demony

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: demony

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 11:06

Nikita pisze:Ja rzadko bywam w marketach bo wole małe sklepiki ze zdrową żywnością...w marketach jest niedobra energia...źle się tam czuje...za mało tlenu.
A kto porywa te dzieciaki?


Do Nas Polaków z Krakowa - jest w naszym mieście "galeria" blisko dworca głównego - i z tej galerii po 15 minutach od zniknięcia dziecka wychodzi para pod rękę która na ramieniu niesie dziecko z włosami czarnymi - a gdy ją łapią okazuje się że jest to para złoczyńców która odurzone narkotykowo dziecko wynosi niczym "worek kartofli - i nie jest to ich dziecko!
Jest to dziecko porwane w tejże galerii z przefarbowanymi włosami z blond na brunet :!: W 5 minut :!:
I obecnie oraz z przed roku - wiedzą o tym wszyscy z aparatu władzy - bo to przeszło incognito przez Polskie Sądy jako info dla sędziów i ich rodzin (a Ja to rodzina do sędzi RP :twisted: :!: A Ty to obywatelka Niemiec - więc Cię to nie dotyczy - tylko, że Niemcy nie oddali w podobny sposób uprowadzonych dzieci dla par do adopcji z Afryki do Niemiec - oglądałem program Kanadyjki która to przedstawiała podobnie do Nas tylko z Afryki i która ustaliła, że obywatele Niemiec nie oddają w ten sposób porwanego dziecka z Afryki :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: demony

Postautor: Xsenia » 23 paź 2017, 22:05

Czarny Magu średnio co roku w Polsce znika 5000 dzieci. Źródło: http://dzieci.pl/kat,1024263,title,Dzie ... omosc.html
Z czego większość odnajduje się w krótkim terminie. Co roku znika około 300 dzieci. W końcu 2015 w Polsce było niecałe 7 mln dzieci. Żródło: https://dzieciwpolsce.pl/statystyka/20/ ... sy/glowny/
300 z 7 mln to około 0,0043%. To praktycznie zerowy wynik. Dlatego proszę nie strasz ludzi w Polsce i nie siej demagogii.
Na dzieci trzeba po prostu uważać i tyle.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: demony

Postautor: czarnyMag » 24 paź 2017, 14:00

Xsenia pisze:Czarny Magu średnio co roku w Polsce znika 5000 dzieci. Źródło: http://dzieci.pl/kat,1024263,title,Dzie ... omosc.html
Z czego większość odnajduje się w krótkim terminie. Co roku znika około 300 dzieci. W końcu 2015 w Polsce było niecałe 7 mln dzieci. Żródło: https://dzieciwpolsce.pl/statystyka/20/ ... sy/glowny/
300 z 7 mln to około 0,0043%. To praktycznie zerowy wynik. Dlatego proszę nie strasz ludzi w Polsce i nie siej demagogii.
Na dzieci trzeba po prostu uważać i tyle.


Ja nie straszę Xsenia - powiedzmy, że ja przestrzegam.
Zwrócił się człowiek (dziennikarz) do Pani Premier RP w tej sprawie na piśmie i Pani Premier mu nie odpowiedziała - a on ma dowody - a ja mam tylko informację (bo nie przeprowadziłem śledztwa w tej sprawie). Co nie znaczy że jak Xksiński wierzy w miłość i bliźnich i wierzy w to co mu podano - że ja nie wiem jak jest :twisted: Wiem (i nie jest to tylko wiara :twisted:
To, że Xksiński pałaszuje ze smakiem "coś" i mu to smakuje - to problem Xksińskiego :twisted:
To, że Ty i to forum tego nie wie to też tylko wasz problem i wasza sprawa do czasu kiedy ta wasza sprawa nie stanie się i moją.
Bo kiedy napiszę co wiem a zostanie to zbagatelizowane - to już nie jest to moja sprawa Xseniu :lol: :lol: :lol:

A tak zupełnie poza tematem ale jednak w temacie - co do prawdy - wierzycie w konstytucję RP :?:
Bo nie ma ciągłości prawnej między tą drugą a tą obecną (i wie o tym cała Europa :twisted: A więc RP nigdy nie dostanie żadnych reparacji za nic :lol:
(polityka to nie spirytyzm ale to unaocznia rzeczywistość w której żyje duch i na czym się opiera :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: demony

Postautor: Nikita » 27 paź 2017, 09:37

Magu mieszkam w Niemczech ale obywatelstwo mam nadal POLSKIE...i tak zostanie... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: demony

Postautor: soldado » 31 paź 2017, 23:18

czarnyMag pisze:
Xsenia pisze:Czarny Magu średnio co roku w Polsce znika 5000 dzieci. Źródło: http://dzieci.pl/kat,1024263,title,Dzie ... omosc.html
Z czego większość odnajduje się w krótkim terminie. Co roku znika około 300 dzieci. W końcu 2015 w Polsce było niecałe 7 mln dzieci. Żródło: https://dzieciwpolsce.pl/statystyka/20/ ... sy/glowny/
300 z 7 mln to około 0,0043%. To praktycznie zerowy wynik. Dlatego proszę nie strasz ludzi w Polsce i nie siej demagogii.
Na dzieci trzeba po prostu uważać i tyle.


Ja nie straszę Xsenia - powiedzmy, że ja przestrzegam.
Zwrócił się człowiek (dziennikarz) do Pani Premier RP w tej sprawie na piśmie i Pani Premier mu nie odpowiedziała - a on ma dowody - a ja mam tylko informację (bo nie przeprowadziłem śledztwa w tej sprawie). Co nie znaczy że jak Xksiński wierzy w miłość i bliźnich i wierzy w to co mu podano - że ja nie wiem jak jest :twisted: Wiem (i nie jest to tylko wiara :twisted:
To, że Xksiński pałaszuje ze smakiem "coś" i mu to smakuje - to problem Xksińskiego :twisted:
To, że Ty i to forum tego nie wie to też tylko wasz problem i wasza sprawa do czasu kiedy ta wasza sprawa nie stanie się i moją.
Bo kiedy napiszę co wiem a zostanie to zbagatelizowane - to już nie jest to moja sprawa Xseniu :lol: :lol: :lol:

A tak zupełnie poza tematem ale jednak w temacie - co do prawdy - wierzycie w konstytucję RP :?:
Bo nie ma ciągłości prawnej między tą drugą a tą obecną (i wie o tym cała Europa :twisted: A więc RP nigdy nie dostanie żadnych reparacji za nic :lol:
(polityka to nie spirytyzm ale to unaocznia rzeczywistość w której żyje duch i na czym się opiera :twisted:


Myślisz, że w Polsce jest dużo wyznawców, którzy składają dzieci w ofierze molochowi?
Mieszkam w Opolu i kilka lat temu było głośno, jak zniknęło w Galerii ,,Karolinka'' dziecko.
Ochroniarze przytomnie zablokowali wszystkie drzwi, a dziecko po jakimś czasie znalazło się w jednej z toalet.
Było już ogolone.
Pytanie, czy w ten sposób dzieci porwane trafiają do nielegalnych adopcji, na przeszczepy, czy dla molocha?
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: demony

Postautor: odnowa » 01 lis 2017, 20:34

Uważam że anioły niewiele różnią się od demonów i wcale nie są takie boskie jak się je przedstawia. Mając ułatwiony dostęp do człowieka mogą mu np. podsyłać myśli samobójcze. Ale jak to? Anioły? Tak, gdyż mogą uznawać się za wykonawców prawa "boskiego" i karać za popełnione "grzechy". Co na to Bóg? Niestety ma miękkie serce i nie karze aniołów za to co czynią wobec ludzi. Ale to tylko moje zdanie.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: demony

Postautor: Anka » 09 lis 2017, 03:12

odnowa pisze:Uważam że anioły niewiele różnią się od demonów i wcale nie są takie boskie jak się je przedstawia. Mając ułatwiony dostęp do człowieka mogą mu np. podsyłać myśli samobójcze. Ale jak to? Anioły? Tak, gdyż mogą uznawać się za wykonawców prawa "boskiego" i karać za popełnione "grzechy". Co na to Bóg? Niestety ma miękkie serce i nie karze aniołów za to co czynią wobec ludzi. Ale to tylko moje zdanie.


Żal nie jest dobrym doradca
Twoj anioł jest z tobą wtedy kiedy masz najlepszy dzien a takze wtedy kiedy widzisz wszystko w szarych kolorach Dlaczego miałby cie karać ? Moze zapomniałeś ze Bóg cie kocha takiego jakim cie stworzył ?
Patrząc w niebo widzimy ten sam błękit a promienie słońca tak samo rozgrzewają nasza skore Rozumiesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: demony

Postautor: Ivo700 » 05 cze 2018, 07:45

Demony wg mojego przekonania

to Duchy które nie są rozwinięte w duchowej ewolucji---to są niższe duchy ---istot byłych zmarłych z różnych światów - materialnego kosmosu, w tym i z planety ziemia, osobiście nie wierzę że są to upadłe anioły co zbuntowały się kiedyś przeciwko Bogu a na czele ich stał Szatan-Lucyfer ---te wierzenia mają swe źródło w religii Perskiej zwanej ZOROASTRYZMEM, tam się naucza że istnieje Ahura Mazda-Bóg Mądry, i Aryman-Szajtan przeciwnik Boga, wierzy się też w tej religii w zmartwychwstanie z grobu i w Sąd Ostateczny ----religie takie jak Judaizm, Chrystianizm, Islam ----powielają te poglądy Zoroastryzmu i naukę Proroka Zaratusztry--który żył 500-600 lat przed narodzeniem Jezusa Chrystusa, sam Jezus lub póżniej Muhammad [Islam] też wierzyli w szatana, anioły dobra i zła .

Dopiero Teozofia Heleny Bławatskiej lub Spirytyzm --- zaczęli tłumaczyć że należy odrzucić stare mitologiczne wyobrażenia o złym szatanie co się zbuntował przeciw Bogu [DUALIZM],

Teozofia ---uważa że ----demony to

1.Myslokształty--które powołujemy do istnienia swoją siłą psychiczną/ złymi emocjami ---niektóre zaczynają żyć swoim życiem

2.są to duchy które stoją na ''niższym'' etapie rozwoju duchowej świadomości ---są zapóźnione w rozwoju i kiedyś dojdą do doskonałości ---czyli są to Duchy Niższe

3.Aniołowie Światła ---to Duchowi Przewodnicy którzy są posunięci dalej w duchowym rozwoju to istoty ktore już wyszły poza światy Astralne i Karmiczne---przemijające i jako Oświeceni --- są Duchowymi Przewodnikami Ziemi i innych Planet ---to Duchowi Strażnicy , istoty też mają wiele lat Eonów duchowej ewolucji już za sobą to są tzw ''bogowie'' potężne istoty duchowe, w buddyzmie mówi się o nich ----Buddhowie ---Istoty Oświecone--które swoim wpływem pozwalają np istotom ludzkim rozwijać się duchowo tu na ziemi i na innych planetach --- gdzie rozwinęła się kultura i cywilizacja .

4.są to ludzie też ---byli zmarli---co są opóżnieni i szkodzą ---i ktorzy nie przeszli do Światła i są przywiązani po śmierci do życia w świecie materii .

Teozofia ---nie wierzy w jakiegoś Szatana ktory się zbuntował Bogu i Chrystusowi i pociągnął za sobą część aniołów .
Nie wierzy że BÓG stworzył osobną grupę duchów---aniołów którzy nigdy nie podlegali reinkarnacji, prawu Karmy

Każda istota musi przejść proces Ewolucji Karmicznej / Reinkarnacyjnej bo podlega Kosmicznemu Prawu Wzrostu i Prawu Dharmy .

podobnie ujmuje to Spirytyzm że demony to po prostu ---duchy niższe zapóźnione w rozwoju, a nie jakieś ''diabły'' ''szatany'' jak uznają tradycyjne religie .

Acha wiarę w Diabła odrzuca też ---BAHAI i Liberalni Kwakrzy .

Osobiście przychylam się do poglądów Teozofii i Spirytyzmu .

bardziej one do mnie przemawiają, a tzw Opętania ---to podpięcie ducha niższego do mentalu/ psychiki danej osoby i czerpanie z niej energii tzw ''wampiryzm energetyczny'' czynią to byli ludzie zmarli z tej planety lub zmarli z innych planet--ktorzy nie przeszli całkowicie na drugą stronę i żerują na ludziach --- często mogą to być subtelne ''opętania'' inne mogą być bardziej derastyczne w swych skutkach .

to tyle jak ja rozumiem temat ---demonów .
Ivo700
 
Posty: 85
Rejestracja: 01 gru 2017, 13:54

Re: demony

Postautor: ronald73 » 05 cze 2018, 14:51

A według mnie jeśli mówimy o demony są to ci duszy (od ludzi) które żyją w tym poziomie piekła (jest ich 7) gdzie im jest możliwy wrócić na świat gdzie mogą przez nas przezywać swoje niedobry pasje. Pod tym kontem nie wszędzie w piekle jest aż tak zle, że mogą chodzi do nas kiedy chcą i wchodzić w nas ludzi które są otwarci dla zła. Oczywiscie każda zła dusza musi kiedyś naprawiać to za te zły czynny które tam wyprawiał.
Każdy z nas przechodził lub jeszcze ma przychodzić piekła, dlatego że człowiek ze założenie jest zły (kiedyś myślałem że człowiek od początku był dobry, ale zrozumiałem że każdy 'dobry człowiek' z nas kiedyś był niedobry.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: demony

Postautor: soldado » 06 cze 2018, 16:21

demony w odróżnieniu od duchów nigdy nie wcielały się w ciała, nie reinkarnowały tu na Ziemi.
To istoty zupełnie inne od istot ludzkich.
Mają znacznie większą moc od duchów, przez którą o wiele więcej mogą.
To istoty wrogie w stosunku do ludzi.
Gardzą nami.
Jesteśmy dla nich jak robactwo.
Nie rozumieją, że część z nas zrozumiało, co jest w życiu najważniejsze i co jest silniejsze od nich.
demony mają naturę jednobiegunową.
Ludzie dwubiegunową i to jest bardzo ważna różnica.
Starają się, żebyśmy byli tak jak oni jednobiegunowi.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości