Proba kontaktu ze zmarla osoba

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 21 sty 2021, 08:12

Czasami miewam" przekaz" mysli koghos z tamtej strony jest tak szybki,ze kilka razy probowalam zapisywac co " mowi" ale sa to przede wszystkim "przekazy" dotyczace mnie... nie wiem "kim jest" ten ktos... sa to mysli niezalezne ode mnie i nawet probuje prowadzic konwersacje troche tak jakbym gadala w glowie ze soba ale ja wiem jakie chce zadac pytanie lub jak odpowiedziec a pytania i monologi sa w mojej glowie " niezaleznie" ode mnie... wiem brzmi to schizofreniczne ale nie am zaburzen :shock: jednak nigdy nie przyszlo mi do glowy aby zadawac jakies sensowne pytania "temu czemus-komus-tej mysli-glosu w glowie" moze powinnam a jesli tak to w jaki sposob? czy wtedy to juz jest forma "kontaktu" bycmoze niechciana....?przepraszam za tak glupie pytania...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: jario » 21 sty 2021, 12:07

Elka pisze:
OneNight pisze:Ja uważam że wcale nie trzeba czekać na telefon z drugiej strony. Też jesteś duchem, tak jak zmarli. Więc czemu miałabyś nie móc robić tego samego? Nie jest to na pewno łatwe. Pytanie po co chcesz to robić? Jakieś konkretne pytania?


Ja nie jestem medium i daleka bylabym w moim przypadku od " eksperymentow" "wywolywania" duszy... odbieram kontakt zmarlych ale we snach niezaleznie od tego czy chce czy nie

Nie jest to rowniez moim priorytetem aby " na sile" skontaktowac sie z ta zmarla osoba... raczej podejscie jakie jest do tego tematu a jesli to w porzadku i bezpeiczne dla zmarlej duszy to chcialabym sie porostu dowiedziec pare rzeczy ktiore nie zostaly wyjasnione za jego zycia... jesli oczywiscie mozna sie takich rzeczy dowiedziec a jesli nie to rowniez nie wplynie to raczej na moje zycie.. jedynie brak odpowiedzi na nurtujace pytania...


Elka ,medium to jak samo slowo przedstawia, to osoba ktora jest medialna i odbiera informacje,jest przekaznikiem pomiedzy swiatem duchowym a fizycznym.Form medium jest bardzo duzo miedzy innymi intuicyjne,piszace,slyszace,czujace,widzace ...ale rowniez takie ktore kontakt nawiazuje poprzez sen lub blizej mowiac OOBE nie myluc z LD.Kazdy z nas zdolnosc mediumizmu posiada w mniejszej lub wiekszej skali bo jest to w naturze kazdego czlowieka.Cechy te mozna poprzez rozwoj duchowy uaktywnic oraz rozwinac a dla osob u ktorych mediumizm sam sie w znaczacy sposob uaktywnil nawet byloby to wskazane.Mam tu na mysli rozwoj w sensie swiadomosci tego zjawiska od strony praktyczno teoretycznej.Jednak nie nalezy mylic tego z pracami mediumicznymi
Sama mowisz ze kontaktujesz sie ze zmarlymi we snie wiec zjawisko i forma mediumizmu mozliwe ze u ciebie w tej formie wystepuje,trzeba byloby to weryfikowac czy to twory twojego umyslu czy rzeczywisty kontakt.
Jezeli to stan faktyczny i takie kontakty wystepuja w twoim przypadku to jak juz tu bylo wspomniane "telefon dzwoni z tamtej strony" i jezeli taki kontakt bedzie mial wplynac pozytywnie to nastapi tylko musisz byc cierpliwia.Mozesz wyslac taka intencje i prosbe do swojego przewodnika i cierpliwie czekac majac wiare bez oczekiwan i rozczarowan w to ze nadejdzie taki moment jezeli bedzie to wskazane.Prawdziwy kontakt zalezny jest od wielu czynnikow.Kazdy ze zmarlych tez w roznym stopniu potrzebuje czasu do adaptacji po tamtej stronie co z kolei jest uzaleznione od kolejnych czynnikow(m.in.poziom swiadomosci duchowe,raozaj smierci ,choroby itp.).Znaczenie ma tez czy taki kontakt jest zalecany dla osob zyjacych zeby nie wplynal negatywnie na ich zycie,plany zyciowe lub karmiczne,jak rowniez tresc informacji dlatego nie zawsze otrzymujemy takie jakich bysmy oczekiwali.Tamta strona opiekuje i odpowiednio czuwa nad naszymi bliskimi ktorzy odeszli wiec w zaden sposob nie powinnismy miec obaw ze nasi zmarli nie maja tam opieki.Ich stan jest uzalezniony od stanu wewnetrznego zreszta podobnie tak jak w zyciu fizycznym ale nigdy nie sa pozostawieni bez wsparcia i opieki.

Odzyskujac swiadomosc we snie jesli mowa o OOBE to mozesz poprosic przewodnika o wsparcie on caly czas jest wtedy kiedy bedzie taka pomoc rzeczywiscie ci potrzebna.Mozesz tez zaznajomic sie ze zjawiskiem OOBE to moze rozjasni ci niektore kwestie.

Poza tym studiuj tematy duchowosci i rozwoju,medytacji i badz dobrym czlowiekiem, wszystko przed toba.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 21 sty 2021, 13:33

jario pisze:
Elka pisze:
OneNight pisze:Ja uważam że wcale nie trzeba czekać na telefon z drugiej strony. Też jesteś duchem, tak jak zmarli. Więc czemu miałabyś nie móc robić tego samego? Nie jest to na pewno łatwe. Pytanie po co chcesz to robić? Jakieś konkretne pytania?


Ja nie jestem medium i daleka bylabym w moim przypadku od " eksperymentow" "wywolywania" duszy... odbieram kontakt zmarlych ale we snach niezaleznie od tego czy chce czy nie

Nie jest to rowniez moim priorytetem aby " na sile" skontaktowac sie z ta zmarla osoba... raczej podejscie jakie jest do tego tematu a jesli to w porzadku i bezpeiczne dla zmarlej duszy to chcialabym sie porostu dowiedziec pare rzeczy ktiore nie zostaly wyjasnione za jego zycia... jesli oczywiscie mozna sie takich rzeczy dowiedziec a jesli nie to rowniez nie wplynie to raczej na moje zycie.. jedynie brak odpowiedzi na nurtujace pytania...


Elka ,medium to jak samo slowo przedstawia, to osoba ktora jest medialna i odbiera informacje,jest przekaznikiem pomiedzy swiatem duchowym a fizycznym.Form medium jest bardzo duzo miedzy innymi intuicyjne,piszace,slyszace,czujace,widzace ...ale rowniez takie ktore kontakt nawiazuje poprzez sen lub blizej mowiac OOBE nie myluc z LD.Kazdy z nas zdolnosc mediumizmu posiada w mniejszej lub wiekszej skali bo jest to w naturze kazdego czlowieka.Cechy te mozna poprzez rozwoj duchowy uaktywnic oraz rozwinac a dla osob u ktorych mediumizm sam sie w znaczacy sposob uaktywnil nawet byloby to wskazane.Mam tu na mysli rozwoj w sensie swiadomosci tego zjawiska od strony praktyczno teoretycznej.Jednak nie nalezy mylic tego z pracami mediumicznymi
Sama mowisz ze kontaktujesz sie ze zmarlymi we snie wiec zjawisko i forma mediumizmu mozliwe ze u ciebie w tej formie wystepuje,trzeba byloby to weryfikowac czy to twory twojego umyslu czy rzeczywisty kontakt.
Jezeli to stan faktyczny i takie kontakty wystepuja w twoim przypadku to jak juz tu bylo wspomniane "telefon dzwoni z tamtej strony" i jezeli taki kontakt bedzie mial wplynac pozytywnie to nastapi tylko musisz byc cierpliwia.Mozesz wyslac taka intencje i prosbe do swojego przewodnika i cierpliwie czekac majac wiare bez oczekiwan i rozczarowan w to ze nadejdzie taki moment jezeli bedzie to wskazane.Prawdziwy kontakt zalezny jest od wielu czynnikow.Kazdy ze zmarlych tez w roznym stopniu potrzebuje czasu do adaptacji po tamtej stronie co z kolei jest uzaleznione od kolejnych czynnikow(m.in.poziom swiadomosci duchowe,raozaj smierci ,choroby itp.).Znaczenie ma tez czy taki kontakt jest zalecany dla osob zyjacych zeby nie wplynal negatywnie na ich zycie,plany zyciowe lub karmiczne,jak rowniez tresc informacji dlatego nie zawsze otrzymujemy takie jakich bysmy oczekiwali.Tamta strona opiekuje i odpowiednio czuwa nad naszymi bliskimi ktorzy odeszli wiec w zaden sposob nie powinnismy miec obaw ze nasi zmarli nie maja tam opieki.Ich stan jest uzalezniony od stanu wewnetrznego zreszta podobnie tak jak w zyciu fizycznym ale nigdy nie sa pozostawieni bez wsparcia i opieki.

Odzyskujac swiadomosc we snie jesli mowa o OOBE to mozesz poprosic przewodnika o wsparcie on caly czas jest wtedy kiedy bedzie taka pomoc rzeczywiscie ci potrzebna.Mozesz tez zaznajomic sie ze zjawiskiem OOBE to moze rozjasni ci niektore kwestie.

Poza tym studiuj tematy duchowosci i rozwoju,medytacji i badz dobrym czlowiekiem, wszystko przed toba.


Od ponad roku duzo czytam roznych ksiazek w tych tematach,niektore mi wiele wyjasniaja inne dodaja wiecej pytan.. a inne wrecz "zaprzeczaja" w moje postrzeganie swiata... i odczucia...
dziekuje Ci za odpowiedz, zaznajomie sie bardziej z tematem OOBE. Probuje medytacji ale nie jestem w tym regularna... przez jakis okres czasu kiedy " medytowalam" regularnie mialam naprawde " rzeczywiste" sny ( ze zmarlymi rowniez)
jak i spelnione sny w rzeczywistosci i Wyostrzona intuicje... troche mnie to przestraszylo....wiem,ze czesto sama" przygluszam" pewne " rzeczy" ale z drugiej strony bardzo mnie " ciagnie" do rozwoju i wiem,ze jest cos wiecej niz tylko tu i teraz... wiele dziwnych w " " wydarzen i rzeczy dzieje sie naokolo - czasami widze " wicej" ale przestrasza mnie to i mysle " okay zostaw to".. potem zaluje, tylko pewne sytuacje wydaja mi sie nieprzypadkowe , szczegolnie w ktorych moja intuicja nie zawiodla ... jakies mysli ktore mi o niej podpowiedzialy...przeczucia i sny..

Staram sie byc dobrym czlowiekiem ale BAAAARDZO daleko mi do bycia " dobrym" naprawde ,wciaz mam wady i mimo,ze staram sie niezawsze postepuje tak jak powinnam...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Kris » 22 sty 2021, 11:50

Elka w zasadzie napisałem Ci jak można zmarłemu pomagać, ale z drugiej strony wiedzieć to nie znaczy że można już pomagać bo trzeba też jeszcze to potrafić wykonać.
Teoretycznie to niby proste ale dużo się napracowałem żeby tego nauczyć inne osoby.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 22 sty 2021, 15:17

Kris pisze:Elka w zasadzie napisałem Ci jak można zmarłemu pomagać, ale z drugiej strony wiedzieć to nie znaczy że można już pomagać bo trzeba też jeszcze to potrafić wykonać.
Teoretycznie to niby proste ale dużo się napracowałem żeby tego nauczyć inne osoby.



Chyba mam problem z czytaniem ze zrozumieniem :roll: :roll: ... ze 30 razy przeczytalam Twoj wczesniejszy post i ten " w zasadzie napisałem Ci jak można zmarłemu pomagać" chodzi o to ,ze aby mu pomoc musze pozostac tutaj?

* czuje sie jak tepak :lol: :lol:

Mam ogomna chec ,zycia w sobie i nie chcialabym odejsc " zbyt" szybko z tego swiata ( pewnie jak wiekszosc ludzi mam dni gorsze i lepsze czasem oczywiscie mam wszystkiego dosc ,ale mimo wszystko przemawia przeze mnie chec zycia)
Jak kazdy z nas mam za soba wiele " roznych" pokonanych trudow i pewnie wiele przed soba zazwyczaj kiedy mnie dopadaja wpadam w krotkotrwala panike ,ale w miare szybko znajduje rozwiazania i czuje wtedy ogromna moc dzialania , kazda pokonana " przeszkoda" sprawia,ze czuje sie osoba silna i optymistyczna.. mimo iz na pierwszy rzut oka ,kiedy dana sytuacja wydaje sie dramatyczna wiem,ze nie ma sytuacji ktorej nie mozna byloby rozwiazac jak nie dzis- za chwile..
Czesto jestem wsparciem dla innych ludzi ,rodziny.. sama jednak nie mam nikogo kto moglby" wspierac" mnie ( sama musze sie motywowac do dzialania) chociaz sklamalam -moje corki sa dla mnie oparciem oczywiscie na tyle na ile mozna sie im zwierzyc..
Ludzie postrzegaja mnie za silna osobe ktora zawsze da sobie rade bo zazwyczaj tak bylo... ale gdzies w glebi serca i mysli czasami czlowiek peka.. zaczyna watpic, mimo to mam ogomna chec zycia w sobie i mam wrazenie ze mam cos do spelnienia tutaj( oprocz wychowania corek itd) ale nie umie odpowiedziec sobie co to jest...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: fruwla » 22 sty 2021, 17:41

Elka pisze: zaczyna watpic, mimo to mam ogomna chec zycia w sobie i mam wrazenie ze mam cos do spelnienia tutaj( oprocz wychowania corek itd)
ale nie umie odpowiedziec sobie co to jest...

Po prost istniec TU :) . Jesc, spac, uczyc sie, pomagac, potrzebowac pomocy, kochac, [b]modlic sie[/b], itd. itp. P R Z E Z Y W A C .
Elka. nie szukaj za gleboko....bo mozesz sie rozczarowac. Czasami "misja" jest bardzo prozaiczna... niestety....
pozdrawiam :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Kris » 22 sty 2021, 18:17

Zmarłemu można pomóc oczyszczając dusze jego komórek aby mogły zaopatrywać go w większym stopniu niż tymi 2 jednostkami.
Jednak aby to zrobić samemu trzeba być odpowiednio zaopatrywanym przez własne komórki, a z tym jest nieco krucho no i trzeba wiedzieć jak to robić.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 25 sty 2021, 12:50

fruwla pisze:
Elka pisze: zaczyna watpic, mimo to mam ogomna chec zycia w sobie i mam wrazenie ze mam cos do spelnienia tutaj( oprocz wychowania corek itd)
ale nie umie odpowiedziec sobie co to jest...

Po prost istniec TU :) . Jesc, spac, uczyc sie, pomagac, potrzebowac pomocy, kochac, [b]modlic sie[/b], itd. itp. P R Z E Z Y W A C .
Elka. nie szukaj za gleboko....bo mozesz sie rozczarowac. Czasami "misja" jest bardzo prozaiczna... niestety....
pozdrawiam :)


Dobrze,ze wszystkie wymienione wyzej czasowniki wykonuje :lol:

masz racje,lepiej nie szukac za gleboko...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: Elka » 25 sty 2021, 12:52

Kris pisze:Zmarłemu można pomóc oczyszczając dusze jego komórek aby mogły zaopatrywać go w większym stopniu niż tymi 2 jednostkami.
Jednak aby to zrobić samemu trzeba być odpowiednio zaopatrywanym przez własne komórki, a z tym jest nieco krucho no i trzeba wiedzieć jak to robić.


Nie posiadam zadnej wiedzy na ten temat tak mi sie wydaje, poczytam o tym :-)
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Proba kontaktu ze zmarla osoba

Postautor: tadyszka » 25 sty 2021, 13:19

modlitwa o intencje zrozumienia powinna pomoc, zwlaszcza ze jestes sensytywna. odpowiedz w koncu sama do ciebie przyjdzie
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości