Nienawiść do inności

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Nienawiść do inności

Postautor: czarnyMag » 05 lip 2016, 12:09

OneNight pisze:
To że podajesz rękę gejowi i że go
cenisz w pracy - to jeszcze nie
znaczy że np ty - uznałbyś orientacje
Homo za równą Hetero - bo nie
uznajesz uważasz to za grzech lub
jakąś tam '' chorobę psychiczną ''
także jesteś homofobem ale
''łagodnym'' , choć lepsza taka
homofobia ''łagodna '' niż miałbyś
gejów i lesbijki bić na ulicach i
wulgarnie wyzywać ich od '' pedałów''
i '' zboczeńców'' itp , etc .


Ja czuję obrzydzenie do gejów i choćbyś nie wiem jakmi argumentami sypał, to tego nie zmienisz. Nie poniżam ich, ale się ich brzydzę
Po drugie - nie wmówisz nam, że jest to normalne. Gdyby każdy za przeproszeniem pieprzył się wraz z przedstawicielem swojej płci, to ludzkość wymarłaby ze względu na brak możliwości potomstwa.
Wiadomo również, że dziecko przyjmuje wzorce - jeśli będzie widział na porządku dziennym takie rzeczy, to jest duże prawdopodobieństwo, że sam będzie homo. Problemem cywilizacji rozwiniętej jest starzenie się społeczeństwa i jego wymieranie(zbyt mała ilość dzieci), a zwiększenie ilości osób z orientacją przeciwną do hetero(przyjmowanie wzorców przez dzieci), prowadzi jedynie do stopniowego wymarcia.

Czy jest tu ktoś, kto chciałby, aby ich dziecko powiedziało wam, że jest homo?


Ja wynajmowałem na studiach pokój człowiekowi który najpierw stał się moim kumplem, później kumplem któremu powierzył bym swe życie a dopiero potem zrozumiałem że jest on homo - i choć to był dla mnie ogromny szok (nagle się okazało że ja mam swoje dziewczyny a on ma swoich chłopaków) to mieszkał u mnie dopóki chciał i zawsze pozostanie mym kolegą o którym myślę jak o normalnym koledze ! A co do dziecka - no nie chciałbym by mi powiedziała że kocha dziewczynę ale się z tym liczę i bym to zaakceptował (z ciężkim sercem - ale bym zaakceptował).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Nienawiść do inności

Postautor: OneNight » 05 lip 2016, 12:54

Znasz jakichkolwiek psychologów lub ich publikacje, którzy nie są z Polski i czytasz ich dzieła w oryginale? Chodzi mi tu bardziej o USA, Kanadę i UK.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Nienawiść do inności

Postautor: stefan12 » 19 sie 2016, 08:05

Pediatrzy przeciwko ideologii gender. „Chrońcie dzieci, zaburzenia tożsamości nie są wrodzone”
Zaburzenia tożsamości płciowej mają charakter psychiczny, nie są wrodzone i nie mają związku z ciałem danej osoby – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Amerykańskiego Kolegium Pediatrów (American College of Pediatricians - ACP). Przeczy to głównym tezom ideologii gender i wskazuje na zagrożenia, jakie może powodować jej propagowanie wśród nieletnich.


http://www.pch24.pl/pediatrzy-przeciwko-ideologii-gender--chroncie-dzieci--zaburzenia-tozsamosci-nie-sa-wrodzone,45394,i.html
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Nienawiść do inności

Postautor: Mirek » 23 sie 2016, 12:58

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nienawiść do inności

Postautor: stefan12 » 24 sie 2016, 20:18

Bardzo to głębokie. Seks bez uczucia to poziom zwierzęcej kopulacji.
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Poprzednia

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości