Islam

Nasze przemyślenia na temat filozofii, religii i związków wyznaniowych. Podobieństwa i różnice do spirytyzmu. Co nas intryguje, ciekawi, co budzi wątpliwości...

Re: Islam

Postautor: soldado » 07 sty 2016, 18:10

Mnie najbardziej bulwersuje postawa tamtejszej policji, która przyznaje że widziała co się dzieje ale nie mogla nic zrobić.
Najzwyczajniej w świecie policjanci się tego bydła bali.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Islam

Postautor: Nikita » 07 sty 2016, 18:51

Ale byl jeden bramkarz, ktory stal pod hotelem i dal popalic kilku z nich...he he Mowil, ze co roku na tym placu jest asocjalnie ale ze w tym roku to juz masakra byla. On stal tam cala noc przy wejsciu do hotelu i bronil kobiet, ktore prosily go o pomoc. Opisywal, ze jak przywalil jednemu napastnikowi to ten polecial 3 metry dalej. Akurat uwazam, ze w przypadku takiego zachowania dobrze zrobil...czasem moze takie argumenty mocniej dotra do niektorych glow. Wcale nie bronie muzulmanow Mirku ale nie chce ich wrzucac do jednego wora bo nie kazdy jest zly. I wcale mnie to nie cieszy, ze tylu ich przyjechalo tutaj. Tylko sie zastanawiam czy Niemcy nie Maja tego w karmie skoro to sie u nich dzieje...mysle, ze ciagle maja poczucie winy za II wojne swiatowa.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Islam

Postautor: stefan12 » 07 sty 2016, 20:00

Jeśli napastników jest już około tysiąca w samej Kolonii, a w innych miastach też podobne zajścia miały miejsce to można już zacząć generalizować i wyciągać wnioski co łączyło sprawców.
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Islam

Postautor: Mirek » 07 sty 2016, 20:35

Myślę, że to wynika z głupoty polityków lub realizacji jakiegoś ukrytego planu tych na gorze jaki mają dla zwyklych obywateli.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Islam

Postautor: fruwla » 07 sty 2016, 21:16

stefan12 pisze: wyciągać wnioski co łączyło sprawców.

......to z glebokiej WDZIECZNOSCI dla kraju, ktory ich przyjal, chce integrowac i przeznacza dla nich codziennie TYSIACE euro z kieszeni ciezko pracujacych podatnikow.
do tego SZACUNEK dla kobiet i naszego wolnego europejskiego stylu zycia
oraz nalezne RESPEKTOWANIE PRAWA i przedstwicieli prawa , ktorzy ostatnio nagminnie cisna nadgodziny, zamiast swietowac z rodzina !
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Islam

Postautor: Nikita » 07 sty 2016, 21:37

No niestety czesc uchodzcow zachowuje sie beznadziejnie. Przewaznie sa to ludzie z Maroka, Algierii i Tunezji ale na pewno tez z innych krajow. Te bandy zlodziejskie istnieja juz od roku w Kolonii a teraz jeszcze dodatkowow zaczeli molestowac kobiety. No niefajnie sie zrobilo w Kolonii. Ja mam do Kolonii 50 km i czasami tam wpadalam ale chyba ogranicze jazdy do tego miasta do niezbednych. Karnawalu wcale nie chce mi sie swietowac.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Islam

Postautor: Mirek » 07 sty 2016, 21:41

Bo zamiast sprawdzać ich tożsamość władze wolały bezkrytycznie przyjmować ich z otwartymi ramionami.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Islam

Postautor: Obserwator » 07 sty 2016, 21:41

Ja osobiście zaczynam powoli wyznawać pogląd, że z mieszania kultur i nacji wcale nie wynika nic dobrego. Szczególnie przy tak dużych różnicach w rozwoju.
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Islam

Postautor: stefan12 » 08 sty 2016, 09:24

To wina polityków i lewackiej poprawności politycznej.
Nie można zrównywać wszystkich ludzi.
To tak jakby na uniwersytet wpuścić uczniów podstawówki i dziwić się, że tylko rozrabiają, bo nic innego nie mają do roboty.
Na generelanie lewicowy grunt europejski wpuszcza się ludzi o radykalnie przeciwnych poglądach i dziwi się, że się nie asymilują.
To musi się skończyć katastrofą.
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Islam

Postautor: Nikita » 08 sty 2016, 09:45

Wczoraj wyczytalam w prasie niemieckiej, ze Merkel zapowiedziala zaostrzenie przepisow w stosunku do kryminalistow i zmiane prawa aby umozliwic szybsze wydalenie z kraju osob ubiegajacych sie o azyl a skazanych za przestepstwa. Byc moze ta "bomba" musiala wybuchnac aby powstrzymac kryminalistyczne zapedy tych mlodych mezczyzn. Oczywiscie sytuacja jest taka, ze oni dostaja malo pieniedzy i nedzne jedzenie a chcieliby miec odrazu wszystko i jeszcze wysylaja pieniadze do swoich rodzin ...dlatego wielu z nich zaczelo krasc. Ja ich nie tlumacze tylko czytalam troche na ten temat i probuje to zjawisko zrozumiec. Oczywiscie nie wszyscy tacy sa. Kiedys w Polsce pojawili sie "lysi" i tez byl strach wyjsc na ulice wieczorowa pora....teraz pojawili sie mlodzi muzulmanie. No coz to wszytsko to jeszcze mlode dusze , ktore musza sie uczyc...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Religia i filozofia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości