z nim rezonuje. bo swiat jest tylko lustrem naszego wnetrza.. I sa jeszcze dusze ktore potrzebuja religii..

Trzeba to uszanowac. i zyc swoim ...

Pieknie piszesz Tadyszka, i taki kojacy spokoj z Ciebie plynie.
Fajnie, ze TU jestes i oswietlasz droge :) pozdrawiam :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam wszystkich spirytystów :)

Postautor: tadyszka » 30 gru 2020, 20:16

dziękuje.. dawno nie usłyszałam takich miłych slow...;)


spokój kontrastuje z moim temperamentem.. jestem dosłownie sprzecznością.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości