Skąd znacie Kardeca ***

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Skąd znacie Kardeca ***

Postautor: Tosia » 23 sty 2021, 00:51

Ciekawi mnie w jaki sposób natknęliście się na dzieło Kardeca? czy ogólnie na temat tego forum spirytystycznego,

mój przypadek wyniknął z nudów:
pewnego razu przeszukiwałam indeks ksiąg zakazanych i w taki sposób trafiłam na tytuł Księga Duchów

nie powiem, że też ciekawi mnie wiek użytkowników, czy zainteresowanie spirytyzmem jest wyłącznie ze strony emerytów czy młodych ludzi
Awatar użytkownika
Tosia
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2019, 19:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skąd znacie Kardeca ***

Postautor: odnowa2 » 24 sty 2021, 21:17

Szukałem w internecie sposobu jak się zabić. Trafiłem na jakąś stronę, nie pamiętam jaką, gdzie ktoś polecił komuś z podobnym problemem Księgę Duchów. Przeczytałem ją bodajże w 2 dni. Było to w lutym lub marcu 2010 roku. Miałem wtedy 24 lata.
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Skąd znacie Kardeca ***

Postautor: Elka » 25 sty 2021, 10:39

Ja natknelam sie dzieki temu Forum - narazie przeczytalam jego 1 ksiazke "Ksiega duchow" ,ale przymierzam sie do kolejnych
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Skąd znacie Kardeca ***

Postautor: tadyszka » 25 sty 2021, 13:17

Wiek jak i czas jest tylko iluzja. :)

poznalam spirytyzm jako nastolatka jeszcze, dzieki bliskiej mi osobie.
rozwijalam sie z nim, walczylam z nim , mieszal sie jak woda morska z slodka z innymi moimi spostrzezeniami..zwlascza z buddyzmem

obecnie jest czescia mojego zycia. jest doslownie w moim krwiobiegu. To pewnosc ze jest zycie poza tym co tutaj sie dzieje
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości