Baba Vanga Jasnowidząca

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 10 lis 2017, 20:23

Wiem jak to działa i proszę nie pisz "danucie", bo już raz zwracałam Ci na to uwagę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: Ingitre » 10 lis 2017, 20:30

No ale taki masz nick - danut :?

Kiepski argument "bo ja wiem" :P
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 10 lis 2017, 20:46

To jest mocny argument i mogłabym zasypać Cię nie jednym takim przykładem ze swojego życia, gdzie przepowiedziane zostały mi fakty wyraziste i trafne a spełnianie się ich było rozrzucone w czasie na dziesiątki lat. Wiem i znam ten mechanizm a skoro odnowa też o tym pisze, to ja skoro tego doświadczyłam zaraz miarkuję o czym on piszę i rozumiem jego słowa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: soldado » 10 lis 2017, 23:07

Usunąłem posty, które skupiały się na wyzywaniu userki, przy okazji skasowałem posty, które były odpowiedziami na zaczepki, ale to wynikało ze skasowania tych pierwszych, została też zbanowana osoba z multikontem - soldado
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 10 lis 2017, 23:20

Soldado pochwalam,zauważyłam to multikonto. :) A za tamte posty nic się nie stało, bo nie warto jest zagłuszać właściwego tematu i przyznaje Ci rację. Wiem też, ze również masz coś swojego do dodania w temacie jasnowidzenia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: soldado » 10 lis 2017, 23:22

danut pisze:Soldado pochwalam,zauważyłam to multikonto. :) A za tamte posty nic się nie stało, bo nie warto jest zagłuszać właściwego tematu i przyznaje Ci rację. Wiem też, ze również masz coś swojego do dodania w temacie jasnowidzenia.


E tam...
ja tylko niekiedy przekazuje...
Także żaden ze mnie jasnowidz :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 10 lis 2017, 23:30

Nie, nie, lepiej zmieńmy to postrzeganie ludzi widzących i nie róbmy z nich cudotwórców, zauważcie co potem wynika z takiego ich postrzegania - dziwności, potem na siłę dopasowywania wydarzeń, zamieszanie, zakrycie prawdy. A jak było z Nostradamusem, czy Da Vinci ? Omal religia wokół nich nie powstała. Widzieć to znaczy widzieć więcej a będzie to co będzie, a nie że to co ma być według garstki chciwych i ich zamierzeń.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: soldado » 10 lis 2017, 23:46

Każda taka osoba ma zawsze dwie drogi do wyboru:
1 - albo uzna się za osobę, która ma nadzwyczajne zdolności, predyspozycje i jest osobą z ponad normalnymi zdolnościami i tym się szczyci.
2 - albo zrozumie, że wszystko to co uzyskuje, ma dzięki Istotom, które ją prowadzą, a w związku z tym ma w sobie pokorę.
Zawsze powtarzałem wielokrotnie, że każde medium jest prowadzone i chronione przez Istoty Wyższe.
Niekiedy osoby z tymi zdolnościami tego nie odczuwają, bo Istoty wyższe ich nie chronią, nie prowadzą, na ich własne życzenie ( patrz punkt 1).
Tak samo jest z jasnowidzami.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: danut » 10 lis 2017, 23:53

To nie są obce istoty, a widzieć szerzej można wtedy, gdy ma się dobry kontakt z własnym źródłem gdzieś tam, ono nas wtedy i strzeże i prowadzi. A robienie z siebie nadczłowieka jest cyrkiem ludzi żądnych władzy, nawet Jezus wielokrotnie powtarzał - Jestem synem człowieczym. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Baba Vanga Jasnowidząca

Postautor: soldado » 10 lis 2017, 23:56

danut pisze:To nie są obce istoty, a widzieć szerzej można wtedy, gdy ma się dobry kontakt z własnym źródłem gdzieś tam, ono nas wtedy i strzeże i prowadzi. A robienie z siebie nadczłowieka jest cyrkiem ludzi żądnych władzy, nawet Jezus wielokrotnie powtarzał - Jestem synem człowieczym. :D


To właśnie charakteryzuje Istoty Wyższe.
Czym bardziej sobie ,,umniejszają'' z tym Większymi Istotami mamy do czynienia.
Jezus jest równy Bogu, a mimo to mył nogi swoim uczniom.... ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości