Atlantyda

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Atlantyda

Postautor: azi » 10 sie 2010, 18:11

Witam z tej strony Iza.. trafilam tu, bo szukam kogos...hmm moze zaczne od poczatu..
kiedy skonczylam 18 lat, cztery lata temu) zaczelam miewac znaki ze swiata subtelnego..po pewnym czasie onalazlam pania, ktora channelinguje z aniolami i odpowiedziala mi, ze mam zadanie tu na ziemi..dawno temu bylam na atlantydzie Wysoka kaplanka, a poznie przenioslam sie do Egiptu,kiedy powstala pierwsza piramida.. szukam kaplanow ;)
azi
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2010, 18:03

Re: Atlantyda

Postautor: vinitor » 10 sie 2010, 19:04

azi pisze:po pewnym czasie onalazlam pania, ktora channelinguje z aniolami i odpowiedziala mi, ze mam zadanie tu na ziemi..

Każdy ma coś do zrobienia w swoim życiu. Ja mianowicie interesuję się historią Atlantydy.
Czy jako znajoma owej pani nie możesz wyciągnąć więcej informacji, bo to co ona wie znalazłem już w innych źródłach. Tylko niech nie próbuje uwieść anioła, ponieważ straciłby swoje cudowne właściwości.
Pomyśl sobie, że zdobycie tych informacji jest Twoim najbliższym zadaniem. Wiedz, że forumowicze ochoczo poczytają nowinki z dawnej historii Ziemi. Buldożery nauki nie dotarły jeszcze tak głęboko i tak daleko w czasie. Masz moje pełne poparcie i bądź pewna, że będę wiernym czytelnikiem odkrywczych wieści. Życzę wszelkiej pomyślności!
A zatem do następnego...
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: Atlantyda

Postautor: atalia » 10 sie 2010, 19:32

Nie ukrywam,że również poznałabym jakieś fakty historyczne z historii Atlantydy,tym bardziej,że pochodziłyby one od tak wysoko postawionej,czyli kompetentnej ,osoby.
Interesuje mnie bardzo religia dawnych Atlantów,ale również ich ustrój polityczny i gospodarka.
Czekam z niecierpliwością.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Atlantyda

Postautor: Loxlei » 10 sie 2010, 21:32

Czy tylko ja mam wrażenie , że mówicie o legendzie? ;]
Loxlei
 
Posty: 48
Rejestracja: 03 sie 2010, 01:01

Re: Atlantyda

Postautor: Sebastian » 10 sie 2010, 22:07

Nie
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Atlantyda

Postautor: konrad » 10 sie 2010, 22:10

Ja akurat w temacie Atlantydy jestem trochę sceptyczny... Nie ma jakiegoś przykonywującego dowodu jej istnienia, więc traktuję to bardziej jako ciekawą legendę, w której zapewne jest jakiś symbol bliski każdemu z nas. Taki archetyp świata idealnego, który został utracony, przewija się przez historię.... A może w ogóle - tak sobie teraz pomyślałem - Atlantyda to ten świat, o którym mówią Duchy, z którego kiedyś zapóźnione dusze zostały wysłane na Ziemię, by wcielać się tutaj i popchnąć nasz świat nieco do przodu. Podświadomie czuli, że stracili jakieś lepsze miejsce. Stąd historia raju utraconego, a może i Atlantydy właśnie?
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Atlantyda

Postautor: forrest » 11 sie 2010, 20:33

O Atlantydzie jest trochę w przekazach od Ducha, z którym rozmawiałem, który nie cieszy się zaufaniem znanych mi spirytystów i który powiedział o sobie - tak jak powiedziały też o sobie Duchy zacytowane w Księdze Duchów - "nie jestem nieomylny". Wypowiedzi tego Ducha są w książce "Znak czasu", cz. 3, Barbary Choroszy (C87 wie, kto to Barbara Choroszy, bo wkleił na tym forum niedawno nagranie wypowiedzi tej osoby...). No i oczywiście na stronie projekt-cheops.com są wypowiedzi tego Ducha.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Atlantyda

Postautor: Arronax » 12 lut 2015, 12:03

Tylko czy tym przekazom można zaufać? Jest tyle przekazów, sprzecznych i wyimaginowanych ...
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Atlantyda

Postautor: Xsenia » 12 lut 2015, 13:03

Arronax pisze:Tylko czy tym przekazom można zaufać? Jest tyle przekazów, sprzecznych i wyimaginowanych ...

Arronax ufaj przede wszystkim sobie i swoim odczuciom :D Jeśli masz do czegoś wątpliwości, to temu nie ufaj :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Atlantyda

Postautor: Mirek » 12 lut 2015, 13:05

Pierwsze odczucie jest zawsze tym prawdziwym :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości