Cześć

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Cześć

Postautor: Martolina » 05 sty 2024, 12:51

Dłuższy czas zajęło mi znalezienie tego miejsca w sieci, czyli sensownego forum w temacie. Jestem osobą bez doświadczenia w temacie. Jeszcze kilka lat temu nie interesowałam się spirytyzmem, nie miałam rozważań na temat świata duchowego. Dopiero kiedy doświadczyłam śmierci kilku bliższych osób musiałam sobie zdać sprawę, że
niechcący wyczuwam śmierć bliskich zanim ona nastąpi, a po śmierci w moim domu jest "obecność".
Ostatnia śmierć bliskiego była teraz w listopadzie, najtrudniejsza dla mnie, bo straciłam ukochanego. Dlatego szukam miejsca gdzie ktoś pomoże mi poznać ten alternatywny świat, który mnie dotyczy nawet jeżeli tego nie planowałam. Jakoś fajnie się poczułam że w końcu znalazłam to forum. Pozdrawiam Wszystkich :)
Martolina
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2024, 12:39

Re: Cześć

Postautor: soldado » 09 sty 2024, 23:29

Witam Cię serdecznie :)

Rozgość się na forum. ;)

Co do planów, całe nasze życie jest z góry zaplanowane.
Na ten plan godzimy się jeszcze przed wejściem w ciało, przed naszym wcieleniem.
Potem mamy na to zasłonę amnezji, nie pamiętamy tego.
Mamy jakieś związane z tym przebłyski, to deja vu.
To wspomnienia na to, że wcześniej niektóre sceny z naszego życia już widzieliśmy.
Było to przed naszym wcieleniem, gdy proponowano nam to życie, i pokazywano nam urywki z przyszłego wcielenia.
Zgodziliśmy się na nie, zapadła klamka, zgodziliśmy się na plan z nim związany i tutaj jesteśmy. ;)

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Cześć

Postautor: Xsenia » 23 mar 2024, 15:50

Proszę przyjmij najszczersze kondolencje i witamy Cię na forum.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości