Imię Przewodnika

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Imię Przewodnika

Postautor: 123bgf123 » 18 sty 2023, 17:10

faktycznie to jest pytanie do spirytysty mądre - imię twojego duchowego przewodnika...ale czy on mi powie / czy w ogóle zareaguje na pytanie ? mi może się nie odezwać bo ja z tym imieniem byłbym groźny :oops: i pewnie tak właśnie pomyśli... ale faktycznie jest to bardzo mądre pytanie ! A teraz jak je uzyskać ? Moja metoda: kładziesz się na wznak i jak do medytacji ale przed nią w myśli pytasz (mi to by nie wyszło) i druga metoda idąc spać do łóżka zadajesz pytanie jakby sobie w myśli "jak ma na imię mój duch przewodnik/anioł ? i zasypiasz. Przy czym odpowiedź może nadejść w rok i w dzień w nocy tylko że ja prawdopodobnie nie mam anioła ale Wy macie prawdopodobnie ! i teraz tak jak by to było u mnie - wstajesz nagle w środku nocy i coś piszesz na kartce a pytające cię osoby z rodziny słyszą iż piszesz imię anioła swego a rano nic nie pamiętasz za to rodzina ci mówi iż coś takiego tam pisałeś i mówiłeś. Ja tak miałem po pytaniu "jak mam na imię jako dusza ? Ale zrobię to jeszcze raz - zadam to pytanie o anioła (choć tu jest problem natury duchowej bo ja nie wierzę iż mam anioła ! ).
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Xsenia » 29 sty 2023, 16:26

123bgf123 pisze: mi może się nie odezwać bo ja z tym imieniem byłbym groźny

A cóż ty możesz znając jego imię?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Imię Przewodnika

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 14:21

Xsenia pisze:
123bgf123 pisze: mi może się nie odezwać bo ja z tym imieniem byłbym groźny

A cóż ty możesz znając jego imię?

mógłbym nim wywijać jak ty paskiem do sukienki ! zwłaszcza że byłem uczony wywijania wcielonym po złamaniu jego wolnej ziemskiej woli :oops: ale Ja tego nie twierdzę bym się tak zachował.... :!: prawdopodobnie bym leżał i się modlił do niego :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Imię Przewodnika

Postautor: Xsenia » 31 sty 2023, 16:45

123bgf123 pisze:ógłbym nim wywijać jak ty paskiem do sukienki

Czyli twierdzisz, że można skrzywdzić "Przewodnika"? W jaki sposób? Bo chyba nie fizycznie?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości