Baba Vanga Jasnowidząca

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: Krzysztoff » 27 paź 2017, 20:16

Myślę że bardzo interesujący temat, przykład niezwykłego mediumizmu połączonego z widzeniem przyszłości
Niewidoma jasnowidząca która otrzymywała informacje od istot ze świata duchowego

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,2015.html

Jest cały film (fabularyzowany) na temat jej życia , uwaga ! jest wciągający , na YT jest kilkanaście odcinków :)
https://www.youtube.com/watch?v=2hv4BU-0PyY
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: Ryszard » 28 paź 2017, 10:20

Krzysztoff pisze:Myślę że bardzo interesujący temat, przykład niezwykłego mediumizmu połączonego z widzeniem przyszłości
Niewidoma jasnowidząca która otrzymywała informacje od istot ze świata duchowego

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,2015.html

Jest cały film (fabularyzowany) na temat jej życia , uwaga ! jest wciągający , na YT jest kilkanaście odcinków :)
https://www.youtube.com/watch?v=2hv4BU-0PyY


Dzięki, dlatego nadal żyję nadzieją, ze istnieje jakieścoś i jakieś gdzieś, po naszej śmierci.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 28 paź 2017, 12:33

Gdzieś jak gdzieś, ale Wy szukacie na siłę cudotwórców, a ja mówię, że takich nie ma. :D Nie zaprzeczam tym samym, że są ludzie, którzy znaleźli się na styku dwóch przeciwnych sobie wektorów sił tworzących rzeczywistość. To dlatego tez mają oni bardzo ciężkie doświadczenia życiowe, bo to tam się to wszystko kotłuje, ale dzięki temu mogą zajrzeć w cały ten mechanizm tworzenia się tego co tu następuje. Śmieszne natomiast jest podawanie dat i śmieszne jest dopasowywanie przepowiedzianego po fakcie do wydarzenia. Czyżby nikt nie pamiętał, raczej nie dowiedział się o tym jak to było z przepowiedniami np. Nostradamusa? :D Przed wojną głośno rozpowszechniano jakoby ten miał przepowiedzieć wielkiego wodza ludzkości i wygraną Hitlera, po przegranej rozgłasza się, że tak to właśnie przepowiedział Nostradamus - to zastanówcie się zatem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: odnowa » 02 lis 2017, 20:46

Nie sprawdziło się:
2011 – W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 – Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.

2016 – Europa prawie w całości wyludniona.

2023 – Niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi.

2028 – Zostanie wynalezione nowe źródło energii. Panuje głód. Zostaje wysłany załogowy statek na Wenus.

2033 – Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów.


Już się sprawdziło:
2018 – Chiny stają się potęgą światową.

Być może się sprawdzi:
2043 – Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. „Europa w większości muzułumańska”.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 03 lis 2017, 21:58

Dwa główne nurty prócz tych mniej znaczących pobocznych i dwie siły walczą ze sobą by stworzyć dana rzeczywistość. Wiele spraw towarzyszy tym procesom. Wiele się nie sprawdzi w ogóle a nie tylko w określonym czasie,a o datach już pisałam. Są Ci którzy stoją na straży by złe scenariusze nie zaistniały i są Ci którzy straszą i chcą pomagać tym złym siłom by się one ziściły, przykładów w historii na takich"świętych" mamy mnóstwo. To nie wiara czyni cuda lecz mądrość, a prawda wreszcie zwycięży.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: odnowa » 03 lis 2017, 22:23

Z przepowiadaniem przyszłości to chyba dotyczy przede wszystkim własnej rzeczywistości, nie rzeczywistości jako całości. Dlaczego tak sądzę? Bo kilka lat temu na jednym forum napisałem przepowiednię "dla ludzkości" na następny rok i zaczęła się realizować, ale dotyczyła tylko mnie, mojej "przestrzeni". Stworzyłem sobie za przeproszeniem burdel, gdyż zachciało mi się głupiej zabawy. Może spróbuję przewidzieć wygraną w lotto :lol:
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 03 lis 2017, 23:02

Oj, odnowo jeszcze obszerniejszy to temat :D Tylko że dobra uwagę znowu dajesz, bo na pierwszym miejscu odbierasz to co dotyczy Ciebie, ewentualnie rodziny, przyjaciół, a w obrazkach możesz coś niecoś dostrzec jakie jeszcze okoliczności mogą się tam pojawić. To ważna sprawa, bo jak ktoś chce się ogłosić prorokiem dla świata to zwykle wiemy skąd czerpie te swoje wiadomości, co on temu światu chce zgotować, co wypuścić jak jad w rzeczywistość, by się realizowało, czy tak trudno to zauważyć po tym co w takich przepowiedniach się mieści? Ja wygrałam coś tam coś tam z pomocą zaświatów, wiesz Tobie podpowiem :) licz na sen z numerami a ja trzymam za to kciuki :D Nie każdemu to jest dane i np. Enki wolał zbiórkę złota od wierzących, a przecież czy z takim wielowymiarowym postrzeganiem nie mógł zobaczyć liczb - trochę to dziwne a jeszcze dziwniejsze u tych wszystkich jasnowidzących jest to,ze skoro to dar, to dlaczego na życie i ich utrzymanie nie ma taką drogą przekazywanych funduszy dla posłańców mających się zając sprawami na Ziemi i pomagać innym ludziom, tylko ci ludzie za tę niby pomoc im płacą? Rzeczywistość jest tworzona a nie jakaś stała i co zapisane ma Cie nie minąć- haha A smo znaczenie słów- zapisane nieuniknione to jak przekleństwo i klątwa, nie wierzcie w to by się nie ziściła. I każdy ma w tym swój udział i głos.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: Pawełek » 09 lis 2017, 06:46

odnowa pisze:Z przepowiadaniem przyszłości to chyba dotyczy przede wszystkim własnej rzeczywistości, nie rzeczywistości jako całości. Dlaczego tak sądzę? Bo kilka lat temu na jednym forum napisałem przepowiednię "dla ludzkości" na następny rok i zaczęła się realizować, ale dotyczyła tylko mnie, mojej "przestrzeni". Stworzyłem sobie za przeproszeniem burdel, gdyż zachciało mi się głupiej zabawy. Może spróbuję przewidzieć wygraną w lotto :lol:

Może w Twoim przypadku zadziałała autosugestia. Po tym jak zauważyłeś pierwsze sytuacje w życiu, które pasują do Twojej "przepowiedni" zacząłeś bardziej dostrzegać inne rzeczy rzekomo z nią związane, aż w końcu starałeś się w KAŻDEJ sytuacji znaleźć coś, przez co można było by stwierdzić że to Twoja przepowiednia się sprawdza.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 10 lis 2017, 15:31

Pawełek pisze:
odnowa pisze:Z przepowiadaniem przyszłości to chyba dotyczy przede wszystkim własnej rzeczywistości, nie rzeczywistości jako całości. Dlaczego tak sądzę? Bo kilka lat temu na jednym forum napisałem przepowiednię "dla ludzkości" na następny rok i zaczęła się realizować, ale dotyczyła tylko mnie, mojej "przestrzeni". Stworzyłem sobie za przeproszeniem burdel, gdyż zachciało mi się głupiej zabawy. Może spróbuję przewidzieć wygraną w lotto :lol:

Może w Twoim przypadku zadziałała autosugestia. Po tym jak zauważyłeś pierwsze sytuacje w życiu, które pasują do Twojej "przepowiedni" zacząłeś bardziej dostrzegać inne rzeczy rzekomo z nią związane, aż w końcu starałeś się w KAŻDEJ sytuacji znaleźć coś, przez co można było by stwierdzić że to Twoja przepowiednia się sprawdza.

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Sprawy, o których piszesz dotyczą właśnie przepowiedni ogólnych i tak ludzie dopasowują do nich rzeczy rzekomo z nią związane a może być takich mnóstwo. Natomiast "przepowiednie" osobiste to są konkrety, to są jasne sytuacje bez ogólników, więc widzisz dokładnie to co się stanie i nic do nich nie naginasz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: Ingitre » 10 lis 2017, 20:17

Hola, Hola, danucie! Widziałaś wizje odnowy, że wysnuwasz takie teorie? Tok myślenia Pawełka jest jak najbardziej na miejscu - bez podania szczegółów trzeba szukać prostych rozwiązań - brzytwa Ockhama :P

No chyba, że chcesz pisać książkę fantasy 8-)
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Następna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości