Nienawiść do inności

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Nienawiść do inności

Postautor: Kris » 01 lip 2016, 10:19

Z tego co ja się dowiedziałem to jest to świadomość kobiety w ciele męskim i na odwrót.
Pytanie dlaczego tak się stało?
Dawno zauważyłem że u mężczyzny z duszą kobiety energia w czakrach wiruje tak jak u kobiet, natomiast w odwrotnej sytuacji ciało kobiety ma czakry męskie że tak powiem.
Oni jak na razie nie mają wpływu na to i muszą z tym żyć.
Niektórzy mają część czakr kobiety a cześć męskich i nie mogą się zdecydować kim są, toteż próbują z obu płciami, ale chyba nie bardzo są spełnieni.
W wolnej chwili spróbuje poszukać w świecie energii o co w tym chodzi, dlaczego świadomość kobiety inkarnuje się w ciało męskie i na odwrót.
W sumie to zagadkowa historia.
Jak by na to nie patrzeć to nie jest to dla nich komfortowa sytuacja, i jeśli ktoś tego nie rozumie to niech się spróbuje postawić w ich sytuacji, a może będzie mniej niemiłych zachowań.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Nienawiść do inności

Postautor: stefan12 » 01 lip 2016, 11:18

Davidius pisze:DO STEFANA

Oczywiście nie chodziło o Geny a Chromosomy, pomyłka była ode mnie a nie od Seksuologa .



Nie używaj pojęć o których nie masz pojęcia :D

Genotyp to całościowy zestaw informacji genowej zawartej we wszystkich chromosomach.
Nie ma żadnych chromosomów odpowiadających za homoseksualizm czy heteroseksualizm.

Jesteś pierwszym, który je odkrył, więc moja nominacja do Nobla jest aktualna :D

KRIS - podzielam Twoje zdanie, że homoseksualizm to problem natury duchowej, a nie żadnej genetycznej.
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Nienawiść do inności

Postautor: stefan12 » 01 lip 2016, 12:49

Davidius pisze:DO STEFANA
A jednak są CHROMOSOMY odpowiedzialne za ORIENTACJE SEKSUALNĄ - GEJÓW I LESBIJEK -


Tak, tylko w przypadku gejów i lesbijek, bo sobie to wmówili. Bo to bardzo wygodna wymówka.
Zaraz odkryją gen pedofilli, gen morderstwa, itp.

Kod: Zaznacz cały
Badacze Peter Bearman oraz Hannah Brückner z uniwersytetów Columbia i Yale przestudiowali dane z National Longitudinal Study of Adolescent Health, i odkryli zgodność zaledwie 6,7% dla męskich oraz 5,3% dla żeńskich bliźniąt jednojajowych. W rzeczywistości, badanie ich obaliło kilka z teorii biologicznych źródeł homoseksualizmu, wykazując że doświadczenia dziecięce są dla rozwoju homoseksualizmu o wiele bardziej znaczące.: "Wzorzec zgodności (podobieństwa w parach) preferencji homoseksualnych dla par rodzeństwa nie sugeruje wpływu genetycznego niezależnego od kontekstu społecznego. Nasze dane falsyfikują hipotezę transferu hormonalnego przez wykazanie pojedynczego warunku eliminującego efekt bliźnięcia płci przeciwnej – obecności starszego rodzeństwa tej samej płci. Rozważyliśmy także i odrzuciliśmy spekulatywną teorię ewolucyjną opierającą się na obserwacji wpływu kolejności urodzeń w rodzeństwie na orientację seksualną. Wręcz przeciwnie, wyniki naszych badań wpierają hipotezę, że niespecyficzna na płci socjalizacja we wczesnym dzieciństwie i dzieciństwie przed okresem dojrzewania kształtuje następnie pojawiające się preferencje seksualne wobec własnej płci.


http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/terapia/faq/337-mit-1-homoseksualizm-jest-wrodzony

Ciekawe, jak osoby, które nie mogą się rozmnażać miałyby ten gen przekazywać potomstwu.
No i ciekawe dlaczego wśród bliźniąt jednojajowych o identycznym genotypie, tylko 5-7% było homoseksualnych w przypadku obojga. W 95% przypadków jeden bliźniak był hetero a drugi homo.
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Nienawiść do inności

Postautor: stefan12 » 01 lip 2016, 13:06

Jeśli to przytyk do mnie, to nietrafiony.
Mam kolegę w biurze, który jest zdeklarowanym gejem.
Nie boję się go, podaje rękę na powitanie i normalnie współpracuję.
Lubię go i cenię, bo jest bardzo dobrym pracownikiem.
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Nienawiść do inności

Postautor: stefan12 » 01 lip 2016, 13:14

Jaką kategorię bycia homofobem spełniam?

1. Znam osobiście geja, stykam się z nim na codzień.
2. Nie boję się go, współpracuje na gruncie zawodowym.
3. Nie boję się ukrytego własnego homoseksualizmu, bo jestem spełnionym mężem i ojcem trojga dzieci.

Poszukaj jakiejś innej definicji homofoba, bo coś pod wyżej zacytowaną nie podchodzę.
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Nienawiść do inności

Postautor: stefan12 » 01 lip 2016, 13:36

Już tęsknie :lol:
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Nienawiść do inności

Postautor: OneNight » 01 lip 2016, 14:07

To że podajesz rękę gejowi i że go
cenisz w pracy - to jeszcze nie
znaczy że np ty - uznałbyś orientacje
Homo za równą Hetero - bo nie
uznajesz uważasz to za grzech lub
jakąś tam '' chorobę psychiczną ''
także jesteś homofobem ale
''łagodnym'' , choć lepsza taka
homofobia ''łagodna '' niż miałbyś
gejów i lesbijki bić na ulicach i
wulgarnie wyzywać ich od '' pedałów''
i '' zboczeńców'' itp , etc .


Ja czuję obrzydzenie do gejów i choćbyś nie wiem jakmi argumentami sypał, to tego nie zmienisz. Nie poniżam ich, ale się ich brzydzę
Po drugie - nie wmówisz nam, że jest to normalne. Gdyby każdy za przeproszeniem pieprzył się wraz z przedstawicielem swojej płci, to ludzkość wymarłaby ze względu na brak możliwości potomstwa.
Wiadomo również, że dziecko przyjmuje wzorce - jeśli będzie widział na porządku dziennym takie rzeczy, to jest duże prawdopodobieństwo, że sam będzie homo. Problemem cywilizacji rozwiniętej jest starzenie się społeczeństwa i jego wymieranie(zbyt mała ilość dzieci), a zwiększenie ilości osób z orientacją przeciwną do hetero(przyjmowanie wzorców przez dzieci), prowadzi jedynie do stopniowego wymarcia.

Czy jest tu ktoś, kto chciałby, aby ich dziecko powiedziało wam, że jest homo?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Nienawiść do inności

Postautor: Xsenia » 02 lip 2016, 16:42

OneNight brzydź się ile ci się podoba, dopóki ich nie wytykasz palcem i nie próbujesz spalić na stosie oraz nie próbujesz ograniczyć im żyć jak chcą, to masz prawo myśleć co ci się żywnie podoba :)
To ich życie, ich wybory i ich decyzje. Wam nic do tego.

OneNight pisze:Czy jest tu ktoś, kto chciałby, aby ich dziecko powiedziało wam, że jest homo?

Mnie by to nie przeszkadzało :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nienawiść do inności

Postautor: OneNight » 05 lip 2016, 11:00

Tak się składa, że z tymi wzorcami to fachowa wiedza, której nie wyssałem przecież z palca. Napisałem, że jest duże prawdopodobieństwo, a nie że jest pewne. Nikt nie rodzi się gejem, więc porównanie psychiki do genów warunkujących wygląd, jest zupełnie bez sensu.

Dlaczego lesbijki nie brzydzą facetów, a geje tak? Może dlatego, że są zainteresowani płcią przeciwną i nie sprawia im przyjemności oglądanie facetów podczas jakichkolwiek zbliżeń.

Słyszałem nawet o psychologach, którzy z POWODZENIEM leczą tą przypadłość(jak sami to nazwali).
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Nienawiść do inności

Postautor: OneNight » 05 lip 2016, 11:39

Nie wspominałem nic o pozostałych orientacjach, więc na jakiej podstawie oceniasz, że ich też się brzydzę?

Obrzydzenie do gejów - mają faceci
hetero, ciekawe dlaczego faceci
hetero czują obrzydzenie do seksu
gejów, a nie czują obrzydzenia do
seksu les

Zainteresowanie w takim kontekście tylko płcią przeciwną + niechęć oglądania lub nawet wyobrażenia sobie nagiego faceta.

Poza tym

transpłciowa aktywista zaświadczała w 2013 roku, że podczas terapii była poddawana torturom, włączając terapię z wykorzystaniem szoku elektrycznego Miano ją karać tak długo, aż wykazała normalne skłonności seksualne. Okazało
się, że historia aktywistki była nieprawdziwa: została zaczerpnięta z filmu z 1997 roku nakręconego przez drag queen RuPaul.

Tymczasem świadectwa coraz
większej liczby byłych gejów
jasno pokazują, że terapie
leczące homoseksualizm mogą
być skuteczne.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości