Przemyślenia soldado :)

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 29 lip 2018, 20:33

danut pisze:Wystraszyłam Cię tym? Nie taki miałam zamiar, to esencja moich zagłębień w sprawę, którą postrzegam coraz wyraźniej. :)


Nie po prostu nie tak sobie wyobrażałem swoje życie.
Jak takie sobie wybrałem, to mam tego g*** dosyć.
I już chyba powoli tracę cierpliwość w stosunku do tego co one ze sobą niesie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 29 lip 2018, 20:35

Dopisałam w między czasie "Ps. Nie możemy patrzeć na podział duszy jak na placka na części, powielanie jest bardziej tu wymowne, a im dalszy plan, to odbitka staje się mniej wyraźna a łączność z matrycą, ze źródłem mniejsza. Nie można, więc, się za daleko oddalać. "

Spróbuj odnaleźć głębszy sens tego swojego tu życia, staram się na to Cię naprowadzić.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 29 lip 2018, 20:38

danut pisze:Dopisałam w między czasie "Ps. Nie możemy patrzeć na podział duszy jak na placka na części, powielanie jest bardziej tu wymowne, a im dalszy plan, to odbitka staje się mniej wyraźna a łączność z matrycą, ze źródłem mniejsza. Nie można, więc, się za daleko oddalać. "

Spróbuj odnaleźć głębszy sens tego swojego tu życia, staram się na to Cię naprowadzić.


Ja tam głębszego sensu nie widzę...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 29 lip 2018, 20:42

Dość rozklejania się Soldado. Życie to poligon, a nie poddawanie się! Gotowej pięknej rzeczywistości się nie osiągnie, gdy sam nie dołożysz się do jej zbudowania. Raj także był najpierw w zamyśle Boga, a teraz plan realizuje się i to czy w niego wchodzisz i dokładasz się do tego by on się stworzył zależy od Ciebie. Kto będzie "opijał" :) ze mną dokończenie dzieła jak odpaść chcesz?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 29 lip 2018, 20:46

danut pisze:Dość rozklejania się Soldado. Życie to poligon, a nie poddawanie się! Gotowej pięknej rzeczywistości się nie osiągnie, gdy sam nie dołożysz się do jej zbudowania. Raj także był najpierw w zamyśle Boga, a teraz plan realizuje się i to czy w niego wchodzisz i dokładasz się do tego by on się stworzył zależy od Ciebie. Kto będzie "opijał" :) ze mną dokończenie dzieła jak odpaść chcesz?


Ja już swoje zrobiłem.
Nie ze mną napisałaś książkę.
I tak sobie myślę, że właśnie z tą osobą powinnaś dokończyć dzieła.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 29 lip 2018, 20:50

Mam w zamyśle jeszcze dwie, już zaczęte - sama. A rzecz w tym byś za moją pomocą odgadnął całą otoczkę tego, po co tu żyjesz i że ma to głęboki sens, nie dla doczesności, lecz dla wieczności.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 29 lip 2018, 20:56

danut pisze:Mam w zamyśle jeszcze dwie, już zaczęte - sama. A rzecz w tym byś za moją pomocą odgadnął całą otoczkę tego, po co tu żyjesz i że ma to głęboki sens, nie dla doczesności, lecz dla wieczności.


Chyba jednak nie chcę.
Wypisuję się z tego przedsięwzięcia.
Nic nie będę odbierał i nic nie będę nikomu przekazywał.
Mam tego dosyć.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 29 lip 2018, 20:59

Soldado - super :D Widzisz i stanąłeś ponad "odbieraniem- przekazywaniem", ja z tego się cieszę. Zawsze Ci pisałam, że nie w tym rzecz. Teraz idziemy dalej. Tylko nie opieraj się.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 29 lip 2018, 21:03

danut pisze:Soldado - super :D Widzisz i stanąłeś ponad "odbieraniem- przekazywaniem", ja z tego się cieszę. Zawsze Ci pisałam, że nie w tym rzecz. Teraz idziemy dalej. Tylko nie opieraj się.


Od wielu lat fascynował mnie mediumizm.
Wielokrotnie odbierałem różne przekazy skierowane do różnych osób, w tym do Ciebie.
Jednak doszedłem do tego, ze nie ma nic za darmo.
Zaczynam za to wszystko płacić i najzwyczajniej w świecie nie daję sobie z tym rady.
Dlatego jak ma to tak wyglądać, to się z tego wypisuję.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 29 lip 2018, 21:10

Tak. Nie możesz dążyć do kontaktów na swoje "chcę". Nie wolno fascynować się mediumizmem w rozgłaszanej tu i ówdzie formie. Dlatego dobrze robisz wycofując się. "Płacenie" jest konsekwencją różnych zdarzeń w całym Systemie i podłączaniem się do nich. Dlatego wiele razy Cię ostrzegałam - patrz gdzie idziesz. Teraz czas na jasne patrzenie, na to co na pewno jest Ci znane i dobre. Odwróć się od chaosu, zacznij układać puzzle. Na mnie liczysz możesz - pomogę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości