Witam all

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witam all

Postautor: saranova » 29 lis 2010, 04:17

Nie jestem spirytystką a przynajmniej nie byłam nią dotychczas w pełnym tego słowa znaczeniu. Szukając właściwego dla siebie miejsca trafiłam na Spirytyzm jako pojęcie w Wikipedii i odtąd mam wrażenie, że wiedziałam o nim wiele od zawsze. Od lat nosiłam w sobie myśli, doświadczenia, sny i poglądy. Czasem, dyskretnie eksponowałam je w wierszach. Mam nadzieję, że przy pomocy użytkowników tego forum uzupełnię brakujące elementy swojej duszy a raczej to, co umknęło gdzieś w czasie transmigracji z zasobów jej pamięci. Pozdrawiam wszystkich gorąco...
saranova
saranova
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2010, 03:33
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Witam all

Postautor: Robert » 29 lis 2010, 07:04

Witaj, na forum zbierzesz jedynie powierzchowne informacje. Zachęcam do podstaw spirytyzmu, czyli do książek opisujących filozofię przekazaną przez duchy. Zwykle jeżeli pozna się sposób myślenia istot bardziej rozwiniętych wiele samemu można wydukać. Pozdrawiam ;)

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

Re: Witam all

Postautor: Luperci Faviani » 29 lis 2010, 08:46

Cześć :P

Forum wiele Ci wyjaśni, ale z tego względu, iż udzielają się tu także osoby, których poglądy mogą wprowadzić Cię w błąd, od razu sugeruję abyś sama zapoznała się z podstawową literaturą spirytystyczną:
"Księga Duchów" Allana Kardeca (ktoś musiałby przesłać Ci ją w PDF'ie)
"Księga Mediów" Allana Kardeca
"Niebo i Piekło" Allana Kardeca
"Ewangelia w/g spirytyzmu" Allana Kardeca
"Opowieści spirytystyczne" Przemysława Grzybowskiego
i jest jeszcze kilka innych, kilku innych autorów.

Na http://www.rivail.pl znajdziesz to, co jest najważniejsze i aktualnie dostępne na polskim rynku.

Fajnie, że do nas trafiłaś :)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Witam all

Postautor: Voldo » 29 lis 2010, 16:09

Witam :)

Luperci Faviani pisze:"Księga Duchów" Allana Kardeca (ktoś musiałby przesłać Ci ją w PDF'ie)

Mail na mojej skrzynce na forum (PW) = KD na mailu jeszcze dziś ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam all

Postautor: Sebastian » 18 gru 2010, 00:39

Witaj na forum :) Mam nadzieję, że jeszcze się u nas pojawisz :)
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam all

Postautor: Melys » 18 gru 2010, 15:44

witamy serdecznie
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości