Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: Hazar » 15 lut 2022, 20:03

Xsenia pisze:Witaj serdecznie :)
Co rozumiesz przez świadome śnienie?


najprościej to można wytłumaczyć na yin yang
spójrz na symbol
cześć biała to jawa, czarna to sen. Są ścisłe połączone ze sobą granicą "moment zasypiania". Świadome śnienie to ta biała kropka na czarnym tle, czyli przeniesienie świadomości do snu. Mediumizm to ta czarna kropka na białym tle, przeniesienie innej świadomości do sfery jawy.

Przykład: Być świadomym we śnie to dostęp do całej wiedzy świadomej. Analizuje linie zapachowe w winach i fiolkach które wącham we śnie, zgodnie z posiadaną wiedzą. (dyplomowany winiarz)
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: Hazar » 15 lut 2022, 20:09

agnieszkag pisze:Hej.
A co to znaczy, że chciałabyś doświadczyć energii?
Możesz sprecyzować o co Ci chodzi ?



Fora internetowe są jak szafy z ubraniami. Jeśli ktoś wąchał taki przybytek starej baby, kredens mola książkowego albo komódkę nastolatki to wie o czym mówię.
Zwyczajnie chciałam zobaczyć co tu słychać ;)
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: agnieszkag » 15 lut 2022, 20:22

Hi hi
Już Cię polubiłam.
Spodobało mi się wachanie kredensu starej baby.
Pisz jak najwięcej o sobie, podziel się z nami Twoja wiedza.
To forum jest cudne.
Przeciągnij wszystkie wątki a znajdziesz skarbnice mądrości
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Witam

Postautor: Hazar » 15 lut 2022, 21:10

danut pisze:Hazar przejrzałam link. Nie ma powodu bym się zagłębiała w te zapisy, bo myślę, że Ty dobrze wiesz jak je interpretować. Rzuciła mi się w oczy wizja o ataku czarnych węży.. no a pisałaś, że w nieczyste się nie wchodzi.. :) . Moje wizje z identycznymi wężami ( inna sytuacja i odnosząca się do ludzi z pewnego forum) a także bajorko i kto się w nim topił i wiele innych opisywałam na forum, wiem co one znaczyły i dla kogo. Wiadomości przesyłam lecz tak jak pisałam - nie wchodzę w cudze pola. A ratowanie tej pewnej kobiety z tego bajorka odbiło się na mnie boleśnie.




Człowiek jest Doskonały, ale ma skłonność do zawężania spojrzenia na Świat.

Jeśli czegoś nie widzisz to znaczy że jesteś za daleko, albo za blisko.

Innej możliwości nie ma.
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: danut » 15 lut 2022, 21:15

Nikt nie jest za daleko ani za blisko, bo wszyscy jesteśmy w środku i rozgrywamy w nim akcje. A chodzi o to jaki w tym chcemy wziąć udział i jakie mamy intencje.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: fruwla » 15 lut 2022, 21:50

Hazar pisze:Jeśli czegoś nie widzisz to znaczy że jesteś za daleko, albo za blisko.

..... albo , ze tego po prostu nie ma , hehe ;)
Hej Hazar :) witam, o jakiej pieknej talii tarota piszesz ?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: Hazar » 16 lut 2022, 08:20

fruwla pisze:
Hazar pisze:Jeśli czegoś nie widzisz to znaczy że jesteś za daleko, albo za blisko.

..... albo , ze tego po prostu nie ma , hehe ;)
Hej Hazar :) witam, o jakiej pieknej talii tarota piszesz ?



Twierdzenie że czegoś nie ma wynika tylko z barku miary. Przestaniemy negować cokolwiek jeśli jest "policzalne".

Pracuję na Boskim Tarocie, ma piękną oprawę graficzną, szybko można ją "wprawić w ruch", postacie patrzą na mnie jak żywi ;). Jak dla mnie świetnie narzędzie.
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: Nikita » 16 lut 2022, 10:17

Hazar fajnie, ze jestes tu...ciesze sie bardzo. Mnie bardzo interesuje Tarot. A sny czuesto sa symboliczne i wskazuja pewne wydarzenia...Ja mam czesto takie sny, ktore mi okreslaja rzeczywistosc.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam

Postautor: Hazar » 16 lut 2022, 10:54

Mnie również jest miło tu być ;)

na forum jest dobre Medium, ale na razie siedzi cicho jak mysz pod miotłą ;)

Mam nadzieję że jednak się odezwie
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: danut » 16 lut 2022, 12:49

Hazar, ale konkretnie to o co Ci chodzi w twierdzeniu, że czegoś nie ma, a to jest? Jest pełno fałszywych wizji, które tworzą się ludziom w głowie podobnie jak fałszywe wspomnienia - ze zlepków informacji, które oddzieliły się od chronologii i utworzyły coś co nigdy nie miało miejsca. Wiara we wszystko i uwierzenie każdemu wcale nie jest dobrym wyjściem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości