demony

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: demony

Postautor: soldado » 27 sie 2018, 21:57

To może o tym jak można je przywołać.

Należy je przywoływać o właściwej porze.
Najlepiej jest to zrobić w 2,4 6 8 10 12 14 dzień miesiąca księżycowego.
Trzeba też sporządzić odpowiednie pieczęcie w metalach, które odpowiadają odpowiednim demonom.
Ważne są też godziny do przywoływania konkretnych demonów.
Kolega powiedział mi, że trzeba być nadto odpowiednio ubranym i powinny być pewne przedmioty.
Bardzo chce ostatnio mieć skórę tygrysa, bo jest ona niezbędna aby przywołać odpowiedniego dla niego demona...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: demony

Postautor: danut » 27 sie 2018, 22:03

Znajomy powiedział mi, że w Niedzielę Palmową, gdy ksiądz uderza we wrota wychodząc na pochwalną procesję dla Jezusa, z tymi wielkimi strojnymi palmami( stary zwyczaj) na Grodzisku pojawia się Diabeł, otwiera skrzynię i liczy złote talary. :D Byłam sprawdzić, nie przyszedł, bo to wszystko są legendy. I nie tylko.. połącz jeszcze ten temat z Efektem placebo, a klątwy i siłą przekonań. Potem w tej prezentacji demonów znajdź naprawdę czyste intencje ich i gdzie kłamstwo jest ukryte, w czym tkwi. Mnie się nie chce ich wyliczać, ale ono tam jest. Wyłania się.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2018, 22:11 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: demony

Postautor: soldado » 27 sie 2018, 22:09

danut pisze:Znajomy powiedział mi, że w Niedzielę Palmową, gdy ksiądz uderza we wrota wychodząc na pochwalną procesję dla Jezusa, z tymi wielkimi strojnymi palmami( stary zwyczaj) na Grodzisku pojawia się Diabeł, otwiera skrzynię i liczy złote talary. :D Byłam sprawdzić, nie przyszedł, bo to wszystko są legendy.


Jak tak lubisz sprawdzać, to sprawdź to o czym piszę, jak nie brakuje Ci odwagi.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: demony

Postautor: danut » 27 sie 2018, 22:20

Nie, bo właśnie żadna z tych obietnic mi nie odpowiada, nie potrzebuję, o jej i masz , tak późno a zmuszasz mnie by wyliczyć co nie jest mi do szczęścia potrzebne...zerknęłam : pić krwi oszukańczo przemienionej w wino, skarbów nie potrzebuję, głośnej muzyki by ktoś mnie zmuszał do jej słuchania, kłótni, znać przyszłości bo wiem że można ją zmienić, itd. itd. A czyniąc coś czynisz w jakimś celu i tu przekonania i nasze żądze mają największe znaczenia - zastanów się, czy są one właściwe by potem nie płakać, a jedno drugie pociąga, pomimo iż nikt tego nie daje, lecz takie prawa ma Schemat i dzieje się według tych praw.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: demony

Postautor: soldado » 27 sie 2018, 22:23

danut pisze:Nie, bo właśnie żadna z tych obietnic mi nie odpowiada, nie potrzebuję, o jej i masz , tak późno a zmuszasz mnie by wyliczyć co nie jest mi do szczęścia potrzebne...zerknęłam : pić krwi oszukańczo przemienionej w wino, skarbów nie potrzebuję, głośnej muzyki by ktoś mnie zmuszał do jej słuchania, kłótni, znać przyszłości bo wiem że można ją zmienić, itd. itd. A czyniąc coś czynisz w jakimś celu i tu przekonania i nasze żądze mają największe znaczenia - zastanów się, czy są one właściwe by potem nie płakać, a jedno drugie pociąga, pomimo iż nikt tego nie daje, lecz takie prawa ma Schemat i dzieje się według tych praw.


Tak myślałem... :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: demony

Postautor: danut » 27 sie 2018, 22:30

Ale dalej nie wiesz, że każdemu komu ukazuje się demon to jest on osobistym odbiciem tego człowieka, lustrem takim, że sam może się w nim przejrzeć, dlatego jest ich tak wielu, bo ta lista to tylko wycinek ich spisu? Opiszesz swojego? :D Chciałabym Ciebie przejrzeć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: demony

Postautor: OneNight » 27 sie 2018, 23:11

I jeszcze tak z ciekawości zapytam, czy szerzenie treści satanistycznych w internecie mimo że pod przykrywką spirytyzmu nie jest czasami zabronione i karalne?

Nie żyjemy w państwie wyznaniowym tylko świeckim. Nie ucina się tu głowy za nie bycie katolikiem, choć wiem że byś chciała. Dyskusja na temat satanizmu i demonów nie ma z Tobą sensu, bo wyśmiewasz nie mając wiedzy w temacie, co udowodniłaś pisząc mi o jakichś miejscach mocy.. Ja pomimo tego, że nie jestem satanistą, to jakoś coś o tym wiem i podchodzę do tego z powagą tak jak do niemal wszystkich systemów wierzeń.

Pałac satanistów to umowna nazwa, która wzięła się stąd, że odprawiano tam rytuały satanistyczne. Cała masa symboli, figurek, świec i nawet troche krwi - zwierzęcej na szczęście.

Uczucie dotlenienia - skąd pomysł, że odcinam sobie dopływ tlenu? To coś całkiem przeciwnego do tego co robię, ale oczywiście ty wszędzie musisz wtrącić swe trzy grosze.



Z tego co mi wiadomo, to pieczęć nie musi być z metalu. Spotkałem się nawet z wersją drukowaną - z tym że samo narysowanie jeszcze nic nie daje. Ubrać sie należy na czarno lub niebiesko, gdyż są to kolory szatana.
A to że trzeba to robić i odpowiednich porach, to podobno pic na wode wymyślony przez filmy.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2018, 23:17 przez OneNight, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: demony

Postautor: danut » 27 sie 2018, 23:15

Nie ze względów religijnych zapytałam OneNight, lecz dlatego że są one po prostu szkodliwe i na ten temat mówi artykuł, który wkleiłam pokazując wyraźnie jak takie treści szkodzą i dzięki jakim mechanizmom.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: demony

Postautor: OneNight » 27 sie 2018, 23:19

Satanizm to nie to samo co sekty. Nie widzę związku z artykułem.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: demony

Postautor: danut » 27 sie 2018, 23:23

OneNight pisze:Satanizm to nie to samo co sekty. Nie widzę związku z artykułem.

Ściśle na temat grup opartych o Satanizm i wyznających go to praca. Masz tam nawet odpowiedzi na argumenty, które sam tu podawałeś a ja Ci podobnie odpowiedziałam, warto przeczytać.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości