Przemyślenia soldado :)

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 13 lis 2017, 23:00

danut pisze:Czy to wspomnienie masz z wtedy co byłeś jeszcze policjantem?


Nie...
Pod koniec pracy w policji zostałem dopiero aktywowany - to najwłaściwsze określenie.
Było to jak powolne przekręcanie gałki, której skala była ustawiona na wiele lat do przodu.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 13 lis 2017, 23:14

Wiele lat do przodu ,około 30-ści, ja potem odbyłam podróż po najważniejszych wydarzeniach mających nastąpić, miejscach- byłam np. w swoim tu mieszkaniu, widziałam dorosłe dzieci i córkę gdzieś z 4 klasy szkoły podstawowej, wyliczyłam kiedyś nawet rok odpowiadający tym podróżom, był na pewno ponad dwutysięczny.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 13 lis 2017, 23:22

danut pisze:Wiele lat do przodu ,około 30-ści, ja potem odbyłam podróż po najważniejszych wydarzeniach mających nastąpić, miejscach- byłam np. w swoim tu mieszkaniu, widziałam dorosłe dzieci i córkę gdzieś z 4 klasy szkoły podstawowej, wyliczyłam kiedyś nawet rok odpowiadający tym podróżom, był na pewno ponad dwutysięczny.


Jak już wiesz, jesteś obecnie w hologramie.
To co bardzo ważne, to fakt, że można dowolnie w niego wejść w różnym czasie, z jednego miejsca.
Jest przestrzeń, w której czas przeszły, teraźniejszy i przyszły to jedno i właśnie z tej przestrzeni możemy dowolnie wejść w każdy hologram, których jest wiele w różny czas i miejsce.
Można to zrobić z dowolnie wybrani osobami dokładnie po to, by to kiedyś opisały.
Ich opis jest ważny, bo wpisuje się w zmianę świadomości ludzi.
Tak jak to pisałem to już kilkakrotnie...
Chodzi o zmianę ludzi od wewnątrz, tak żeby się nie spostrzegli, że ich ktoś zmienia.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 13 lis 2017, 23:29

To wiem i zadanie wykonałam opisałam wszystko w książce gdzie jest ten cały mechanizm wyjaśniony dokładnie. Ale czekaj coś jeszcze mi się przypomniało i skojarzyło- napisałeś o tym czuciu pojazdu, strasznie to dziwne :D Jak pisałam ten szczegół z MZ- tkami widziałam je w telewizorze a kojarzę moment, że się obruszyłam wtedy dotknęłam kierownicy i wybuchłam - No i co wam się nie podoba w tych motorach? I musiał zatem ktoś tam jeszcze być. A drugi dziwny szczegół gdy moja córka będąc dzieckiem zachorowała dość mocno i miała wysoką gorączkę to zaczęła krzyczeć i mieć majaki, że jakieś motory wjeżdżają w pokoju prosto na nią , na ławę, pytałam ją jakie - duże białe..
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 13 lis 2017, 23:36

danut pisze:To wiem i zadanie wykonałam opisałam wszystko w książce gdzie jest ten cały mechanizm wyjaśniony dokładnie. Ale czekaj coś jeszcze mi się przypomniało i skojarzyło- napisałeś o tym czuciu pojazdu, strasznie to dziwne :D Jak pisałam ten szczegół z MZ- tkami widziałam je w telewizorze a kojarzę moment, że się obruszyłam wtedy dotknęłam kierownicy i wybuchłam - No i co wam się nie podoba w tych motorach? I musiał zatem ktoś tam jeszcze być. A drugi dziwny szczegół gdy moja córka będąc dzieckiem zachorowała dość mocno i miała wysoką gorączkę to zaczęła krzyczeć i mieć majaki, że jakieś motory wjeżdżają w pokoju prosto na nią , na ławę, pytałam ją jakie - duże białe..


Tak spisałaś się na medal :)

Masz od zawsze w sobie zdolności, które przejawiają się m.in. tym, że czytają martwy przedmiot, gdy ich dotkniemy.
Jeśli chodzi o córkę, to jej ,,majaki'' miały Ci coś uzmysłowić.
Miały uzmysłowić, że przekaz z motorami jest wiarygodny, bo jest on przez osobę trzecią.
Twoja Córka jest chroniona bardziej od Ciebie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 13 lis 2017, 23:41

Wydedukowałam kiedy na nasze życzenie wracamy z takich podróży natychmiastowo. U mnie działo się wtedy, gdy zaczęto mi tam uzmysławiać, że jestem w swojej przyszłości, czego mocno się przestraszyłam i wtedy gdy na moment w to uwierzyłam zaczęłam bać się o pozostawionych w swoim czasie bliskich, wpadałam w rozpacz, tęsknotę, bo co ja tu robię skoro mam być tam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 13 lis 2017, 23:46

danut pisze:Wydedukowałam kiedy na nasze życzenie wracamy z podróży natychmiastowo. U mnie działo się wtedy gdy zaczęto mi uzmysławiać, że jestem w swojej przyszłości, czego mocno się przestraszyłam i wtedy gdy na moment w to uwierzyłam zaczęłam bać się o pozostawionych w swoim czasie bliskich, wpadałam w rozpacz, tęsknotę, bo co ja tu robię skoro mam być tam.


Wtedy Twoja wolna wola była zawsze brana pod uwagę.
Jednak musisz wiedzieć, że kiedyś się na to wszystko zgodziłaś.
Było to w ,,time after time'', w czasie przed wcieleniem, gdzie zadeklarowałaś się, że chcesz w ten sposób przyspieszyć.
Od początku mówiłem, że to bardzo zły pomysł, ale koniec końców zadeklarowałem Ci się w tym pomóc.

zaczęłam bać się o pozostawionych w swoim czasie bliskich, wpadałam w rozpacz, tęsknotę,


Właśnie dzięki Tobie zrozumiałem, dlaczego wybrałem sobie takich a nie innych rodziców...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 13 lis 2017, 23:53

Widzisz ważna to informacja dla innych - asymilujemy się z wyświetlanym hologramem wtedy gdy w coś mocno uwierzymy, bądź dokładniej to określę, gdy coś zaakceptujemy, że jest, jest prawdziwe i nic nie zakłóci tej asymilacji z nim. Tu znowu przypominają mi się słowa Jezusa - Gdybyś miał wiarę powiedziałbyś do tej góry usuń się ze swojego miejsca i tak by się stało, o człowieku małej wiary do Piotra gdy prowadził go po tafli jeziora a ten zaczął się topić.. a tu znajdujemy wyjaśnienie i do tych słów i do sytuacji.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 13 lis 2017, 23:58

soldado pisze:Właśnie dzięki Tobie zrozumiałem, dlaczego wybrałem sobie takich a nie innych rodziców...

Dlatego, że bolesne by były rozłąki i po rozrzucanie bliskich dusz po różnych rzeczywistościach, pragniemy ich skupić w jednej, być nawet we wszystkich razem, walczymy o to. Takie sytuacje nawet często zachodzą ze pojawiają się w jednej, ale przez zapomnienie nie odnajdują się.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 14 lis 2017, 00:02

danut pisze:
soldado pisze:Właśnie dzięki Tobie zrozumiałem, dlaczego wybrałem sobie takich a nie innych rodziców...

Dlatego, że bolesne by były rozłąki i po rozrzucanie bliskich dusz po różnych rzeczywistościach, pragniemy ich skupić w jednej, walczymy o to.


Dlatego, żeby nie przeżywać rozpaczy i tęsknoty.
To tylko moi biologiczni rodzice.
Zawsze mnie też tak traktowali, i właśnie zrozumiałem, ze też ich tak powinienem traktować.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości