Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 06 paź 2020, 20:14

fruwla pisze:
tadyszka pisze:ALe nawet spotykając sie z innymi nasze aury i nasze energie sie mieszają..

I to niestety jest straszne !!!!


Dlaczego?
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: fruwla » 06 paź 2020, 20:21

A jak myslisz Zabazaba ?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 06 paź 2020, 20:26

fruwla pisze:A jak myslisz Zabazaba ?


Nie wiem, dlatego pytam...wycxuwasz jakoś te energie innych ludzi, czy o to chodzi?
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: fruwla » 06 paź 2020, 20:44

ZabaZaba pisze:
fruwla pisze:A jak myslisz Zabazaba ?


Nie wiem, dlatego pytam...wycxuwasz jakoś te energie innych ludzi, czy o to chodzi?

Oczywiscie, ze wyczuwam. I to prawie natychmiast.
Nielatwo z tym zyc.
Czy ktos moze wie, jak sie skutecznie ochronic,przed takim " mieszaniem aury"? Tadyszka :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 06 paź 2020, 21:30

A możesz to opisać? :) ( z czystej ciekawości pytam)
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: fruwla » 06 paź 2020, 22:04

ZabaZaba pisze:A możesz to opisać? :) ( z czystej ciekawości pytam)

Sprobuje krotko :)
Zawsze jest tak, ze zanim cos sie wydarzy fizycznie czyli w materii, to to cos istnieje juz w energii.
I ja wlasnie ta energie wyczuwam, przede wszystkim, jesli jest negatywna , ciemna, grozna.
I tak np.wyczuwam zle zamiary, zle zdarzenia, itd. ale nie wiem kiedy nastapia i czego beda dotyczyc. Kiedys jeszcze o tym napisze, bo teraz musze juz konczyc.
pozdrawiam Cie Zabazaba :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: fruwla » 07 paź 2020, 11:13

fruwla pisze:
ZabaZaba pisze:A możesz to opisać? :) ( z czystej ciekawości pytam)

Sprobuje krotko :)
Zawsze jest tak, ze zanim cos sie wydarzy fizycznie czyli w materii, to to cos istnieje juz w energii.
I ja wlasnie ta energie wyczuwam, przede wszystkim, jesli jest negatywna , ciemna, grozna.
I tak np.wyczuwam zle zamiary, zle zdarzenia, itd. ale nie wiem kiedy nastapia i czego beda dotyczyc. Kiedys jeszcze o tym napisze, bo teraz musze juz konczyc.
pozdrawiam Cie Zabazaba :)

Dopisuje :)
Zle zamiary, zle wydarzenia itd, ktore wyczuwam, dotycza zawsze zawsze osoby z ktora mam osobisty kontakt, nawet przelotny.
Nigdy nie mam przeczuc dotyczacych jakiejs wiekszej katastrofy, czy tez tragicznych wydarzen z wieksza iloscia osob, ofiar.
Chyba , ze dana osoba bedzie w takim wydarzeniu brac udzial, wtedy z wyprzedzeniem czuje, ze grozi jej niebezpieczenstwo, czuje tez przy niektorych ludziach zlo, a takze smierc...
Obciaza mnie to, poniewaz pozostaje w tym myslami....a nie jest to przyjemne.
Ale nigdy nie wiem kiedy , co i jak. Niestety po czasie moje przeczucie przewaznie sie potwierdzaja.
Czyli, mam jakis tam wglad w energie, zanim zmanifestuja sie materia.
Jesli chodzi o ludzkie aury, to nie jest rzecza przyjemna z kims sie mieszac, kto strzela iglami, zaciemnia swiatlo, ma kamienne serce lub pozera energie jakakolwiek by byla....
No ale nie na darmo istnieje przeslanie "kto z kim przestaje takim sie staje ". :|
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 07 paź 2020, 12:10

Fruwla - dla mnie to niesamowite... zwłaszcza to o aurach, zdarza Ci się czasem z kimś przyjaźnie rozmawiać i wiedzieć, że ta osoba jest do Ciebie wrogo nastawiona? czy ta aura ogólnie pokazuje energię danej osoby? Ty to widzisz czy odczuwasz jakoś fizycznie?
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: fruwla » 07 paź 2020, 15:17

ZabaZaba pisze:Fruwla - dla mnie to niesamowite... zwłaszcza to o aurach, zdarza Ci się czasem z kimś przyjaźnie rozmawiać i wiedzieć, że ta osoba jest do Ciebie wrogo nastawiona? czy ta aura ogólnie pokazuje energię danej osoby? Ty to widzisz czy odczuwasz jakoś fizycznie?

Oczywiscie, ze wyraznie wyczuwam tzw." diabla za skora" mimo przyjaznych slow, pieknych usmiechow , uczynnosci .... bezinteresownosci ;) hehe.
Dzieki temu uniknelam wielu pulapek, ale mimo tego, nielatwo jest zyc, kiedy sie "widzi i czuje wiecej".
Jesli chodzi o aure, to wiadomo, ze potrafi ona zmieniac swoje barwy, zasieg i gestosc. Jest na ten temat mnostwo materialu i dosc dobre fotografie.
Aura pokazuje nie tylko energie danej osoby,i jaka taenergia jest (mocna, slaba, agresywna) pokazuje rowniez stopien rozwoju duchowegi ,oraz to , ile w danej osobie jest milosci.
Ja dotychczas widzialam aure tylko pare razy, miedzy innymi widzialam jak dlonie uzdrowicielki podczas uzdrawiania otoczone byly zlotym i zielonym swiatlem. Wygladalo to jakby plonely zielonym ogniem.
Widzialam tez w pewnym momencie Mszy Swietej aure ksiedza stojacego przed oltarzem, mial on nad glowa zlota aureole , ktora rozciagala sie na pare metrow w boki i wgore jak luk teczy.
Mysle, ze bylo mi to w jakims celu pokazane- bo tak na codzien aury nie widuje ;) Powiedzialabym o sobie, ze raczej odczuwam, ale i widze przede wszystkim sercem , splotem slonecznym i czolem.
No ale to wszystko zasluga mojego Aniola Przewodnika :D
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: tadyszka » 07 paź 2020, 21:59

powiem jak jest u mnie
jak mam wyższe wibracje od osoby z która się spotykam , przebywam lub chociaż nie niższe nie ma wplywu ona na moja energie..
dla niej jestem wtedy niedostępna..

czuje jej emocje , bo jestem bardzo wrażliwa i sensytywna. Wystarczy usiąść kolo kogoś w autobusie ( nasza aura ma okolo 2m wiec pomyślcie z iloma ludźmi mamy codziennie do czynienia) i intuicyjnie wiem co przezywa.
Czesto udaje mi sie juz nie łapać tych emocji i ich nie wciągać swoich oddechem w przenośni... do siebie samej.

w taki sposob stajesz sie niedostępna. Widzisz, ale nie maja oni na ciebie wpływu. ty im możesz pomoc ale oni nie moga ciebie skrzywdzić.. zlo nie ma do nas dostepu jezeli sami na to nie pozwolimy..

dlatego tak wazne jest podnoszenie naszych wibracji. Bo wtedy ani trudni ludzie ani trudne duchy nie maja dostepu do nas... zasada ochronnej banki lub swiatla

przynajmniej tak u mnie jest.. przez moja chorobe mam wzloty i upadki emocjonalne i widzę bardzo jak nami manipuluja jak sie pojawi chociaz najmniejsza ryska w naszych wibracjach.. Mozna to porownac do szkla ktore ma w sobie pekniecie, predzej czy pozniej rozyspie sie na miliony kawalkow.. tak samo jest w naszymi wibracjami i energia jezeli nad nia z duza doza samodyscyplina nie pracujemy.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości