Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: fruwla » 16 lut 2022, 14:55

Hazar pisze:Pracuję na Boskim Tarocie, ma piękną oprawę graficzną, szybko można ją "wprawić w ruch", postacie patrzą na mnie jak żywi ;). Jak dla mnie świetnie narzędzie.

O tak, piekne karty, jak zreszta wiekszosc dziel C. Marchetti.
Pozdrawiam Cie , :) Hazar niezwykla.
...bardzo to dziwne, ale cos mnie blokuje i trudno mi do Ciebie pisac....
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Witam

Postautor: Hazar » 16 lut 2022, 16:32

danut pisze:Hazar, ale konkretnie to o co Ci chodzi w twierdzeniu, że czegoś nie ma, a to jest? Jest pełno fałszywych wizji, które tworzą się ludziom w głowie podobnie jak fałszywe wspomnienia - ze zlepków informacji, które oddzieliły się od chronologii i utworzyły coś co nigdy nie miało miejsca. Wiara we wszystko i uwierzenie każdemu wcale nie jest dobrym wyjściem.



Chodzi mi o to, że jak stoisz na ziemi nie zobaczysz kolibra z Nazca
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: Hazar » 16 lut 2022, 16:33

O tak, piekne karty, jak zreszta wiekszosc dziel C. Marchetti.
Pozdrawiam Cie , :) Hazar niezwykla.
...bardzo to dziwne, ale cos mnie blokuje i trudno mi do Ciebie pisac....[/quote]



Może tylko biomet niekorzystny ;) nadciągają huragany
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: danut » 16 lut 2022, 16:42

Hazar pisze:
danut pisze:Hazar, ale konkretnie to o co Ci chodzi w twierdzeniu, że czegoś nie ma, a to jest? Jest pełno fałszywych wizji, które tworzą się ludziom w głowie podobnie jak fałszywe wspomnienia - ze zlepków informacji, które oddzieliły się od chronologii i utworzyły coś co nigdy nie miało miejsca. Wiara we wszystko i uwierzenie każdemu wcale nie jest dobrym wyjściem.



Chodzi mi o to, że jak stoisz na ziemi nie zobaczysz kolibra z Nazca


Tylko, że nikt nie stoi na Ziemi, a nawet sama Ziemia nie ma swojego miejsca, bo wszystko jest w ciągłym ruchu i jest nielokalnym i ściśle podłączonym pod System Hologramem. Nikt nie potrzebuje skrzydeł by wzbijać się nad Ziemię i stamtąd coś wypatrywać. I dusza także ich nie potrzebuje, choć wciąż je zmienia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: Hazar » 16 lut 2022, 19:15

danut pisze:
Hazar pisze:
danut pisze:Hazar, ale konkretnie to o co Ci chodzi w twierdzeniu, że czegoś nie ma, a to jest? Jest pełno fałszywych wizji, które tworzą się ludziom w głowie podobnie jak fałszywe wspomnienia - ze zlepków informacji, które oddzieliły się od chronologii i utworzyły coś co nigdy nie miało miejsca. Wiara we wszystko i uwierzenie każdemu wcale nie jest dobrym wyjściem.



Chodzi mi o to, że jak stoisz na ziemi nie zobaczysz kolibra z Nazca


Tylko, że nikt nie stoi na Ziemi, a nawet sama Ziemia nie ma swojego miejsca, bo wszystko jest w ciągłym ruchu i jest nielokalnym i ściśle podłączonym pod System Hologramem. Nikt nie potrzebuje skrzydeł by wzbijać się nad Ziemię i stamtąd coś wypatrywać. I dusza także ich nie potrzebuje, choć wciąż je zmienia.




Człowieku, to nie była metafora.
Proszę otworzyć w Googlach Kolibra z Nazca
i odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy stojąc na ziemi go zobaczysz

No prościej się chyba nie da
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: danut » 16 lut 2022, 19:18

Skoro to nie była metafora, to do czego to odnosisz? Masz kogoś za głupka, który by nie wiedział tak oczywistej rzeczy?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: Hazar » 16 lut 2022, 19:21

danut pisze:Skoro to nie była metafora, to do czego to odnosisz? Masz kogoś za głupka, który by nie wiedział tak oczywistej rzeczy?



Tak siebie :lol: że dałam się wciągnąć w ta dyskusję.
Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Hazar
 
Posty: 20
Rejestracja: 15 lut 2022, 11:48

Re: Witam

Postautor: danut » 16 lut 2022, 19:22

Hazar pisze:
danut pisze:Skoro to nie była metafora, to do czego to odnosisz? Masz kogoś za głupka, który by nie wiedział tak oczywistej rzeczy?



Tak siebie :lol: że dałam się wciągnąć w ta dyskusję.

ok. ale dla mnie słowa dużo znaczą i dużo mówię także te ukryte pomiędzy wersami.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: agnieszkag » 16 lut 2022, 19:34

Przepraszam, że się wtrące.
Znowu pojawiła się na forum nowa, ciekawa osoba.
Forum zaczyna żyć.
Rozwija się interesująca dyskusja. Aż miło poczytać.
I Danuta zaczyna.
Jeżeli tak dalej pójdzie, to wszyscy stąd uciekną.
Danuto, błagam opanuj swe ego na minutę.
Masz prawo do swoich poglądów, jak każdy z nas.
Ale daj się ludziom swobodnie wypowiedzieć, please.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Witam

Postautor: danut » 16 lut 2022, 19:37

Czytajcie, już się nie wtrącam, a zwróciłam uwagę na bezsensowność porównania, koliber z Nazca i na to co jego zobaczenie ma wspólnego z zaglądaniem w duszę?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości