Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: danut » 22 sie 2021, 22:24

Ale staraj się nie oceniać innych ludzi, nie daj się też wplątywać w sieć tym, którzy rozczarowują. Musimy być ponad to.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 22 sie 2021, 22:30

ZabaZaba pisze:Soldado, nawet nie wiem, co mogę Ci odpowiedzieć a propos Twojej historii :(
Jestem na urlopie z marnym dostępem do neta, za to mam dużo czasu na myślenie. Pewnie się powtórzę, brkuje mi Twojej wiedzy, a nie wiary, w reinkarnacje. Pasowało by mi bardzo, ale nie mam ani jednego dowodu, co cholernie przeszkadza. Jednak, staram się tę właśnie empatię, hamowanie złości, u siebie rozwijać. Z różnym skutkiem. I niestety w większości ludzie wokół wciąż roczarowują na różnych polach, stąd mam wątpliwości czy to wszystkow ogóle ma sens..


Spokojnie, nie od razu Kraków zbudowali :)
Ja też nie uważam, żebym miał jakąś dużą wiedzę.
Odpoczywaj, ładuj baterie.
Najważniejsze kroki już zrobiłaś. :)
Interesujesz się tymi tematami, zauważ jak wiele otaczających Cię osób nawet tego pierwszego kroku nie robi.
Spróbuj z kimś na takie tematy porozmawiać...
Możesz być często wyśmiana, albo ktoś Cię wysłucha, a potem za Twoimi plecami wyśmieje.
Także nie przejmuj się niczym.
Każdy idzie swoim tempem i nic na hura :)

Pewnie się powtórzę, brkuje mi Twojej wiedzy, a nie wiary, w reinkarnacje. Pasowało by mi bardzo, ale nie mam ani jednego dowodu, co cholernie przeszkadza.


To proszę poczytaj do poduszki ;)

KLIK

A potem zobacz może to:

KLIK

I to:

KLIK

A potem to:

KLIK

I to:

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: danut » 22 sie 2021, 22:47

Poznałam w ten weekend osobę, która opowiedziała mi parę snów o wojnie, były niesamowite jak np. sen we śnie o cofnięciu się w czasie i uczestniczeniu w powstaniu warszawskim, tak ze świadomością czasów współczesnych, rozmawia z młodymi osobami powstańcami, którzy kłócą się z nim - on jaka wojna Hitler zaczął w 39 a my mamy 2020, ich wzajemne niezrozumienie, itd. podarowanie młodej dziewczynie breloczka z współczesnym samolotem i datą i spotkanie staruszki która po latach oddaje mu ten breloczek. Mój wnuk urodził się po śmierci mojego taty, podczas pierwszej wyprawy na cmentarz 1,5 roczne dziecko ucieka nam my za nim i prowadzi nas prosto do grobu taty gdzie się zatrzymuje - no nie kilka zakrętów to nie było proste, potem wchodzi do domu do rozebranej całkowicie łazienki bo robiliśmy remont i mówi- tu jest łazienka, tak :) potem siada na trawie nie gdzie indziej tylko tam gdzie zwykł tata nosząc sobie siedzisko siadać, przy starej czereśni. Za dużo by było na zbiegi okoliczności. Co do czasów wojennych sama miałam niesamowity sen z czołganiem z karabinem na ramieniu i w takim ubrani kożuszek filcowe buty, nie dość tego to widziałam okolice i niebiesko malowany dom o którym istnieniu w ogóle nie wiedziałam a dopiero mama mi potwierdziła to i fakt rozebrania go po wojnie. Powiedziałam do tej osoby nowo poznanej - może to pamięć genowa bo jakby jego dziadek uczestniczył w wojnie, ale ....bardziej reinkarnacje w rodzinach bo jak inaczej ta pamięć miałaby działać?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 24 sie 2021, 22:49

danut pisze:Poznałam w ten weekend osobę, która opowiedziała mi parę snów o wojnie, były niesamowite jak np. sen we śnie o cofnięciu się w czasie i uczestniczeniu w powstaniu warszawskim, tak ze świadomością czasów współczesnych, rozmawia z młodymi osobami powstańcami, którzy kłócą się z nim - on jaka wojna Hitler zaczął w 39 a my mamy 2020, ich wzajemne niezrozumienie, itd. podarowanie młodej dziewczynie breloczka z współczesnym samolotem i datą i spotkanie staruszki która po latach oddaje mu ten breloczek. Mój wnuk urodził się po śmierci mojego taty, podczas pierwszej wyprawy na cmentarz 1,5 roczne dziecko ucieka nam my za nim i prowadzi nas prosto do grobu taty gdzie się zatrzymuje - no nie kilka zakrętów to nie było proste, potem wchodzi do domu do rozebranej całkowicie łazienki bo robiliśmy remont i mówi- tu jest łazienka, tak :) potem siada na trawie nie gdzie indziej tylko tam gdzie zwykł tata nosząc sobie siedzisko siadać, przy starej czereśni. Za dużo by było na zbiegi okoliczności. Co do czasów wojennych sama miałam niesamowity sen z czołganiem z karabinem na ramieniu i w takim ubrani kożuszek filcowe buty, nie dość tego to widziałam okolice i niebiesko malowany dom o którym istnieniu w ogóle nie wiedziałam a dopiero mama mi potwierdziła to i fakt rozebrania go po wojnie. Powiedziałam do tej osoby nowo poznanej - może to pamięć genowa bo jakby jego dziadek uczestniczył w wojnie, ale ....bardziej reinkarnacje w rodzinach bo jak inaczej ta pamięć miałaby działać?


Wokół każdej planety w tym też Ziemi, od czasu jej powstania, znajduje się psychosfera.
Psychosferę można porównać do kokonu oplatającego Ziemię.
Ten kokon obraca się z ogromną prędkością, większą niż prędkość światła.
Kokon ten ma właściwości bibuły, która wchłania - zapamiętuje każde wydarzenie, które ma miejsce na Ziemi.
Wiele osób podczas snu doświadcza przypadkowego kontaktu z psychosferą.
Stąd tego typu sny, które opisałaś wyżej.
Możemy wywołać też taki kontakt świadomie poprzez wiedzę, praktykę i koncentrację. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: danut » 26 sie 2021, 12:41

Nie wokół planety. To jest horyzont zdarzeń wokół czarnej dziury, granica czasoprzestrzeni gdzie zatrzymane jest nawet światło, a przez to informacje oddzielone od obserwatora. Co znajduje się po przejściu tego tunelu? Tu nauka ma zagwozdkę, a my się domyślamy :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 26 sie 2021, 23:50

danut pisze:Nie wokół planety. To jest horyzont zdarzeń wokół czarnej dziury, granica czasoprzestrzeni gdzie zatrzymane jest nawet światło, a przez to informacje oddzielone od obserwatora. Co znajduje się po przejściu tego tunelu? Tu nauka ma zagwozdkę, a my się domyślamy :)


Czarna Dziura ma inne zadanie, niż zapamiętywanie każdego wydarzenia na Ziemi. ;)
Psychosfera wiruje wokół Ziemi z 7 krotną prędkością światła, dlatego nie widzimy tego gołym okiem.
Wszechświat, który znamy cały czas się rozwija, rozprzestrzenia.
Czarna Dziura oddziałuje dokładnie odwrotnie... - zwija wszystko to, co znajdzie się w jej zasięgu.
Musi być zawsze zachowana równowaga.
Jing i jang, dobro i zło, powiększanie się wszechświata i zmniejszanie, poprzez Czarne Dziury. ;)
Rozwijanie poprzez Wielki Wybuch i zwijanie wszechświata poprzez Czarne Dziury.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: danut » 27 sie 2021, 12:32

Soldado to są stare teorie, które właśnie obecnie są podważane. https://kopalniawiedzy.pl/Wielkie-Odbic ... towa,32535 Zobacz wybuch kojarzy się z rozbiciem świata na atomy( materializm), a my w tej chwili już wiemy że cała materia sprowadza się do fal i fotonów światła zatem mus jest zastąpić wielki wybuch wielkim odbiciem i zgadza się to z powstaniem na obraz i podobieństwo :) .
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 29 sie 2021, 22:39

Zostawmy Czarne Dziury, które są daleko stąd, skupmy się na Psychosferze, która otacza każdą planetę.
Mamy z nią kontakt tak jak napisałem niekiedy w snach, a nieraz poprzez odpowiednio ukierunkowane umiejętności, możemy się z nią połączyć.
Często możemy to zrobić koncentrując się na tym podczas medytacji, albo wchodząc w inny sposób w trans, tak jak to robią różnej maści szamani.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: danut » 29 sie 2021, 22:46

Soldado, ale to co nazywasz psychosferą to może być ogólna zbiorcza świadomość wszystkiego co żyje na tej planecie. Też jesteśmy tego częścią i odpowiednie informacje o nas są w tym zawarte, działamy one łączą się ze sobą w odpowiednie sekwencje i tworzą wspólną rzeczywistość dla nas tutaj. Nie trzeba odpowiednich umiejętności, starczy mieć odpowiednio wykształtowany charakter, uczucia, takie prawdziwe widzenie choć w sumie wszyscy się z tą sferą łączą i jedni mocno ją psują a potem dziwią się, że odpowiada echem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 29 sie 2021, 23:26

danut pisze:Soldado, ale to co nazywasz psychosferą to może być ogólna zbiorcza świadomość wszystkiego co żyje na tej planecie. Też jesteśmy tego częścią i odpowiednie informacje o nas są w tym zawarte, działamy one łączą się ze sobą w odpowiednie sekwencje i tworzą wspólną rzeczywistość dla nas tutaj. Nie trzeba odpowiednich umiejętności, starczy mieć odpowiednio wykształtowany charakter, uczucia, takie prawdziwe widzenie choć w sumie wszyscy się z tą sferą łączą i jedni mocno ją psują a potem dziwią się, że odpowiada echem.


Punkt widzenia, zależy od siedzenia :D
Dla Ciebie nie trzeba, dla innych trzeba. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości