Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: agnieszkag » 16 lut 2022, 19:51

Dobra Danut , ja się nie wtrącam, bo naprawdę nie lubię się kłócić.
Chciałabym Cię zrozumieć.
Dlaczego zajmujesz się duchowością a jednocześnie tak zajadle na wszystkich napadasz.
Przecież każdy człowiek ma inny światopogląd.
Nie możesz nikomu nakazać przyjąć za pewnik tego co Ty myślisz.
Pozdrawiam i z fartem.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Witam

Postautor: fruwla » 16 lut 2022, 21:04

danut pisze:Czytajcie, już się nie wtrącam, a zwróciłam uwagę na bezsensowność porównania, koliber z Nazca i na to co jego zobaczenie ma wspólnego z zaglądaniem w duszę?

Z zagladaniem w dusze chyba nic nic, Danusiu.
Chodzi o to, ze tego kolibra mozna zobaczyc jedynie z wielkiej wysokosci, podobnie jak np. kregi w zbozu , do zobaczenia ktorych taka wielka wysokosc nie jest wprawdzie potrzebna, ale jednak nie da sie ich ogarnac wzrokiem stojac na miedzy.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: Nikita » 17 lut 2022, 10:05

Hazar piszesz, ze u nas jest dobre Medium. No jest kilka mediow ale ciekawe kogo masz na mysli? Narazie to wielu z nas siedzi cicho...forum ostatnio troche przygaslo...ale probujemy je wskrzesic ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam

Postautor: Hazar » 17 lut 2022, 10:23

Nikita pisze:Hazar piszesz, ze u nas jest dobre Medium. No jest kilka mediow ale ciekawe kogo masz na mysli? Narazie to wielu z nas siedzi cicho...forum ostatnio troche przygaslo...ale probujemy je wskrzesic ;)



Naprawdę dobre jest tylko jedno, ale raczej się nie ujawni. Cały czas pokazuje się skulone i tylko wyglądające zza winkla ;)
Jest wyraźnej wagi i pokazało się jak kobieta i facet z wąsem równocześnie, mocne duże ramiona, po pięćdziesiątce, aktywne.

Wskrzesić będzie ciężko i to nie jest wina "szerszenia" 8-) formuła się przejadła.

Ale kto wie, wszystko może się zmienić.
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: fruwla » 17 lut 2022, 11:29

Hazar pisze:Naprawdę dobre jest tylko jedno, ale raczej się nie ujawni. Cały czas pokazuje się skulone i tylko wyglądające zza winkla ;)

Jesli to medium jest skulone, znaczy , ze nie ma odwagi, pomagac innym poprzez swoje mediumiczne zdolnosci.
A z tego co wiem, one nieuzywane czesto kurcza sie i zanikaja albo jesli sa bez ujscia, wtedy nakierowane sa wylacznie w posiadacza, a to moze byc dla niego niszczace. :(
Kazde medium musi sie rozwijac a to jest mozolna praca, i czesto zniecheca, jesli efekty sa uludne.
Pozatym ludzie przewaznie od medium oczekuja prawie ze cudow, a tego nawet anioly nie potrafia ;)
Fajnie piszesz Hazar. 8-)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: Xsenia » 17 lut 2022, 12:07

Hazar pisze:Wskrzesić będzie ciężko i to nie jest wina "szerszenia" formuła się przejadła.

Mylisz się :) Formuła nigdy sie nie przeje bo zawsze znajdą się ludzie szukający odpowiedzi, próbujący się rozwijać i szukający pomocy po stracie osoby bliskiej. To sie nigdy nie skończy.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam

Postautor: Nikita » 17 lut 2022, 12:50

No jest tu kilka osob, ktore pasuja do opisu medium...moze owe Medium sie samo ujawni???
Apropos przejedzenia...to tez mi sie wydaje, ze takie tematy sa zawsze ciekawe i aktualne a my zawsze bedziemy potrzebowac wiedzy i wsparcia bo czesto ludzie tacy jak my maja ciezkie zycie i potrzebuja troche sie wesprzec wiedza duchowa...troche sie pokrzepic, ze byc moze kiedys sie ta mordega skonczy..tak mi sie wydaje.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam

Postautor: Hazar » 17 lut 2022, 13:53

Język jest najbardziej ubogim i niespójnym narzędziem przekazu :D

Mówiąc formuła miałam na myśli nie idee, ale formę, fora internetowe były modne 10 lat temu. Wielu wyszło z sieci ze względu na jazgot jaki jest w wirtualnej rzeczywistości. Raczej teraz na nie się zagląda, niż rzeczywiście aktywnie spędza czas.
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: Siewiczpl » 17 lut 2022, 22:40

Ze wszystkich praktyk duchowych i narzędzi Tarot do mnie najmniej przemawiał, jedyne co w nich lubię to sztukę pod tym kątem są owszem piękne, ale jako narzędzie duchowe.. cóż..
Mam w swoim zbiorze książke kiedyś zakupioną, pewnie jeszcze pachnie nowością tak żeby mnie kusiła, może kiedyś ja przeczytam, jak czas będzie odpowiedni.
Tarot kluczem do poprzednich wcieleń - Beata Matuszewska .
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Witam

Postautor: Nikita » 18 lut 2022, 10:51

Mi jedna Tarocistka Joanna Wisniewska kiedys powiedziala kim bylam w poprzednim wcieleniu...bylam facetem i artysta. Tarot moze tez powiedziec o poprzednich wcieleniach...to bardzo fascynujace.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości