Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 02 lis 2020, 18:31

Macie rację z tą przeprowadzką, tak zrobię, ale powoli, potrzebuję, żeby to był proces... W sensie mam pomysł na zmiany, więc w wolnym czasie pomaluje jakąś ścianę, potem powieszę półki czy obrazki. No i muszę przede wszystkim znaleźć dobre miejsce na ubrania. Nie jestem absolutnie gotowa na pozbycie się ich czy wyniesienie na strych. Niektóre lubię sama nosić albo chociaż sobie czasem powachac czy poprzekładać. No nie wiem. Może to trochę chore ale mam taką potrzebę.
Jeszcze a propos zamknięcia smentarzy...przeplakalam tę decyzję, odbieram jako osobisty policzek od złego małego czlowieczka z nowogrodzkiej.
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: Xsenia » 03 lis 2020, 21:07

ZabaZaba pisze:Macie rację z tą przeprowadzką, tak zrobię, ale powoli, potrzebuję, żeby to był proces...

Na wszystko jest czas i miejsce :) Pamiętaj jedno nic na siłę. Na początek wystarczy, że porozmawiasz z młodszym synem, że chciałabyś go przeprowadzić do drugiego pokoju. I żeby on też uczestniczył zarówno w sprzątaniu jak i urządzaniu pokoju na nowo. Niech to będą jego decyzje.
Nie musisz wyrzucasz wszystkich ubrań. Zrób sobie pudełko, nawet dość duże, jeśli takie trzeba będzie, z ubraniami syna. Ale niech to będzie pudełko, a nie cały pokój. Ale, przypomnę jeszcze raz, nic na siłę. I pozwól sobie na emocje, na płacz, na żal, na żałobę, gdy będziesz sprzątała. To wszystko jest jak najbardziej normalne i potrzebne.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam

Postautor: tadyszka » 04 lis 2020, 06:41

Dokladnie, tak jak napisala Ksenia. Bardzo wazne jest przezycie tych emocjii i tej zaloby. Ten bol w tym momencie bedzie leczniczy, bo by isc dalej trzeba skonczyc ten rozdzial. W kazdej cywilizacji i spolecznosci proces zaloby i oplakiwania jest bardzo istotny. Pozwol sobie na ten smutek a nie walcz z nim.. te lzy trzeba w koncu wyplakac. Kazdy dostaje tyle czasu ile go potrzebuje, sama poczujesz kiedy bedziesz na to gotowa.

Pamietaj , ze on jest caly czas obok, w kazdej chwili..
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 04 lis 2020, 16:54

tadyszka pisze:
Pamietaj , ze on jest caly czas obok, w kazdej chwili..


Właśnie chciałabym mieć tę pewność :|
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: tadyszka » 05 lis 2020, 05:01

MASZ ta pewnosc... tylko twoje zmysly kloca sie z toba. nie bez powodu jestes tutaj...

przestan szukac argumentow przeciw tej tezie..a bedziesz widziala wiecej.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Witam

Postautor: soldado » 18 lip 2021, 21:52

ZabaZaba pisze:
tadyszka pisze:
Pamietaj , ze on jest caly czas obok, w kazdej chwili..


Właśnie chciałabym mieć tę pewność :|


Przecież cały czas daje Ci to odczuć.
Telepatycznie wysyła Ci swoje myśli.
Zwraca się do Ciebie poprzez różnych ,,pośredników'', zwraca się do Ciebie, poprzez zwierzęta, na które ma bezpośrednio wpływ.
Cały czas pytasz jaki jest w tym sens?
Tak miało być, to było ustalone jeszcze przed Twoim i Jego tutaj wcieleniem.
Wybrałaś celowo dla siebie bardzo trudne życie od dzieciństwa, aż do teraz, bo jesteś osobą bardzo ambitną, a przez takie życie jeszcze szybciej masz możliwość się rozwinąć.
Za każdym razem, gdy o Nim myślisz, a nie ma dnia, żeby tak nie było, On jest zawsze z Tobą.
Nie przeszedł dalej i nie zrobi tego.
Będzie na Ciebie tutaj czekać.
Czuje się za Ciebie odpowiedzialny, bo z Nim to wszystko ustaliłaś, że tak właśnie będzie.
Zawsze robił na Tobie wrażenie, czułaś nie zwykłą więź, która Was łączy?
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 19 lip 2021, 10:42

soldado pisze:
ZabaZaba pisze:
tadyszka pisze:
Pamietaj , ze on jest caly czas obok, w kazdej chwili..


Właśnie chciałabym mieć tę pewność :|


Przecież cały czas daje Ci to odczuć.
Telepatycznie wysyła Ci swoje myśli.
Zwraca się do Ciebie poprzez różnych ,,pośredników'', zwraca się do Ciebie, poprzez zwierzęta, na które ma bezpośrednio wpływ.
Cały czas pytasz jaki jest w tym sens?
Tak miało być, to było ustalone jeszcze przed Twoim i Jego tutaj wcieleniem.
Wybrałaś celowo dla siebie bardzo trudne życie od dzieciństwa, aż do teraz, bo jesteś osobą bardzo ambitną, a przez takie życie jeszcze szybciej masz możliwość się rozwinąć.
Za każdym razem, gdy o Nim myślisz, a nie ma dnia, żeby tak nie było, On jest zawsze z Tobą.
Nie przeszedł dalej i nie zrobi tego.
Będzie na Ciebie tutaj czekać.
Czuje się za Ciebie odpowiedzialny, bo z Nim to wszystko ustaliłaś, że tak właśnie będzie.
Zawsze robił na Tobie wrażenie, czułaś nie zwykłą więź, która Was łączy?


Robił wrażenie, od małego doskonale wiedział, czego chce, co było dosyć trudne dla mnie. Miałam takie poczcie, że wszystkich nas dawno przerósł. Jak syn odszedł, mój mąż powiedział, że tak musiało być, bo gdyby żył, to by to wszystko roz.... ;) ale to wszystko jest w sumie standard...każdy rodzic uważa, że jego pociecha jest wyjątkowa, tak już mamy.

zwraca się poprzez zwierzęta - mam 2 koty, które generalnie cały czas się o coś zwracają, albo zwracają pokarm, ale muszę je przyobserwować... Były jeszcze 2 małe jeżyki, które odkarmiliśmy butelką i to uważam za sukces, ale one tylko na nas fukały :lol:
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: soldado » 20 lip 2021, 23:47

Robił wrażenie, od małego doskonale wiedział, czego chce, co było dosyć trudne dla mnie. Miałam takie poczcie, że wszystkich nas dawno przerósł.


Pytałem, bo właśnie tak Go odbieram, ma więcej wcieleń od Was, fakt, że się na to zgodził, zgodził się właśnie na takie wcielenie świadczy o tym, że był niezwykły i bardzo rozwinięty duchowo.
Mam pewien natłok myśli... miałem go już wcześniej...teraz to co napisze nie bierz do siebie, możesz to chyba tylko zweryfikować kiedyś poprzez regresje hipnotyczną...Być może się w tym wszystkim mylę...
W poprzednim życiu, były odwrócone role, był Twoim Ojcem.
Miał z Tobą ogromne kłopoty, odbieram ogromny natłok problemów, beztroskie życie nastawione na zabawę, na uciechy materialne, w późniejszym życiu nałogi, które spowodowały Twoją powolną destrukcję.
Poprzez obecną sytuację w tym życiu od samego jego początku, powinnaś zrozumieć, jak ono jest cenne i że są bardzo ważne inne wartości, które miałaś w poprzednim życiu, ale tego nie doceniałaś. Miałaś kochających rodziców, kochającą rodzinę, jednak to nie było wtedy ważne.
Teraz tak tego nie masz, mało tego, utraciłaś kochanego syna...
Od tego właśnie wcielenia ma to Cię skierować na inne tory myślenia, ma przewartościować twoje myślenie, by nie popełniać już tego typu błędów w następnych wcieleniach. To jak duży wstrząs, który był nie unikniony, a po którym powinnaś się ,,obudzić''.

PS.
Jesteś tutaj na tym forum dzięki Niemu.
To On Cię na to forum skierował.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 22 lip 2021, 20:04

Wszystko do siebie pasuje. Wszystko.:shock: t
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: soldado » 22 lip 2021, 23:36

Pokazuje mi cały czas, że się pod czymś podpisuje, to jest związane z Tobą.
Coś chyba robisz teraz dobrze, podjęłaś bardzo dobrą decyzje.
Ta decyzja będzie miała wpływ na całe Twoje przyszłe życie.
Chodzi o jedną bardzo konkretną decyzje, nie kilka...
Czy to ma jakiś sens co napisałem?

PS.
W tej chwili kierujesz się swoją intuicją.
I z tego jest bardzo zadowolony.
Zawsze gdy tak będziesz robić, będziesz podejmować słuszne decyzje.
Kiedyś tak nie robiłaś, wątpiłaś w siebie i w to co czujesz.
Teraz to się zmienia z dnia na dzień i z tego jest z Ciebie dumny.
Gdy będziesz kierować się intuicją, będziesz odbierać też Jego podpowiedzi. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości