Faustyna Kowalska

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 14:14

Naukowcy biorą kasę od swych sponsorów nie pytając ich kim oni tak naprawdę są :twisted: A sponsorzy są frakcją Satana - i co z tego? Przecież liczy się nauka! :lol:
...tylko widzisz niektóre duchy wcielone wiedzą o tym bardziej (a kasy nie biorą) a inne nie wiedzą - Wy nie wiecie :twisted:
Ja bym się zastanowił na miejscu niewiedzących: Po co tu jestem :?: :!: I podjął bym walkę z przeciwnikiem (w życiu bym się nie zgodził ze światem z matriksa takiego jak ja ducha :!:
A Wy..................................... :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 14:23

Naukowcom płaci rząd(jeśli instytucja państwowa) lub rządy(jeśli międzynarodowa jak np. ESA lub CERN). Lub jak w przypadku prywatnych firm - badania finansują inne firmy, które kupują od naukowców licencje na produkt np. wyłączność na produkcje leku. O co Ci chodzi? Zazdrościsz wypłaty i uprawnień? Trzeba było się uczyć.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 14:29

OneNight pisze:Naukowcom płaci rząd(jeśli instytucja państwowa) lub rządy(jeśli międzynarodowa jak np. ESA lub CERN). Lub jak w przypadku prywatnych firm - badania finansują inne firmy, które kupują od naukowców licencje na produkt np. wyłączność na produkcje leku. O co Ci chodzi? Zazdrościsz wypłaty i uprawnień? Trzeba było się uczyć.


No właśnie płaci im fundacja ESA lub CERN którą sponsorują rody które powyżej wymieniłem z nazwiska i co to dowodzi?! Dla mnie Nic! A dla Ciebie już......................co? :lol: że historia jest taka jak ją napisano..... :lol: No to gratuluję. Więc teraz powiedz im że ty chorujesz...i prosisz o lekarstwo....i powodzenia - na pewno matrix ci da :twisted: Bo matrix ("nauka") służy ludzią :twisted: No poproś szefa tego matrixu by Ci dał to czego Ci trzeba!

A ja mam w cieniu raka złośliwego trzustki i żyję - ale ja wiem kto tu na Ziemi tak naprawdę rozdaje karty i nie są to ludzie :twisted: "Miłe i usłużne sąsiadki mnie informują o zejściach na trzustkę / nie nowotwór złośliwy - i ja się śmieję :twisted: Jam...bowiem wiem kto tu na Ziemi rozdaje karty :twisted:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2017, 14:36 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 1 raz
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 14:33

Jesteś obłąkany. Nie wiem o czym Ty w ogóle do mnie gadasz. Podejrzewam, że nic nie wiesz o pracy naukowca.

Dla Twojej wiadomości, ja się nie muszę nikogo o lekarstwo prosić. Badania naukowe nad nim trwają prawie 10 lat i mają się zakończyć prawdopodobnie w przyszłym roku. Poza tym, co ma kosmos i badania jądrowe z lekami?

ESA i CERN to nie fundacje.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 14:45

OneNight pisze:Jesteś obłąkany. Nie wiem o czym Ty w ogóle do mnie gadasz. Podejrzewam, że nic nie wiesz o pracy naukowca.

Dla Twojej wiadomości, ja się nie muszę nikogo o lekarstwo prosić. Badania naukowe nad nim trwają prawie 10 lat i mają się zakończyć prawdopodobnie w przyszłym roku. Poza tym, co ma kosmos i badania jądrowe z lekami?

ESA i CERN to nie fundacje.


Co do ESA i CERN ty nic nie wiesz! A co do mnie również nic nie wiesz! A co do tego lekarstwa to owszem już jest dostępne dla ustosunkowanych a dla Was kiedy będzie? Nigdy! Życia Ci nie starczy - ale wierz bo wiara to moc a moc czyni cuda - tylko widzisz Ty jesteś przeciwnikiem Chrystusa w przeciwieństwie do mnie więc............mimo wszystko trzymam kciuki :twisted:

i OneNight wisisz mi wdzięczność za tego "obłąkanego" - ale dowiesz się już po śmierci ciała (no cóż jestem inteligentny :lol: i dbam o swoją przyszłość...będziesz kiedyś próbował spłacić dług czarnemu duchowi który posłuchał Cię i wykonał co chciałeś :lol:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2017, 15:01 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 1 raz
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 15:00

Nie jestem niczyim przeciwnikiem i nie stoje po niczyjej stronie. Życie to nie walka pomiędzy jednymi a drugimi. Poza tym, jesteś okultystą, panie świętoszku.

Odbyłeś chociaż praktyki w ESA albo CERN, że wciskasz mi takie kity? Pracowałeś tam? Guzik wiesz.

Ten lek akurat jeszcze nie istnieje, bo nie byłoby to opłacalne, gdyby go zataili :lol:

Dla mnie będzie dostępny we wrześniu 2018, być może z drobnym poślizgiem. Będzie czekać sobie na mnie daleko poza Europą.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 15:06

i OneNight wisisz mi wdzięczność za tego "obłąkanego " - ale dowiesz się już po śmierci ciała (no cóż jestem inteligentny
i dbam o swoją przyszłość ... będziesz kiedyś próbował spłacić dług czarnemu duchowi który posłuchał Cię i wykonał co chciałeś

Nic Ci nie wisze, a przechwalać się inteligencją to sobie idź na forum płaskiej Ziemii - tam za negowanie nauki zrobią z Ciebie mistrza. Nie mam żadnego długu wobec Ciebie, bo nie jesteś w stanie zrobić to, czego chciałem. W miare normalne życie zawdzięczać mogę jedynie nauce, którą tak uparcie negujesz.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 15:13

OneNight pisze:Nie jestem niczyim przeciwnikiem i nie stoje po niczyjej stronie. Życie to nie walka pomiędzy jednymi a drugimi. Poza tym, jesteś okultystą, panie świętoszku.

Odbyłeś chociaż praktyki w ESA albo CERN, że wciskasz mi takie kity? Pracowałeś tam? Guzik wiesz.

Ten lek akurat jeszcze nie istnieje, bo nie byłoby to opłacalne, gdyby go zataili :lol:

Dla mnie będzie dostępny we wrześniu 2018, być może z drobnym poślizgiem. Będzie czekać sobie na mnie daleko poza Europą.


OneNight oni tu chcą niewolników a tu jest matrix! Nigdy się tu więcej nie wcielaj! Lek nie ma znaczenia - liczy się władza i jeszcze raz powtarzam - nie wcielaj się tu nigdy więcej (bo to od Ciebie zależy!). Idź po śmierci w ciało gdzie zechcesz - ale ten układ słoneczny jest upaprany w takich w których Ty nie wierzysz ale są i w takich którzy wiedzieli gdzie się wcielą i z premedytacją tu przyszli!
Czemu się Ty tu wcieliłeś - bo ja szukam odkupienia za mordy na planetach w które Ty nie wierzysz - więc jeszcze raz pytam: czemu się tu wcieliłeś?! No...czemu?! Ja tu nie szukam lekarstwa ani dobrobytu lecz...Boga! a Ty?! I mam świadomość że tu się cierpi i wiem że tu jestem bo tak chciałem więc moje cierpienie i śmierć nie jest w moich rękach - a Ty czemu tu się wcieliłeś? Nie pamiętasz prawda :twisted: i założę się że na tym Forum nikt tego samego nie wie :lol: A ja wiem i wie moja żona :lol:
Ona też tu kiedyś była ale doszła do wniosku że to Forum nic nie wie i zeszła :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: czarnyMag » 27 lip 2017, 15:17

OneNight pisze:
i OneNight wisisz mi wdzięczność za tego "obłąkanego " - ale dowiesz się już po śmierci ciała (no cóż jestem inteligentny
i dbam o swoją przyszłość ... będziesz kiedyś próbował spłacić dług czarnemu duchowi który posłuchał Cię i wykonał co chciałeś

Nic Ci nie wisze, a przechwalać się inteligencją to sobie idź na forum płaskiej Ziemii - tam za negowanie nauki zrobią z Ciebie mistrza. Nie mam żadnego długu wobec Ciebie, bo nie jesteś w stanie zrobić to, czego chciałem. W miare normalne życie zawdzięczać mogę jedynie nauce, którą tak uparcie negujesz.


Wisisz czarnemu duchowi który zatrzymał śmierć w bólu innego wcielonego wstawiennictwo identyczne jakie dostał uzdrowiony :!: Ale powiedzmy że nic - bo ja nie mam pretensji :twisted:
Kiedyś już poza ciałem sam sobie to przełożysz bez nerwów na swoje :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Faustyna Kowalska

Postautor: OneNight » 27 lip 2017, 15:25

Doprawdy dziwni z was ludzie :D
Mamy tu nie tylko matrixa, ale i Iron Man'a, Avengers, Dr Strange - a co? Na innych planetach nie macie filmów? :P

Podaj mi współrzędne tych planet - nie pamiętasz, prawda? Bo nie istnieją. Regresja wcieleniowa tworzy fałszywe wspomnienia.

Sam nie wiem po co się tu wcielałem. Gdybym mógł, to bym uciekł stąd i nigdy nie wracał, no chyba że urodziłbym się miliarderem, który ma wokół siebie harem ślicznych kobiet i pławi się w luksusie przez całe życie :lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości