Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witam

Postautor: basiam1 » 19 kwie 2021, 11:59

Witam Wszystkich Serdecznie. Szukając odpowiedzi na wiele pytań mnie trapiących, odnalazłam to Forum. Przeczytałam wiele Waszych wypowiedzi, rad czy zaleceń i jakoś ciut lżej mi teraz żyć. Dziękuję bardzo.
basiam1
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2021, 22:16

Re: Witam

Postautor: ronald73 » 19 kwie 2021, 13:28

Witaj na forum :)
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Witam

Postautor: Nikita » 19 kwie 2021, 14:52

Witaj...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam

Postautor: Xsenia » 19 kwie 2021, 15:52

Witaj serdecznie :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam

Postautor: tadyszka » 22 kwie 2021, 10:10

witaj


Ciesze sie ze sie czujesz dobrze, ze rezonuje to z toba. ;)
na swiecie jest ciagla wymiana energi, sil i przekonan. Kazdy czlowiek pokazuje nam nowa sciezke
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Witam

Postautor: basiam1 » 22 kwie 2021, 11:33

Dzięki Wam tą ścieżkę do prawdy chyba znalazłam.
Kiedy odeszła moja ukochana siostra – nagle, zbyt wcześnie ( byłyśmy ze sobą bardzo zżyte, widywałyśmy się codziennie, gadałyśmy przez telefon kilka razy dziennie) zaczęłam się zastanawiać gdzie Ona teraz jest. I dalej zadaję sobie to pytanie ale już bardziej bogata o wiedzę, jaką tu przekazujecie. Przeczytałam tez książki dr Michaela Newtona zgodnie z Waszymi radami. Ciężko mi było po liźnięciu tej wiedzy poukładać sobie w głowie od nowa. Reinkarnacją już od dawna się interesowałam i przyznam szczerze, że bardziej mi odpowiadała taka perspektywa przejścia na drugą stronę, niż bycie w piekle czy czyśćcu. A teraz w obliczu tragedii jaką przeżyłam, mogę się jedynie cieszyć z tego, że moja Kasia jest gdzieś w tym innym wymiarze i to bardzo zajęta doskonaleniem samej siebie.
Dzięki Wam uczę się wsłuchiwać i odczytywać znaki jakie mi chyba czasami daje.
Inaczej też zaczęłam patrzeć na samą siebie i innych otaczających mnie ludzi.
basiam1
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2021, 22:16

Re: Witam

Postautor: jario » 22 kwie 2021, 14:40

Witaj Basiam1.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Witam

Postautor: tadyszka » 26 kwie 2021, 17:01

Basiam to juz bardzo duzy krok ze wsluchujesz sie w swoja intuicje i probujesz sluchac tych znakow ktore ona ci daje:)


Z kryzysami i utrata bliskim budzimy sa najwiekszymi katalizatorami zmian.. budzimy sie czesto jak Feniks z popiolow. Albo jak kwiat lotosu z blota..Przede wszystkim cierpliwosc, daj czasowi czas i pozniej potrafimy na to wszytsko z innej perspektywy spojrzec.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości