Witajcie

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witajcie

Postautor: Kubok » 12 sty 2021, 19:54

Witam. Na to forum trafiłem szukając forum o reinkarnacji. Nie zgłębiałem się dotychczas mocno w spirytyzm, dlatego będę zadawał sporo pytań. To tyle z mojej strony :D
Kubok
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2021, 19:44
Lokalizacja: Wszechświat ;)

Re: Witajcie

Postautor: Pablo diaz » 13 sty 2021, 08:51

Witaj Kubok :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Witajcie

Postautor: soldado » 13 sty 2021, 11:34

Witaj na forum :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witajcie

Postautor: Elka » 13 sty 2021, 13:16

Witaj serdecznie,

Czy podzielisz sie swoim odczuciem dotyczacym reinkarnacji... niezaleznie czy " zaglebiales" sie czy nie.. jakie ty masz odczucia co do tego..

Pozdrawiam ,
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Witajcie

Postautor: tadyszka » 21 sty 2021, 11:31

witam...;)
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Witajcie

Postautor: Kubok » 21 sty 2021, 18:06

Elka pisze:Witaj serdecznie,

Czy podzielisz sie swoim odczuciem dotyczacym reinkarnacji... niezaleznie czy " zaglebiales" sie czy nie.. jakie ty masz odczucia co do tego..

Pozdrawiam ,


W sensie co na jej temat sądzę? Według mnie istnieje, i jest taka jak w buddyzmie, czyli, że w zależności od naszych czynów naszym następnym wcieleniem będzie albo robak, albo jakiś inny dziki zwierz, albo zwierzę domowe, albo człowiek.
Kubok
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2021, 19:44
Lokalizacja: Wszechświat ;)

Re: Witajcie

Postautor: Elka » 22 sty 2021, 09:37

Kubok pisze:
Elka pisze:Witaj serdecznie,

Czy podzielisz sie swoim odczuciem dotyczacym reinkarnacji... niezaleznie czy " zaglebiales" sie czy nie.. jakie ty masz odczucia co do tego..

Pozdrawiam ,


W sensie co na jej temat sądzę? Według mnie istnieje, i jest taka jak w buddyzmie, czyli, że w zależności od naszych czynów naszym następnym wcieleniem będzie albo robak, albo jakiś inny dziki zwierz, albo zwierzę domowe, albo człowiek.


Bardzo ciekawe spostrzezenie, ale jak robak lub co mialby zrobic w zyciu aby reinkarnowac na wyzszy poziom zakladajac ze " zostal" robakiem poniewaz w poprzednim wcieleniu byl kims bardzo zlym... mysle,ze kazdy robak czy mucha nie moze byc zlym robakiem lub zla mucha - lub dobrym robakiem lub dobra mucha... tak wiec wedlug mnie bylyby pozbawione mozliwosci reinkarnacji na " wyzszy" poziom , ale to tylko moje spostrzezenie...
Mi sie wydaje i wierze w " jakas forme reinkarnacji" ale nie wierze,ze czlowiek moze reinkarnowac w zwierze.. to tylko i wylacznie moje odczucia z powodow wymienionych powyzej...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości