Imię Przewodnika

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Nikita » 20 mar 2022, 11:00

Agnieszka mi kiedys tarocistka powiedziala, ze mam karte Maga. A Mag jest wlasnie tym, ktory wplywa na rzeczywistosc. Pewnie tez jestes Magiem skoro rzeczy sie dzieja gdy o nich pomyslisz. Trzeba bardzo uwazac na wlasne mysli...uspokoic umysl, zrownowazony Umysl dokonuje dobrych wyborow.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Imię Przewodnika

Postautor: soldado » 20 mar 2022, 23:49

agnieszkag pisze:Na 100 procent się zgadzam.
Trzeba uważać o co się prosi Boga.
Trzeba również pracować nad negatywizmem.
Moja matka nazywa mnie wiedźma.
Mówię coś, czymś się martwię, a potem to się po prostu staje.
Cokolwiek mnie martwi, snuje straszne scenariusze, staje się faktem.
Dużo pracuje nad pozytywnym myśleniem.


Soldado

Zawsze piszesz, że wszystko jest po coś.
Nic nie dzieje się bez przyczyny.
To, że straciłeś pieniądze, również było po coś.
Abyś wzrósł mentalnie.
Chciałbyś wrócić do miejsca w którym byłeś?


Nie chciałbym, ale też rozumiem osoby, które są takimi materialistami jakim byłem kiedyś ja.
Bardzo trudno jest do nich dotrzeć z czymkolwiek, co jest związane ze sferą duchową.
Gdy masz jakieś doświadczenia wręcz chciałbyś je wykrzyczeć, opowiedzieć to każdemu, tak bardzo często są one nie zwykłe.
Tak właśnie robiłem na samym początku... mówiłem o moich doświadczeniach przyjaciołom, kolegom, znajomym.
Po jakimś czasie dowiadywałem się bardzo często, że jestem obiektem kpin.
Najlepsze jest to, że te kpiące osoby bardzo dobrze rozumiem.
Świat materialny jest tak bardzo dla nich rzeczywisty, że nic innego się dla nich nie liczy.
A tematy poruszające sferę duchowości, są dla nich niepotrzebnym zawracaniem głowy.
Dlatego doceniam każdą osobę, którą te tematy zainteresowały.
W ten sposób właśnie zrobiły swój pierwszy bardzo ważny krok, na którego nie stać wiele osób z naszego otoczenia. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Imię Przewodnika

Postautor: soldado » 21 mar 2022, 00:13

Nikita pisze:Soldado ciekawa historia zycia. Kazdy z nas ma swoja historie jak doszedl do tego co jest dzis...widocznie w Tobie juz wczesniej kielkowala chec odnalezienia czegos trwalego duchowego niz tylko zycie w materii. Owszem materia jest tez wazna bo jakos trzeba zyc i przezyc ale duchowosc jest nadrzedna. Co sie tak naprawde liczy? dla mnie liczy sie takze dobro, ktore z czlowieka emanuje. Wrazliwosc.Sumienie.


Z materialnymi rzeczami to jest tak, jak z nową zabawką.
Przynajmniej ja tak mam. ;)
Na początku bardzo się nią bawisz, potem mniej, a po jakimś czasie Ci się nudzi.
Jeśli chodzi o doświadczenia duchowe, niosą one ze sobą głębie, która trafia do Twojej Duszy.
Gdy je analizujesz stwierdzasz, że są fascynujące.
Np. jakiś przekaz, który jest wizją niesie ze sobą ogromną ilość danych.
Ktoś mógłby o jakimś miejscu godzinami opowiadać a i tak nasze wyobrażenie o tym miejscu mogłoby być zgoła inne, niż w rzeczywistości to miejsce wygląda.
A tak ,,ktoś'' w ciągu kilku sekund funduje Ci wizje tego miejsca, które dokładnie widzisz z wszystkimi szczegółami i możesz je bezbłędnie opisać.
Bardzo często też z taką wizją są inne niewiarygodne dla Ciebie informacje, które początkowo odrzucasz... ale gdy jednak jesteś odważny, to przekazujesz wszystko.
A gdy osoba, która Ci stwierdza, że właśnie tak było, tak wyglądało dane miejsce i rozumie konkretny przekaz, to jesteś wtedy w ogromnym szoku, że jednak to prawda, że jednak ta wizja to inteligentny przekaz. Twój analityczny rozum związany z materią, związany z tym światem to odrzuca, jako coś nieprawdopodobnego, a Twoja Dusza każe Ci przekazać dokładnie wszystko. Wahasz się, ale jednak przekazujesz wszystko, a potem jest ogromny szok, że wszystko się zgadza i osoba, do której kierujesz przekaz wszystko dokładnie rozumie i potwierdza to co widziałeś. ;)
Dla mnie jest to fascynujące i zawsze będzie mnie to zadziwiać. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Imię Przewodnika

Postautor: soldado » 21 mar 2022, 00:19

Nikita pisze:Agnieszka mi kiedys tarocistka powiedziala, ze mam karte Maga. A Mag jest wlasnie tym, ktory wplywa na rzeczywistosc. Pewnie tez jestes Magiem skoro rzeczy sie dzieja gdy o nich pomyslisz. Trzeba bardzo uwazac na wlasne mysli...uspokoic umysl, zrownowazony Umysl dokonuje dobrych wyborow.


Gdy wszystko się u mnie zaczynało, to kilka osób mówiły mi, że jest przy mnie Gwiazda.
Nie znam się na tarocie, ale kilku osobom ta karta wychodziła.
W interpretacji z innymi kartami, mówili mi, że jest przy mnie jakiś Byt z ogromną wiedzą.
To słyszałem z kilku niezależnych wtedy źródeł.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Nikita » 21 mar 2022, 00:20

Bo intuicja stoi wyzej niz rozum...dlatego intuicja rozumiemy cos w mig a rozum tylko analizuje...intuicja jest blizej serca i Boga
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Imię Przewodnika

Postautor: soldado » 21 mar 2022, 00:28

Nikita pisze:Bo intuicja stoi wyzej niz rozum...dlatego intuicja rozumiemy cos w mig a rozum tylko analizuje...intuicja jest blizej serca i Boga


Intuicja jest bliżej serca i Boga, bo intuicja, wyobraźnia i sumienie są bezpośrednio związane z naszą Duszą.
Naszą intuicję kształtują wcześniejsze nasze życia, to dzięki nim staje się ona źródłem ogromnej wiedzy, którą warto zawsze posłuchać.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Nikita » 21 mar 2022, 19:35

Gwiazda to dobra karta... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Imię Przewodnika

Postautor: soldado » 27 mar 2022, 02:38

Podsumuję w skrócie to co wiem o swoim Przewodniku.
To Istota Świetlista, mająca pod sobą, pod swoją opieką setki Dusz.
Ma pod opieką wiele osób, które mają zdolności medialne.
Osoby takie używają często słowo ,,żołnierz'', to charakteryzuje Jego grupę.
Na te forum ściągnęła mnie osoba, bardzo silne medium, które właśnie używała tego słowa.
Zna przyszłość, planuje wiele działań na długo przed ich zaistnieniem.
Oddziałuje niekiedy bardzo mocno telepatycznie, poprzez sny, intuicje.
To nie jest zwykły Przewodnik.
Mają Go osoby często z traumatycznymi doświadczeniami.
Jest bardzo inteligentny.
Kieruje swój przekaz w taki sposób, żeby był on czytelny tylko i wyłącznie dla osoby, do której jest on skierowany.
Przewiduje niczym dobry szachista wszystko, na wiele ruchów do przodu.
Jego prawdziwe Imię, jest nie przetłumaczalne w żadnym ludzkim języku.
Nigdy nie wcielał się w żadne ciało.
To Istota Doskonała, która od początku właśnie została tak stworzona.
Nie wiem czemu kopsnął mnie ten zaszczyt, żeby mieć z Nim do czynienia.
Może dlatego, że wybrałem sobie wyjątkowo traumatyczne życie, chyba po to, żeby się szybciej rozwinąć.
Rozkazałem Mu, żeby pokazał się jak wygląda.
Dwa razy to zrobił, to mężczyzna z bródką, stateczny, raz pokazał mi się z teczką i stał przy tablicy.
Wziął do ręki kredę, podniósł z nią rękę i wpatrywał się we mnie.
Wymaga, żebym cały czas się uczył...
Niestety nieraz różnie z tym bywa... :)
Dlatego nazywam Go Profesor...
Ma ogromną wiedzę, którą nieraz bezwiednie komuś przekazuje, robiąc to przeze mnie.
Nieraz jest tak, że po kilka razy czytam przekaz, żeby go zrozumieć.
Najlepsze jest to, ze rozumie go doskonale osoba, do której został on skierowany.
Przy Nim nie można się nudzić.
Przy Nim doświadczasz wciąż nowych wrażeń z duchami, osobami opętanymi i... obcymi...
Przy tym daje Ci bezpieczeństwo, jesteś chroniony.
W tym wszystkim chodzi oczywiście o jedno...
Jak myślicie o co? :)
Oczywiście, że o naukę...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Nikita » 27 mar 2022, 08:25

To fajnie , ze miales okazje poznac swojego Przewodnika bo chyba to rzadkosc. Ja swojego nie znam ale wiem, ze czasami jest ktos kto mnie chroni. Odczuwam to w rozny sposob.
Tak, jestesmy na roznych etapach naszego rozwoju. W zyciu chodzi oczywiscie o rozwoj moralny i intelektualny...na wszelich pziomach. Ewolucja wpisana jest w caly wszechswiat.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Imię Przewodnika

Postautor: soldado » 30 mar 2022, 00:03

Nikita pisze:To fajnie , ze miales okazje poznac swojego Przewodnika bo chyba to rzadkosc. Ja swojego nie znam ale wiem, ze czasami jest ktos kto mnie chroni. Odczuwam to w rozny sposob.
Tak, jestesmy na roznych etapach naszego rozwoju. W zyciu chodzi oczywiscie o rozwoj moralny i intelektualny...na wszelich pziomach. Ewolucja wpisana jest w caly wszechswiat.


Widzisz, uważam, że to dobrze, że nie poznałaś swojego Przewodnika tak jak ja.
Przewodnicy uwielbiają tajemnicę, a skoro Ty Go nie poznałaś, to znaczy, że pomimo swojego trudnego życia, idziesz jednak w dobrym kierunku w swoim życiu. Podejmujesz właściwe decyzje i cały czas w dobrym kierunku się rozwijasz.
Uważam, że poznałem swojego Przewodnika, bo szedłem w bardzo złym kierunku, podejmowałem często bardzo złe decyzje i dlatego trochę musiał mi się ujawnić, żebym coś zrozumiał i zmienił swoje życie.
Także nie mam się czym chwalić.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości