Przemyślenia soldado :)

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 02 sie 2018, 22:03

danut pisze:
soldado pisze:
danut pisze:Sodado nie ma sytuacji bez wyjścia. Są takie które zwalają nas z nóg. Jednak z każdej podnosić się trzeba i szukamy wtedy wyjścia z trudnej dla siebie sytuacji i ono się znajduje. "Nigdy nie jest aż tak źle, by gorzej być nie mogło" dlatego pozostawać w takim stanie nie wolno. Tak, wiele razy byłam w ciężkim położeniu i walczę.


To walcz dalej jeśli chcesz beze mnie.
Wybieram łatwiejsze życie.


Zrobisz jak chcesz, gdyż sam dokonujesz wyboru i nikt do niczego Cię nie przymusi. Jedynie co mogę Ci powiedzieć to to, że łatwiejsze życie jest ucieczką i ułudą, o czym przekonuje się każdy kto tylko do takiego by dążył, choć po czasie. Nie wiem, czy zauważyłeś to, że ja inaczej jak tu inni, absolutnie nie namawiam Cię do służenia innym jako medium, nawet od tego Cię odwodzę, gdyż wiem, że na niewiele się to zdaje innym a i sobie zaszkodzić tym można. Zatem nie to miałam na myśli pisząc "walcz". Walcz, to odnajdź siebie by pełnić prawdziwe funkcje w boskim świecie, by znaleźć tę jedyną i słuszną drogę w nim. I to miałam na myśli, że masz tu wiele jeszcze do zrobienia, lecz gdy nastawisz się na odmianę, na działania dla dobra własnego, tak by innym przy okazji nie szkodzić, ale dla własnego dobra przede wszystkim, choć nie mimo wszystko.


Dzięki kontaktom z Drugą Stroną wiele Ci przekazałem przez te wszystkie lata.
Poprzez te kontakty siłą rzeczy miałem zdolności medialne, dlatego Ty jako pierwsza powinnaś w mojej ocenie właśnie namawiać mnie, by dalej służyć tak jak piszesz innym jako medium.
Po tym swoim wcześniejszym poście miałem bardzo realistyczny sen, w którym widziałem siebie, jak uciekam, a Oni byli dokładnie wszędzie i nie było przed Nimi ucieczki.
Zresztą tak się do mnie zwrócili.
,,Przed nami nie uciekniesz''.
Byli wszędzie nie widoczni dla innych, ale na chwilę byli widoczni dla mnie.
Zgonie z Ich planem napisałaś książkę.
Zgodnie z Ich planem zacząłem kiedyś z Tobą pisać.
Przyszłość jest Im doskonale znana.
Jesteśmy tylko marionetkami w Ich grze i w tym co robią.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 02 sie 2018, 22:16

Jak nie uciekniesz, jak bez trudu uciekniesz, tylko podaj mi rękę :lol: Tak, chyba to się zaczęło coś podobnego jak pisze Kris "działa jakaś kolosalna siła, która ich rozpuszcza tak że pozostają po nich tylko kolorowe smugi" . To myślokształty( dzis trochę o tym też możesz przeczytać na Infrze w postach Zbyszka i moich ) takie które fałszowały rzeczywistość. Nie napisałam książki pod ich dyktando, nie poddałam się nigdy i nigdy nie będę marionetką. Żołnierz wiedział jak z tego się wydostać jak dotrzeć do prawdy. Dlatego też trąbie do Ciebie - nie takie było twoje zadanie, nie możesz się zagubić.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 02 sie 2018, 22:27

danut pisze:Jak nie uciekniesz, jak bez trudu uciekniesz, tylko podaj mi rękę :lol: Tak, chyba to się zaczęło coś podobnego jak pisze Kris "działa jakaś kolosalna siła, która ich rozpuszcza tak że pozostają po nich tylko kolorowe smugi" . To myślokształty( dzis trochę o tym też możesz przeczytać na Infrze w postach Zbyszka i moich ) takie które fałszowały rzeczywistość. Nie napisałam książki pod ich dyktando, nie poddałam się nigdy i nigdy nie będę marionetką. Żołnierz wiedział jak z tego się wydostać jak dotrzeć do prawdy. Dlatego też trąbie do Ciebie - nie takie było twoje zadanie, nie możesz się zagubić.


,,Zmienimy was od środka, ale to co najlepsze, to fakt, że się w tym nie zorientujecie''...

Do wielu rzeczy doszedłem w tym czasie, jednak o wielu z tych rzeczy nie piszę.
Zachowuję je dla siebie.
Niekiedy daję jakieś wskazówki,
Staram się nie pisać o tym w prost, bo i tak nikt mi nie uwierzy...
I wiesz co?
Nie zależy mi na tym...
Oczywiście masz prawo mieć o tym swoje zdanie.
Napiszę Ci tylko, że właśnie takie Twoje zdanie o tym, a nie inne Ich niezmiernie cieszy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 02 sie 2018, 22:32

A ja odpowiem "Nie lękajcie się!" i ja się nie lękam. Soldado a gdybyś pisał wprost to wielu by zrozumiało, nie ma co stosować takiego wybiegu "uwierzą nie uwierzą". Wiadomym jest że kto chce kogoś zrozumieć, to go zrozumie, kto nie chce to jego sprawa i żadna siła go nie przymusi, tym nie powinno się kierować w osądzie nawet własnych poczynań, wszyscy nie są jednakowi, jest różnorodność, jest fałsz i prawda.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 02 sie 2018, 22:38

danut pisze:A ja odpowiem "Nie lękajcie się!" i ja się nie lękam. Soldado a gdybyś pisał wprost to wielu by zrozumiało, nie ma co stosować takiego wybiegu "uwierzą nie uwierzą". Wiadomym jest że kto chce kogoś zrozumieć, to go zrozumie, kto nie chce to jego sprawa i żadna siła go nie przymusi, tym nie powinno się kierować w osądzie nawet własnych poczynań, wszyscy nie są jednakowi, jest różnorodność, jest fałsz i prawda.


Jasne, że nie ma się co lękać.
Skoro tak chcesz, to napiszę wprost tak jak chcesz...- prowadzą nas za rączkę Istoty będące od nas na wyższym stopniu rozwoju.
Np. co jakiś czas nasi naukowcy piszą o możliwym zderzeniu asteroidy z Ziemią...

KLIK

Jednak takiego zderzenia wiem od Nich, że nie będzie.
Tego jest bardzo dużo...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 02 sie 2018, 22:51

No dobrze, ale wszystko opiera się o naszą złożoność i o to, że my rodząc się stajemy się "odbiciem" nas samych z głębszej rzeczywistości. Te odbicia tworzą świadomości, są wyższe na tej samej zasadzie co odbitka nie będzie nigdy oryginałem, ale istnieje pomiędzy nimi łączność, niosą w swej głębi te same informacje, oczywiście wtedy gdy się weń zaglądnie. Ale żadna technika nie ukazuje niczyjej wyższości, żadne szpanowanie mądrością nie jest, baza z hasłem wyłamać się z Systemu wleźć wyżej by robić innym pokazy jest do chrzanu. Dlatego, gdy Ty piszesz oni, jakieś obce istoty to to do mnie nie przemówi. Jak obcy to niech pilnują swego a do nas się nie wtrącają.
A co do typowania co będzie, a nie będzie - Nikt tego nie wie, a na pewno nie poda czasu jakichś wydarzeń na skalę światową. To zależeć będzie od świadomości globalnej, ani Ty ani ja jej nie określimy jak ona się ułoży nawet w najbliższym czasie. Z obserwacji mogę powiedzieć- że nie jest źle świadomość ludzka się poprawia, coraz mniej wierzy się sektom i samozwańczym krzykaczom, ludzie mocniej myślą. Ale do sfery uczuć wszystkim nie zajrzysz, a ona jest też bardzo za to jak ułoży się dalej rzeczywistość odpowiedzialna.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 02 sie 2018, 22:57

danut pisze:No dobrze, ale wszystko opiera się o naszą złożoność i o to, że my rodząc się stajemy się "odbiciem" nas samych z głębszej rzeczywistości. Te odbicia tworzą świadomości, są wyższe na tej samej zasadzie co odbitka nie będzie nigdy oryginałem, ale istnieje pomiędzy nimi łączność, niosą w swej głębi te same informacje, oczywiście wtedy gdy się weń zaglądnie. Ale żadna technika nie ukazuje niczyjej wyższości, żadne szpanowanie mądrością nie jest, baza z hasłem wyłamać się z Systemu wleźć wyżej by robić innym pokazy jest do chrzanu. Dlatego, gdy Ty piszesz oni, jakieś obce istoty to to do mnie nie przemówi. Jak obcy to niech pilnują swego a do nas się nie wtrącają.


Napiszę Ci, że to najmniej istotne, jak to odbierasz.
Najbardziej istotne dla Nich jest to co robisz i dokładnie na to mają wpływ.

Co do asteroid miałem jeszcze dopisać, że wszystkie takie obiekty zostaną zniszczone wcześniej, a najpóźniej w naszej atmosferze.
Te, które zostaną zniszczone w naszej atmosferze, mają dać rządzącym nami do myślenia.

Kontrolują przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
Kontrolują dokładnie wszystkie hologramy.
Najwłaściwsza dla Nich nazwa to Strażnicy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 02 sie 2018, 23:06

Dobra nazwa :D Ale słowo Ci daję - nie potrzeba do tego techniki, nie sugeruj się... zapomniałam - Nowakiem? I odpowiedz sobie na pytanie w jakim celu jest kontrola tego w jakim kierunku kształtuje się rzeczywistość? Może chodzi o Jezusowe "Przygotuje wam miejsce?" ;) Ale wejdzie się do takiego miejsca jakie sobie wypracujemy i taki sens ma nasze czuwanie z poza, z tej głębszej rzeczywistości nad swoimi odbitkami. Plan, działanie, wytwarzanie dobra. Samo się nie stanie.
Ps. Soldado, a ci którzy Cię otoczyli w wizji a nie chcą wypuścić są źli, wyjdź z tego zaklętego kręgu właśnie, na przekór i nic złego się nie stanie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: soldado » 02 sie 2018, 23:20

danut pisze:Dobra nazwa :D Ale słowo Ci daję - nie potrzeba do tego techniki, nie sugeruj się... zapomniałam - Nowakiem? I odpowiedz sobie na pytanie w jakim celu jest kontrola tego w jakim kierunku kształtuje się rzeczywistość? Może chodzi o Jezusowe "Przygotuje wam miejsce?" ;) Ale wejdzie się do takiego miejsca jakie sobie wypracujemy i taki sens ma nasze czuwanie z poza, z tej głębszej rzeczywistości nad swoimi odbitkami. Plan, działanie, wytwarzanie dobra. Samo się nie stanie.


W jakim celu?
To bardzo dobre pytanie, bo to odpowiedź - że są za nas odpowiedzialni.
Poczuwają się do tego by nas prowadzić.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Przemyślenia soldado :)

Postautor: danut » 02 sie 2018, 23:30

Soldado, poczuwają się dlatego, że gdy postąpimy źle to odbije się to także na nich samych, sam Siebie osłabisz tym, gdyż są to naczynia połączone. Bóg zaś jest Całością i dlatego płacze i cierpi gdy ktokolwiek płacze, jak organizm, gdy jakiś narząd w nim zacznie szwankować. Nic nie dzieje się przez przypadek.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości